Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

CİNSEL İLİŞKİDE BÜYÜK SORUN

Selam yoldaşlar forumda bi kaç arkadaş kaldıysa kafamı meşgul eden bir sorun var ara ara uğruyorum buraya neyse benim malafat olur olmadık yerde kalkar mast esnasında kalkar FAKAT KIZIN YANINDAYKEN ASLA KALKMIYOR 30 dakika ön sevişme sonrasın içine girmeye gelince asla kalkmadı yerin dibine girdim doktora gitsem mi ilk defa olmuyor

Evet Kanka ! Sanırım yakın zamanda bu Sorunun üstesinden gelinir .. yani bazı kaynaklar var.. ben Düşmanlarıma giderim böyle sorularla, neden dersen..Onlar doğruyu söylerler hiç çekinmeden.. Bir Düşman bana dedi ki, Şu zavallı erdemden Fakir insanları kafanda fetişleşdirdiyin için hep bok çukurunun içinde buluyorsun kendini.. kafama ağır bir yumruk atdı ve gitti.. Giderken de küfür dolu cümlelerle her kesi saydi bitiremedi öfkeyle!!
Sana önerim ..her şey kafanda başlar ve biter yada başlamadan biter.. Beyin bir makinedir.. Akıl ise bu makineni işleten bir işletim sistemi.. ne yediyine dikkat et dostum.. İster kadın olsun isterse erekek onları zihninde yüceltme!!.. Kendine dikkat et.. bağırsakların evet hem bağırsakların hem de yüreyin düşünü bilen neyronlar toplusuyla beyin kadar donatılmıştır ama ilim ve bilim tıpp bunu senden gizler neden? Sen bir Alpha ola bilmeyesin diye hip mutaç lman sisteme yarar! Sen Sistemin istediyi kadar özgürsün! Cinsel İstek sana zorla dayatıldı! Sen bu istek olmadan bir hiçsin- ama yok sende oluşturulmuş benliyin bir hiçdir.. aslında benliyini kendin ürütü bilmediyin için sana öyle geliyor. Bir düşün cinsel tutkular sende olmazsa sen ne olursun? korkutucu diyilmi? hem de çok! oysa korkularının üzerine git! Sen rahat iken o malafat kalkıyorsa bu endişesiz bir ortamda bulunduğun için! Kadının yanındayken kafan bir sürü şey ile muhattap olur ve sen oralı diyilsin! Senin kafan bir sürü şeyle meşkul ise sen problem çözmek üzere ayarlanmış bir makinesin ve böyle makinelere bizde beta denir!!! bu yüzden :
1. Asla düşünme kadının ne fikirleştiyini
2. Asla Kadının ne istediyini hesaplama esas olan senin ne istediyindir!
3. Problem arama en büyük problem sensin!
4. Birine hediyemi etmek istersin? En kıymetli hediyye Sensin!
5. Onurlu olmakmı istersin ? İsteme ! onurlusun zaten! ikikat onur onursuzluktur!
6. Sen onu en pahabiçilemez bir yeremi götürmek istersin ? Orası senin yanın Sen nerdeysen orası en güvenli en pahabiçilmez bir yerdir bunu kabüllenemeyen bir eş bir dost s..p gide bilir en uzaya!
7. kendine bir reçete tut ve her gün bir çay kaşığı çörekotuyla balı ezib karışdır sonra kafana çek ☺ şaka yaptım afiyetle yut aç karına! ve akşamları kavun tohumu ye yarım avuç! Testosteron arttırıcıdır- aman ha çok artmasın sonre kelleşirsin fazla testosteron saldırqanlaştırır sonra karakolllardan toplarız seni kanka!
8. Her haftanın pazar günlüri kendini eve kapat ve yemek 2 -3 çay kaşığı yemek sodasını 200qr suya kat ve açkarına iç kolun temizliyi yapıcak bağırsaklarda blunan zehri atıcaksın kanka!
9.Asla bir kadınla takılma ya da hiç takılma yatonlarla sadece eger bunu yapa bilirsen tabi ki de! Kadınların olsun kadının olmasın! kendine ait bir osmanlı Haremin olsun ne de olsa osmanlı torunuyuz yani bir kadına ait olamazsın dimi ama ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hadi beee yapma kanka citdiyim aaaa şakası bile hoş diyil ne yani özgür olmak suçmu birader?! ;) çok kafam kırıldı böyle işlerde...
10. Asla kadınları hafife alma ama ciddiye de alma..onların görevi seni betalize etmek, eyitmek, uysallaştırmak , evcilleştirmek sonra ise kıçına tekmeyi basıp bana gelmek :ROFLMAO:.. Sen rahatına bak abi bi siqara yak abi onları boru techizatıyla techiz et monte et ve gönder gitsin ..yani demem o ki, kadınları kafanda çok ta büyütme..! Erkekleri hiç büyütme en büyük erekek sensin!
11. hep kaçan sen ol onlar kovalasın. Nasılmı? aktif ilgisizlik ve kötü espirilerle ,neg yapmakla ama dozünda arada gülümse!
12. unutma en deyerli seninkidir, bizimki küçücüktür bunu kafanda hep tut..neye inanırsan o olur! Sistem öyle çalışır napalım qardaş?

Kanka sana kitap atarım okursun ama doktora gitmende saklnca görmüyorum.. mümkünse kadın olsun doktorun..

[SIZE=6][B][I][FONT=book antiqua]Buyur Kanka bu da kitap :[/FONT][/I][/B][/SIZE]

📖

kzıı düşünme icinden simdi senin akoycm tarzı seyler soyle dısarıdakı olayları duusnme sadece kendini düşün

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8