Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklardan Korunma

Cinsel hastalıklara karşı az çok almamız gereken tedbirleri biliyoruz. Peki tek eşli olmayan arkadaşlar için konuşalım. Tinder indirdiniz. Birden çok kişiyle ilişkiniz var. Hepsiyle de seks yaptınız. Bilimsel olarak 3 aydan kısa bir süredir cinsel birlikteliğinizin olduğu insanlarla ilişkiniz ''şüpheli cinsel ilişki'' diye geçiyor. Yani bugün seks yaptınız, 14 gün sonra herhangi bir şikayetiniz olup olmadığı fark etmeksizin test yaptırmanız lazım. 3 ve 6 ay sonra yine belli testler yaptırmanız lazım. Çünkü HIV, AIDS gibi virüsler bir anda vurmayabiliyor ve size hayatınıza mal olabilir. Siz nasıl bir yol izlersiniz? Bu arada bilimsel olarak tek eşlilik öneriliyor.

Yapılması gerekenleri yazmışsın zaten hocam. Korunursun, test yaptırırsın bu kadar. Kökünden kestirmek de çözüm ama her babayiğit cesaret edemez :D

Kesinlikle önemli bir konu olduğunu düşünüyorum bunun. "Ya bize bir şey olmaz kardeşim" diyen tipler kan tahlili yaptırdıklarında kanlarında bilimum her türlü virüsün olduğunu görünce şok oluyorlar. Artık cinsel yolla bulaşan hastalıklardan Suudi Arabistan'da bile olsan kaçamazsın değerli kardeşim. Her bulduğu deliğe girmeye çalışan hanzolar finalde ise kendi deliklerine imamın pamuğunun gireceğini anlayamıyorlar. Sırf bu yüzden yakın bir tanıdığımı kaybettim ve bu konularda oldukça hassasım.

Hayır madem kendini düşünmüyorsun istersen öl git umurumuzda değil ama şu pisliği başka insanlara yayma. Korunmaktan acizsen de geceyi yatakta bitirme.

Işte Myke Tyson ne dediydi ?
Myke Tyson Dediydi
BEN Bir Yıl Garımı S*kmedim lan
Hastenin Girişinde Yazmışdılar
Korunmanın En iyi Yolu Prezervatif Takmak
Sonra Böyle Sağlıklı Durmayan Kızlardan Uzak durun
En kötü Hastalık Cinsi Yolla Bulaşan QİÇS-dir
Sonra Kan yoluyla Hepatit (a-mı b-mi bilmiyorum) ola Bilirsiniz
Hastaneye Bu Zamanlarda Yolun Düşerse yazarım.
Seks Yaparken Prezervatifinizi Unutmayın

Ben ergenliğin verdiği bir gazla o işi korunmasız yaptım.Daha sonra yaşadığım o süreci ''acaba testim pozitif mi çıkacak diye'' uyuyamadığım günleri size anlatamam.Gerçekten önemli bir konu ve riske girmeye değmez korunun abi.(negatif çıktı bu arada)

ben et ete değsin kafasıyla kondom kullanmıyordum şimdi HPV diye bi hastalık başladı, ara ara siğil çıkıyor cildiyeye gidip yaktırıyorum
HIV veya Belsoğukluğu testine totom yemiyor, ama mast sonrası penis ucu yanması gibi durumlar yaşıyorum

ben et ete değsin kafasıyla kondom kullanmıyordum şimdi HPV diye bi hastalık başladı, ara ara siğil çıkıyor cildiyeye gidip yaktırıyorum
HIV veya Belsoğukluğu testine totom yemiyor, ama mast sonrası penis ucu yanması gibi durumlar yaşıyorum
HPV virüsü malign lezyonlara kadar gidebiliyor kardeşim dikkatli ol.

tetenoz için aşı varda cinsel yolla bulaşan hastalıklar için önlem amaçlı aşı niye yok ne güzel aşı vur rahatına bak

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8