Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cinsel seçilim= translık ve eşcinsellik

Arkadaşlar, bugün öyle sohbet ederken bu konu hakkında bir kızla tartıştım.
Tartışmamın sebebi; eşcinsellik doğaya aykırı bir sapkınlık, azgınlıktır.
İğrenç bir durumdur falan demem.
Medyanın pohpohlaması ve yaygınlaşmasıyla çoğalan bir dürtü demem.
Bir de bana, sen hiç kitap okuyor musun, kendini geliştir falan diyor.
Gel de sikme!

Yorumlarınızı. Bekliyorum.

Holiganın yorumu istemsizce güldürdü 😄
Kanka doğaya aykırı olduğu doğru şahsen eşcinselliğin popüler kültürle geliştiğine inanıyorum. Yani bi eşcinsel dürtüleriyle değil de popüler kültürün getirisiyle öyle olduğunu düşünüyorum.
Tartıştığın kız da popüler kültür etkisinde olan bi koyun.

Holiganın yorumu istemsizce güldürdü 😄
Kanka doğaya aykırı olduğu doğru şahsen eşcinselliğin popüler kültürle geliştiğine inanıyorum. Yani bi eşcinsel dürtüleriyle değil de popüler kültürün getirisiyle öyle olduğunu düşünüyorum.
Tartıştığın kız da popüler kültür etkisinde olan bi koyun.

Katılıyorum senin bu koyunu dürtmen lazım :). He he deyip geçiştir laf dalaşına bile gerek yok. Deseydin okuduğum kitaplar senin boyunu geçer şuan bi çomarla muhabbet ettiğime yazık . Bunu dedikten sonra onun anlama kapasitesi var mı bilemem orasını

kanka homofobikliğin iğrenç bir şey olduğuna inanıyorum. hiç bir şey de bu durumu değiştiremez. bu durumu savunanlar kendine sakso bile çekmeye çalışmış 31ci ergenlikten çıkamamış abazanlardır. Change my mind😂.
Bro bir de homoseksüellerle tartışamazsın ki adamlara penis göster bu penistir de adam sana yok lan vajina bu der öyle bir şey yani (bu arada homofobiklik eşcinselliğe karşı duyulan tiksinti, öfke oluyor kanka)

Küçük araştırmalar sonucu eş cinselliğin çok normal bir şey olduğunu görebiliyoruz. Eş cinsellik bir tercih değildir küçük bir mantıkla anlaşılıyor sen erkekle s*x yapmıyorsan demek ki o adam ilgi duyuyor eşcinsellerin çok büyük çoğunluğu zaten ilkokul çağında anlıyor kendi cinsini güzel veya yakışıklı bulmasıyla vs. ki doğada bile eşcinsellik vardır bir çok hayvan da homoseksüellik tanımlanmıştır. Fakat eş cinselliğin sebebi hala bilinmiyor medyanın poh pohlaması falan olmadığı kesin çoğu insan 10 yaşında falan anlıyor gelişim çağında yaşanan şeyler vs. olabilir dediğim gibi bilinmiyor. Eş cinsellik heteroseksüellik kadar normal ve doğal bir şeydir.

Küçük araştırmalar sonucu eş cinselliğin çok normal bir şey olduğunu görebiliyoruz. Eş cinsellik bir tercih değildir sanırım bunda herkes hemfikir yani küçük bir mantıkla anlaşılıyor sen erkekle s*x yapmıyorsan demek ki o adam ilgi duyuyor eşcinsellerin çok büyük çoğunluğu zaten ilkokul çağında anlıyor kendi cinsini güzel veya yakışıklı bulmasıyla vs. ki doğada bile eşcinsellik vardır bir çok hayvan da homoseksüellik tanımlanmıştır. Fakat eş cinselliğin sebebi hala bilinmiyor medyanın poh pohlaması falan olmadığı kesin çoğu insan 10 yaşında falan anlıyor gelişim çağında yaşanan şeyler vs. olabilir dediğim gibi bilinmiyor. Eş cinsellik heteroseksüellik kadar normal ve doğal bir şeydir.
Garip!
Allah kuran da eşcinsel topluma; aşağılık maymunlar olun.
Onları helak ettik falan diyor.
Neden doğal bir seçilim yapsın bu iğrençliği!
Garip bir şey.

Garip!
Allah kuran da eşcinsel topluma; aşağılık maymunlar olun.
Onları helak ettik falan diyor.
Neden doğal bir seçilim yapsın bu iğrençliği!
Garip bir şey.
İnanç girince iş değişiyor da bilim bunu söylüyor bu tarz konularda inancı katmamak gerek diye düşünüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8