Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cinselliğinizi Doruk Noktasına Taşımanın Yolu

PC kası pelvik kasları herhalde pelvik kaslarına haftada 1 çalışılmalı her gün kegel egzersizlerini yaparsanız ters teper diye hatırlıyorum

Belki bunu sormanın yeri değil ve evet sizde haydar dümen değilsiniz ama
Bazı zamanlar mastürbasyonu uzun tuttuğumda tam gösterdiğin kasta feci bir saplantı oluyor bunun sebebi ne olabilir.

Ha bide benim alet 10 cm penis uzatma erken gelirse sevinirim.

bu çalışma birden fazla posta atmaya yardımcı olurmu ? yaptım mı saatler sürüyor durmadan karşımdakini en az 3 defa getirebiliyorum boyutu da fena sayılmaz 16 civarında ama 1 postadan sonra aşırı yorulmuş oluyor yaşım da genç 18 im 2 sene önce tek gecede 3 posta atıyordum doymuyordum gerçi ozamanlar prezervatif e güvenip içinde bitiriyordum şimdilerde aradan çıkar korkusu yüzünden elle veya oralla hallediyorum ve idrar yollarım tıkalı geçen sene taş oluştu bende sizce bu posta sayısı nasıl arttırılabilir psikolojik olarak doymuyorum ama dediğim gibi

cinsellik yaşamıyorum ama yapacağım ( sonuçta kendimi geliştireceğim ) yaparken karın kaslarım da çalışıyor normal mi ?

Ne demek uzamaz, tabi ki de uzar. Sırf bu alandaki teknikleri araştırmak için kurulmuş PSR(Penis Stretching Researches) adında bir kuruluş dahi var. Kim dediyse yanlış demiş sana, şahsen ben 1 seneyi aşkındır uyguluyorum ve gözle görülür bir boy artışı var.
Bu penis egzersizlerini nasıl yapabilirim uzatmak istiyorum gerçekten çok ihtiyacım var

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8