Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

ÇIKARIN O AT GÖZLÜKLERİNİZİ

Merhaba dostlar, nasılsınız iyi misiniz?

Hepiniz içinizden iyi diyorsunuzdur zira okullar tatil olmuş, dışarıya çıkmak kısmen yasaklanmış ve sizler istediğiniz gibi istediğiniz saatte uyanıyor, istediğinizi yapıyor, istediğiniz saatte de yatağınıza başınızı koyuyorsunuz. Ohhh ne güzel hayat.
Dostlarım birbirimize karşı dürüst olalım bunları %80'imiz yapıyor. Ve kendinize karşı da dürüst olun sizler böylesine güzel, hiç denk gelinmeyecek zamanın kıymetini evde oyalanarak geçiriyorsunuz.
Aranızdan bazıları Netflix'e girerek bugün kendine bir şey katmayarak ömrünün bir kısmını dizi izleyerek geçirdi. Evet sen yakın bir zamanda keyifli bir otuzbir çektin. Şimdi sor kendine bu geçen zaman sana ne kattı?
O otuzbiri çekmeseydin sikin mi sana küsecekdi?
Netflix' deki kült olmayan yapımı izlemeseydin beynin sana kızıp çalışmasını durduracak mıydı?

Hayır dostum. Kendini lütfen kandırma. İnternette doktor görüşlerine bakarak otuzbir çekmeye dayanak arama. O yaptığın eylemin sana hiçbir faydasının olmadığını sen de biliyorsun. Otuzbir çektikten yarım saat sonra yaşadığın yorgunluğu ve bir hayvan gibi sızdığını sen de iyi biliyorsun. Limbik sistemin hayvani çalışıyor, onu terbiye etmen gerekirken, onun sözünü dinlememen gerekirken sen hayvanlardan farklı bir şey yapmayarak sikinin keyfine bakıp sonrasında sızıyorsun.

Şu an bu sikik herif de ne anlatıyor, şunun bir bok bildiği yok diyebilirsin. Dostum, ben de bu işin içerisindeyim. Şu an bir üniversitede hemşirelik bölümü okumaktayım ve senin sikini yaladığın doktorların ne bok olduklarını senden daha iyi biliyorum. Çünkü hastanede onların yanında bulundum, onlar ile aramda bir statü farkı olmadan sohbet edebildim. Sana bir sır vereyim, sistem ne diyorsa doktorlar da onu kabul ediyor.
Bu yakın tarihte erkek egemen dünyanın hızla kadın egemen dünya haline dönüştüğü gözler önünde. Erkeklerimiz hızla betalaşıyor, dışarıda gördüğümüz yüz erkeğin sadece beşi hala kendini koruyabilmiş vaziyette. On kişilik bir erkek grubuna girdiğinde vakit geçirebilecek bir arkadaş bile bulamıyorsun. Ve hala o siktiğimin deneylerini ve açılamalara inanıp otuzbir çekiyorsunuz. Etrafınıza bir bakın. Olmak istediğiniz konumda mısınız? Bakarken at gözlüklerinizi de çıkarın. İnsanlar sizi uyutuyorlar!

Malum olaylarda o meşhur beta sitesi bir açıklama yaptı. Bir aylık premium üyeliğini bedava verecekmiş. Tabi at gözlüğünü çıkarmayan erkekler de sanıyor ki bize iyilik yapıyorlar. Aptal olmaya gerek yok, erkekleri kırılgan hale getiriyorlar. Adamlar hem PR yaptı hem de aptal ordusuna bir yığın koyun erkek daha kattı.

Bizim ülkenin mizah sayfaları bu olayı paylaşıyorlar. Ben takip etmiyorum, keşfetimde denk gelmişti. Çok büyük olaymış, betaların ağzı sulanmış, memnuniyet yorumları yazıyorlardı!

Siktiğimin İnstagram’ ını sadece kendi reklamımı yapmak için kullanıyorum, elimden geldiğince de keşfete girmiyorum zira hayatta kalmak için başka seçeneği olmayan zekasız yarı çıplak kızların attığı saçma sapan videolara maruz kalacağım. Bilinçli bir şekilde umursamasam dahi bilinçaltım, bu işe yaramaz insanların et parçalarını alt tarafta hafızaya alacak. Bunun sonunda da kendime yazık etmiş olacağımı biliyorum.

Dostlarım, bu dünyada bir şeyler oluyor. Gördüğümüz kadarıyla yeni bir sisteme geçiş yapıyoruz. Haberleri takip ettiyseniz tüm dünya ülkelerindeki devlet başkanları artık bu olağanüstü durum geçtikten sonra dahi hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söylüyor. Şu anlarda insanlığın büyük bir bölümü evlerinin içinde yaşıyor. Herkesin tek bir korkusu var, hayatta kalmak!

