Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çevredeki Kiz Sorunları

Beyler yeni bir sehre tasindim yaklasik 1 yil oldu,cevremde kizlar okulum dolayisiyla ayni sinifta bulundugum kizlar.
Ben burada bir kizi gozume kestirdim ta ki gunler gecip kizin dedikoducu,cahil,saygisiz bi kiz oldugunu ogreninceye kadar cevremdeki kizlari inceledikce hepsi boyle bunlara ne yapmaliyiz ilgi verip duzeltmeye mi calismaliyiz yoksa baska ortamlara mi girmeliyiz duzeltme isi bana surekli onlarla ayni ortamda oldugumdan mantikli geliyor fakat nasil yapacagim emin degilim yardimlarinizi bekliyorum.

Bir insan düzelmek istemediği süreci bizim düzeltme imkanımız yok. Bak keyfine o istemediği sürece en fazla sana olan yatırımcılığını artırırısın.Onları yatırımcı yaparsın. Tavsiyem tek vasıfları güzel olmalarıdır tabi oda makyaj güzelidir güzelliklerini tiye alırsan sana yaranmak için yatırımcılaşabilirler ama akılları kıtsa ve düzelmek istemezlerse düzeltemeyiz.
Güzelliklerini tiye almak derken Neg atmak mı sıradan konuşmakmı

Bir insan düzelmek istemediği süreci bizim düzeltme imkanımız yok. Bak keyfine o istemediği sürece en fazla sana olan yatırımcılığını artırırısın.Onları yatırımcı yaparsın. Tavsiyem tek vasıfları güzel olmalarıdır tabi oda makyaj güzelidir güzelliklerini tiye alırsan sana yaranmak için yatırımcılaşabilirler ama akılları kıtsa ve düzelmek istemezlerse düzeltemeyiz.
Ben bu insanlarla her zaman iletisim halindeyim diyebilirim onlarla pek konusmayi tercih etmesem de ,ortamimi duzeltmem lazim yoksa cekilmez hâl alacak onlara nasil yatirim yaptirabilirim ?
En azindan bana zarar vermesin istiyorum bu durum.

Benimde çevremde bu tip kızlar var tavsiyem sadece eğlen kullan geç bu tipler düzeltilmesi çok zor dediğim gibi hiç uğraşma

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8