Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Cinsellik Olmadan İlişki Yürür mü?

Katılım
4 Nisan 2018
Mesajlar
278
Tepkime puanı
681
Şehir
İçel
Evet sık tartışılan konulardan birisi de cinsellik olmadan ilişkinin yürümesi ile alakalı.Peki sorumuza gelirsek gerçekten cinsellik olmadan ilişki yürür mü? Bunun cevabı hem evet hem de hayır.Çünkü istisnalar olabilir.Benim fikrimi soracak olursanız cinsel ilişki, ilişkinin yürümesi için şarttır.Neden mi ?

Öncelikle şunu hepimiz fark etmişizdir ki , ülkemizde cinsellik yaşamak eskisi gibi değil.Eskiden bakire olmayan kızın annesi babası yüzüne tükürür,komşular tarafından adı çıkar,toplum tarafından ''kahpe,or*spu'' gibi sıfatlar takılırdı.Günümüz de bu durum tamamen değişti mi ? tabiki hayır.Hala bakire olmayan kız orospudur kafasında tonla insan var.Tabi bu insanların internet geçmişine bakarsanız ömrü hayatı türk ifşa sayfalarında geçmiş insanlar.Bu insanlara rağmen s*x'e karşı çok farklı bakış açıları da gelişti ve yaygınlaştı.Yani günümüzde s*x yapmak cidden basit bir hal aldı.Hatta insanlar en çok ben seviştim yarışına girmiş durumundalar.Twitter ve tiktok mecrası kızların s*x mizahı üzerinden dönüyor.

Peki bunları neden anlatıyorum ? Çünkü toplumsal baskı kızların üzerinde minimuma inmiş durumda.Bu da kızın s*x isteğini bastırmaması demek oluyor.Bir mantık çerçevesinden bakarsak karşıdaki kız , biz de erkeğiz arkadaşlar.İki tarafında ne istediği belli.Doğanın kanunu bu seviş diyor doğa.E sen sevişmek istiyorsun da kız istemeyecek mi ? isteyecek tabi.Sen buna rağmen diretirsen , yemeyenin malını yerler arkadaşlar.Karşıdaki kız s*x istiyor sen reddediyor isen gider yapacak birilerini bulur.Sen karşıdaki kıza açılmaya cesaret edemiyor atak yapamıyor isen gider atak yapacak birini bulur.

Bazı istisnalar var demiştim,bunlar yukarıda yazdığım toplumsal baskıya hala maruz kalan kızlar işte.Cinsel ilişki yaşamak bunlarla zordur ve büyük güven ister.Ama imkansız değildir.Çok muhafazakar bir ailede Van'da büyüyen bir kız ile İstanbul'un en işlek şehrinde büyümüş bir kızın cinselliğe bakış açısı aynı olmaz.Üniversite okuyanlar bilir , genelde ilişkide en azgın kızlar küçük şehirlerden gelmiş alt sınıftaki kızlardan çıkar.Ee yıllarca bastırılmış istek sonucu çok doğal.

Sadede gelir isek önce bir karşıdaki kızı anlamak lazım.Gerçekten muhafazakar bir aileden mi geliyor ? dini görüşüne çok mu bağlı? İlk seksini yapmaktan çekiniyor mu? Eğer gerçekten durum bu ise kızın fikrine saygı duyun işinize gelmiyorsa ayrılırsınız zaten.Ama unutmayalım günümüzde böyle kızlar azınlık ve eminim forumdakilerin istediği tarz kızlar değil.Ama çok çok önemli atlanmaması gereken bir şey var burada.Sen kızı kafanda ''ya bu s*x yapmamış ,namuslu ,ciddi ilişki düşünülecek kız'' diye kodlarsın.s*x bakımından hamle bile yapmazsın ki 1 ay sonra başka erkeklere nude attığını seviştiğini görürsün.Ondan sonrada ''s*ken sevilir'' moruk edebiyatıyla milletin kafasını sıkersin.Bunlara hiç gerek yok arkadaşlar.Unutmayın bir kız 100 tane erkekle de yatsa kendini her zaman masum ,ciddi ilişki düşünülecek kız imajı yaratmaya çalışır.Çoğu bu konuda başarılıdır da.Nedenini yukarıda söylemiştik ,toplumsal baskıya karşın bir adaptasyon olarak düşünün.Hiç bir kız kaşar damgası yemek istemez.

