Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Cinsellik Araştırma Yaşları

Erkekler 18-25 Kadınlar 25-34 Yaş arası cinsel sorular ve konular araştırıyormuş çoğunlukla bunun anlamı cinsel pazar değeriyle mi ilgili sizce?

Kızlar erkeklerden daha önce ergenlik dönemine girmesine rağmen araştırma yaşı daha mı geç imiş? İnandırıcı gelmedi pek

Kızlar erkeklerden daha önce ergenlik dönemine girmesine rağmen araştırma yaşı daha mı geç imiş? İnandırıcı gelmedi pek
Ama cpdye göre kadınların 25ten sonra birşeylere ihtiyacı olmuyor mu değer kaybediyorlar

Tecrübe ile alakalı. Dişiler genelde 25 yaşına kadar sosyal baskılar ve idealist bakış açısı(beyaz atlı prens) nedeniyle cinsellik konusunda tecrübe elde edemiyorlar. Ama gerek bedenini tanımak gerek tecrübenin artması, cpd nin düşme korkusu ve hayata daha realist bakmaya başladıkları için araştırmaya geç başlıyorlar

Dur 18 yaşıma girdim hemen cinsellik arastirayim ahkihkoh.
Aga erkekler ergenlikten itibaren araştırmaya başlıyor benim gördüğüm kitle hep öyleydi.Hatirlamiyor değilim ortaokulda beden derslerinde sınıfça neler öğrendigimizi tartisiyorduk .d

Erkeklerde 16 dır diye tahmin ediyorum. Şayet ben 12-13 lü yaşlarımda deli gibi Haydar Dümen'in yazılarını okur klitoris ne demek gibi araştırmalar yapardım.

Kadınlarda araştırma yaşı muhtemelen erken yaşlarda başlasa da ciddi araştırmalar 19-20 gibi üniversite zamanında gerçekleşir çünkü en özgür oldukları yaş ve dönem bu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8