Herkesin tek bir amacının olduğu bu dönemde bizler yerimizde sayarak başımıza gelebilecek en büyük şansı boşuna harcıyoruz. Dostlarım vakit geldi, o istediğiniz muhteşem değişimi bu dönemde gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu kişi gelişimini durdurdu, onların saat sistemi kendilerine çalışıyor. Gece üçte uyuyup öğlen on ikide kalkıyorlar. Bu kişiler elendi dostlarım. Biz bunların önüne geçmeliyiz. Bu forumda yazı yazıyorsanız, bu forumdaki bilgileri okuyorsanız en büyük gelişim kaydedecek kişi siz olmalısınız. Çünkü siz farkında olan bireylersiniz. Dışarıda sizin sahip olduğunuz bilgiye o kadar ihtiyacı olan erkekler var ki, ne yazık ki karşılarına doğru siteler, doğru insanlar denk gelmiyor. Üst düzey konumdasınız dostlarım, bunun değerini bilin!
Bugünden itibaren kendinize bir program hazırlayın, kendinize katmak istediklerinizi programınıza dahil edin. Ve gelişimizi görün. Yazı çok uzuyor, programı buraya yazmadım. Eğer bunun hakkında bir örnek istiyorsanız cevaplarda belirtin, yeni bir konu açarım.
Son olarak,
Bir gün okullar açılacak, insanlar sahile inecek, kafeler dolacak. O zaman siz de orada onlarla birlikte olacaksınız ama bir fakla. Siz onlardan çok daha üstün bir halde orada olacaksınız!

Kendinize iyi bakın.
mythicalman

yazı için teşekkürler, programını merak ettim. rica etsem ayrı bir konu olaraka açabilir misin

Netflix izlemeye neden bu kadar önyargınız var anlamadım, dizi/film izlemek kötü birşey gibi anlatıyorsunuz. Dizi/film izlemek herşey de olduğu gibi dozunda güzeldir. Haftada 3-6 bölüm dizi izlemekten zarar geleceğini düşünmüyorum. Her bölüm zaten ortalama 35-40 dakika, tüm gün evdeyiz. Kaçamak yapıp 1 saat dizi izleyebiliriz herhalde. Hatta film/dizi izlemek size farklı bakış açısı bile kazandırabilir. O yüzden ayda 15-20 bölüm dizi/film izlemekten zarar gelmez, bir süre sonra izleyecek dizi/film bulamazsınız zaten o zaman farklı konularda kendinize vakit ayırabilirsiniz. Onun dışında güzel yazı.

Netflix izlemeye neden bu kadar önyargınız var anlamadım, dizi/film izlemek kötü birşey gibi anlatıyorsunuz. Dizi/film izlemek herşey de olduğu gibi dozunda güzeldir. Haftada 3-6 bölüm dizi izlemekten zarar geleceğini düşünmüyorum. Her bölüm zaten ortalama 35-40 dakika, tüm gün evdeyiz. Kaçamak yapıp 1 saat dizi izleyebiliriz herhalde. Hatta film/dizi izlemek size farklı bakış açısı bile kazandırabilir. O yüzden ayda 15-20 bölüm dizi/film izlemekten zarar gelmez, bir süre sonra izleyecek dizi/film bulamazsınız zaten o zaman farklı konularda kendinize vakit ayırabilirsiniz. Onun dışında güzel yazı.
Dizi/Film (kaliteli içeriklerse tabi) dozunda faydalı oluyor ama bir günde bir sezon bitirme hastalıklarına kapılınca da rahata ve hızlı-hazır tüketmeye alışıyor insan, tembellik çöküyor. Arasını bulmak önemli. Ben İngilizcemin listening (duyabilme, ne söylendiğini anlama) bölümünü dizilerle çok geliştirmiştim.

Dizi/Film (kaliteli içeriklerse tabi) dozunda faydalı oluyor ama bir günde bir sezon bitirme hastalıklarına kapılınca da rahata ve hızlı-hazır tüketmeye alışıyor insan, tembellik çöküyor. Arasını bulmak önemli. Ben İngilizcemin listening (duyabilme, ne söylendiğini anlama) bölümünü dizilerle çok geliştirmiştim.
Bende bunu demek istiyorum, bir günde 1 sezon bitirecek kadar bu hayattan umudunuz yok ise tâbi ki zararlıdır. Ama ayda 1-2 dizi bitirmek bana göre fayda bile sağlar

Ben size monk moda girin demiyorum dostlarım. Benim de Netflix hesabım var, haftada bir iki film izlemek yararınıza olacaktır.

Ben uyandım artık.Bu süreç içinde 80 günlük nofapi bozduydum bilimsel açiklama vb bahanesiyle.Şimdi kendimi en kral bir biçimde geliştirmeye gidiyorum iyi akşamlar...

Ben uyandım artık.Bu süreç içinde 80 günlük nofapi bozduydum bilimsel açiklama vb bahanesiyle.Şimdi kendimi en kral bir biçimde geliştirmeye gidiyorum iyi akşamlar...

Böyle bişeyi bozup da tekrar motive olabilmek baya zor ve azim gerektiren bişey. Kutluyorum seni dostum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8