Birde sevişme potansiyeliniz yüksek olduğu, s*x hayatının olduğunu bildiğiniz kızlar vardır.Toplumsal baskının minumum olduğu kızlar.Örneğin üniversiteler bunun için mükemmel bir örnek.Tamamen kendi ayaklarının üzerinde duruyorsun , gece dışarı çıksan karışacak ailen yok ,sevişsen şüphelenecek bir birey yok ortada sonuçta şehrin diğer ucundalar.Peki böyle bir kızla sevgili olduk ,her şey güzel.Ama iş cinselliğe gelince tık yok kız konuyu değiştiriyor istemiyor vs.Böyle durumlarda şansını 1 denersin 2 iki denersin kız hala diretiyormu bırakırsınız arkadaşlar bu kadar basit.Değerli zamanınıza değmez.Her şey seksmi diyenleri duyabiliyorum şimdiden. Seks puzlee'ın en büyük parçası arkadaşım.Sevgi dediğin şeyi evcil hayvanına da beslersin.Bir kadın ve erkek birbirini çok sevebilir ciddi söylüyorum.Ama bu sağlıklı bir ilişki için gerekli olan tek şey değil ki ne yazıkki.Sen erkeksin oda bağyan sizi arkadaşlıktan ayıran bir sınır var oda s*x.Cinsel çekim denen bir şey var bir kere ,bunlar hep ilişkiye heyecan katar.

Burada kıza güven vermekten, neg ,manipulasyon bir ton şey anlatılıyor.Bunlar bence bir yere kadar .Bir kadının ruhunu gerçekten hissetmek istiyorsanız,cidden güven ve sevgi gibi duyguları iliklerinize kadar yaşamak istiyorsanız s*x yapmak bunları size verebilir.Lütfen bunu gel git yapmaktan ibaret olarak görmeyin.Birbirinizin içine giriyorsunuz teknik olarak ,kız sana tamamen kendini veriyor enerjiler çakışıyor.Neden bir eskort ile sevgili ile yaptığın seksin aynı olmadığını düşündün mü? Çünkü işin içine duygular giriyor.

Son olarak bir kaç şey söylemek istiyorum.Hepimiz erkeğiz arkadaşlar ve biliyorum ki çoğunuz kızlara aşırı güveniyor,sexe bakış açıları çok farklı.Bir erkek olarak kendini buna hazırlamak zorundasın.Bir kadını çok severken ve her şey iyi giderken başka bir erkekle seviştiğini öğrenebilirsin.Bu seni derinden etkiler ve yıkar.Bir söz vardır ''1 musibet 1000 nasihattan iyidir'' diye.Tecrübe ettikçe anlıyor insan bazı şeyleri.Demek istediğim s*x kavramını gözünüzde bu kadar büyütmeyin.Eğer büyütür ve aşırı beklentilere girer iseniz çok hayal kırıklığına uğrayacağınızı söyleyebilirim.

Not: Geçmişte sevgilisi ile belli bir s*x hayatı olmuş kız ile 50 erkeğin altına yatmış kızın kalitesi aynı değildir.Toplumun dayattığı aptalca ''beni geçmişimle yargılama '' pankartlarına gülüyorum sadece.Aradaki ayrımı iyi yapın derim.Baya uzun bir zamandan sonra buraya dönmek güzel.Sağlıcakla kalın.

 
Katılım
11 Ağustos 2018
Mesajlar
1,114
Tepkime puanı
1,633
Şehir
İstanbul
Moruk benim manitanin biri Suriyeli çok seksi bir şey elletir koklatir ama diretmedikce opturmez falan... Muhafazakâr olmasına rağmen mutlu hissediyorum yanında pek kaybımda yok sevdiğim insanı mutlu etmeyi seviyorum. O yüzden pek takmıyorum devam ediyorum fakat sırf bu vermez diye bırakmıyor hala sınırları zorluyorum ki vermese bile yedektekiler ile şansı arttırıyorum.
Olması ve yapılması gereken bu böyle bir konu için.
 
Katılım
3 Haziran 2020
Mesajlar
414
Tepkime puanı
451
Şehir
İstanbul
Moruk benim manitanin biri Suriyeli çok seksi bir şey elletir koklatir ama diretmedikce opturmez falan... Muhafazakâr olmasına rağmen mutlu hissediyorum yanında pek kaybımda yok sevdiğim insanı mutlu etmeyi seviyorum. O yüzden pek takmıyorum devam ediyorum fakat sırf bu vermez diye bırakmıyor hala sınırları zorluyorum ki vermese bile yedektekiler ile şansı arttırıyorum.
Olması ve yapılması gereken bu böyle bir konu için.
Koklatır .. reis köpek misiniz :D
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst