Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cinsel gerginlik

N.R

Terörist gruplarında 2 adet insan tipi vardır;

1) Çeşitli ülkeler tarafından yetiştirilmiş kaliteli öldürme makineleri (bu adamlar genelde bir çok terörist grubundan grubuna atlayıp durmuştur.)
2) Beyin yıkanmasından kaynaklı katılmış insanlar (genellikle bakir, uyuşturucu bağımlısı ve hapishaneye girip çıkmıştır genelde bunlar.)

Hatırlarmısınız bilmem fakat bir kaç sene önce bir terörist kamyon ile insanların üstüne sürmüştü ve bu olay gerçekleşmeden önce adama cennet, huri gibi ödüller verileceği söz verilmişti. E tabii elinde hiç bir başarı, etik, eğitim vs. olmayan insana bu tip sıra dışı ödüller takdim ederseniz bu insan otomatik olarak bu işe atlayacaktır. Bu terörist topluluklarının en fazla %1-2lik kadın katılım oranları bulunuyor ve durum böyle olunca bu kadınlarla sevişecek erkekler 1. tipten insanlar oluyor dolayısıyla 2.tip insanlar (ki bu iki tipe de insan demek istemiyorum ben) genel bir cinsel gerginlik çekiyor.

Peki, cinsel gerginlik nedir?

Yıllarca kadınlar tarafından dışlanmış (dışlanmasa dahi daha önce hiç sevişmemiş) erkekler bir süre sonra 31 denen illetten bıkıyor ve çıldırmaya başlıyor. Haklı bir çıldırma bu baktığımız zaman lakin bu çıldırmayı kendi kendine yapıyor bu erkekler, kendini geliştirmeyen ve güç sahibi olamayan bir adamın kolay kolay sevişme ihtimali yok (tabii kerhaneye gitmezse). s*x erkeğin kendine olan güvenini arttırır, bunu ben demiyorum yapılan araştırmalar düzenli s*x hayatı olan bir erkeğin hareketlerini incelediği zaman agresiflik düzeyinin azaldığını ve kendine olan güveninin arttığını söylüyor.

Toplumumuzda s*x evimizde asla görülmesini istemediğimiz bir eşya gibi düşünmek yanlış olmaz.
Genel olarak baktığımızda ülkemizde olan bu tecavüz olaylarının çıkma sorunlarından biri bu cinsel gerginlik (tabii eğitim düşüklüğü ve buna benzer çokça etmen var fakat cinsel gerginliğin en üst noktada olduğunu söyleyebilirim). Almanya gibi bu tabulardan uzak bir ülkede eğitim seviyesi ve cinsel gerginliğin düşük olduğunu anlamak için bir Einstein olmamıza gerek yok veya Almanya'da bir Alman tarafından tecavüz edilen kadınların oranının çok az olacağını tahmin etmek içinde. :)

En kolay çözüm şu;

Ukrayna, Rusya'da bulunan hanım kızlarımızı alıyoruz bu 31 çekmekten deliye dönmüş heriflere yolluyoruz ve tüm dünyada tecavüz oranı düşüyor :D. Şaka bir yana sevişmeyen ve eğitimsiz bir ülkenin insanları her zaman agresif ve tahrik edilmeye açık olacaktır.

Bu yüzden bu forumdasınız.

Kaliteli, güçlü, eğitimli ve cinsel gerginliği olmayan bir bireye dönüşmek için.

Örnek; TÜRKİYE - HİNDİSTAN

• Beğen
Tepkiler: N.R
Ooo N.R Bey yaşadığınızı görmek ne büyük şeref... : ) Welcome back

• Beğen
Tepkiler: N.R
Şu cümle herşeyi anlatıyor:

Şaka bir yana sevişmeyen ve eğitimsiz bir ülkenin insanları her zaman agresif ve tahrik edilmeye açık olacaktır.

Eline sağlık kardeşim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8