Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Çirkin Kız Bir Anahtardır!

Selam Forum öncelikle Cem Yılmaz'ın bir sözü ile alıntı yapmak istiyorum;

"Uzaylıda olsa insan insandır"

Bu laftan ne çıkarırsınız onu bilemem, gerçi aşağıya yazabilirsiniz. Şimdi ne alakası var? İlk öncelikle Lise zamanlarımda anımsadığım bir anımdan yola çıkıyorum. Ekşi Sözlükte şöyle bir şeye denk geldim;

10.sınıfta bir ergenken red pill'in alfalığın betalığın ne olduğunu bilmezdim fakat kurnaz ve zeki birisiydim. Ergenliğin verdiği his ile "okulun en güzel kızı" na abayı yakmıştım. Ve bu kızın bff'si (best friend forever, ergenlerin kendisi arasında kullandığı bir şeydi zamanında) ile aram baya iyiydi ama ona karşı bir çekimim yoktu ve baya baya çirkin bir kızdı kendimden oldukça uzak tutardım ama asla yüzüne vurmadım. Ama hayret vericidir bu kızla aram baya iyiydi.

O güzel kızın yanında çirkin kız vardı sürekli ve kafaya jeton düştü tabii ki. Çirkin kızına güzel kız ile arasını sordum ve çok iyi olduğunu anladım. Güzel kızın yanına birden dahil olursam başarısız olacağımı düşündüm ve güzel kızın yanında daha çok bulunabilmek için çirkin kız ile istemeden olsa bile basamak olarak kullandım ve zamanla bu taktiğim işe yaradı. Artık güzel kızın çevresinde daha çok bulunabiliyordum, ve bunun sayesinde onu daha iyi tanıdım. Sonucu zaten belli olacaktır ki güzel kızı elde etmiştim.
Birden olmuş gibi sanmayın uzun bir süreçti.

Ki kızla tanıştıktan ve işleri baya ilerlettikten sonra buraları keşfetmiştim. Sonuç olarak buradan ne çıkarabilirsiniz? Fark ettiyseniz basamak olarak kullandım. İlişki hedeflerinizde basamakları oluşturup kullanmaktan çekinmeyin çünkü hedeflerinizden önemli kimse yoktur.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8