Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çevre Meselesi

Beyler selamlar bu sene bir tv kanalında lise stajımı yapıyorum ve tvde izlediğim çoğu muhabirle spikerle aynı büroda çalışma şansına sahibim hepsiyle aram iyi bişiler öğreniyorum konuşuyoruz beni seviyolar muhabbet ediyoruz iyi hoşta mesela basın toplantısı vb.. yerlere gidiyoruz oradada basından önemli kişiler vs oluyor bana verilen tavsiye bu kişilerle aranı iyi tut numarasını almaya çalış falan diyorlar sizlere sorum ben bu kişilerin numarasını nasıl alabilirim veya sektörde çevremi nasıl geliştirebilirim sonuçta basın toplantısına gittiğimde gördüğüm kişileri her zaman görmüyorum , bir arada bulunduğumuz kısa zaman zarfında kendimi nasıl gösterebilirim ve kendi büromda çalışştığım kişilerin numarasını nasıl alabilirim sonuçta ben stajyerim bana numarasını vermesi için bir sebepi olması gerekiyor

yani dostlar sözün özü sektörde çevremi nasıl geliştirebilirim bu sektörde çalışmış veya konu hakkında bir fikri olan görüşünü bildirirse sevinirim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8