Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Corona sonrası tat koku kaybı

Arkadaşlar aralıkta corona oldum hala tat ve koku alamıyorum kafayı yemek üzereyim randevu takip ediyorum çıkmıyor sizde de var mı böyle tat ve koku kaybı yaşayan yemek falan yiyemiyorum canım çekiyor soğuk Bi kola içmekmistiyorum içemiyorum lanet bir şey ya...

Arkadaşlar aralıkta corona oldum hala tat ve koku alamıyorum kafayı yemek üzereyim randevu takip ediyorum çıkmıyor sizde de var mı böyle tat ve koku kaybı yaşayan yemek falan yiyemiyorum canım çekiyor soğuk Bi kola içmekmistiyorum içemiyorum lanet bir şey ya...
Geçici 4-5 ay sonra geçer

Aralıkta oldum ağustostayız hocam geçmiyor randevu bulamadım sağlık ocağına sordum kalıcı olabilir diye korkuttu zaten Bi çözüm vs arıyorum burada yasayan var mı diye merak ettim
Bizim Öğretmen de vardı o dediki 4-5 ay sonra geçti diye ama biraz kaldı diye ondan dedim

BBC'de rastlanmıştım. Bazı hastalar aşı olunca uzatmalı COVİD'i kısmen atlatiyormus ama etkisi bilinen bir ilaç vs. yokmuş

Doktora veya başka bir aile hekimine gitmeni öneririm. Acile gidersen bakarlar mı bilmiyorum

Geçmeyen birisini hiç görmedim henüz, tıp dünyası da acemi bu konuda malum. Aile hekiminden ziyade enfeksiyon uzmanı gibi bir hekime gözükün bence.

Geçmeyen birisini hiç görmedim henüz, tıp dünyası da acemi bu konuda malum. Aile hekiminden ziyade enfeksiyon uzmanı gibi bir hekime gözükün bence.
Merhaba Üstat Eğer Tıpçıysan bir sorum olacaktı
40 yaşındaki biri var Kalbinde olan 4 klapandan 1-i kronik olarak kapalı Bu Adam Ölmeye çok mu yakın ?

Merhaba Üstat Eğer Tıpçıysan bir sorum olacaktı
40 yaşındaki biri var Kalbinde olan 4 klapandan 1-i kronik olarak kapalı Bu Adam Ölmeye çok mu yakın ?
Merhabalar dostum. Doktor oldum yakın zamanda :p Kapağın hangisi olduğuna darlık miktarına ve kalbin ejeksiyon fraksiyonuna bağlı. Ölmeye yakınlığı hakkında yorum yapmam doğru olmaz zaten pek. Çünkü bu adam uzun yaşamaz dediğin kalp masajı yaptığın birisi aylar sonra elinde tatlı ile ziyarete gelebiliyor, çok ümitli olduğun hasta vefat edebiliyor. İnsanlar üzerinden istatistik olmuyor maalesef.

Merhabalar dostum. Doktor oldum yakın zamanda :p Kapağın hangisi olduğuna darlık miktarına ve kalbin ejeksiyon fraksiyonuna bağlı. Ölmeye yakınlığı hakkında yorum yapmam doğru olmaz zaten pek. Çünkü bu adam uzun yaşamaz dediğin kalp masajı yaptığın birisi aylar sonra elinde tatlı ile ziyarete gelebiliyor, çok ümitli olduğun hasta vefat edebiliyor. İnsanlar üzerinden istatistik olmuyor maalesef.
Vay be Üstat tebrik ediyorum
Çok güzel (Insanların başarılarını görmek beni mutlu ediyor)
:'( şimdi umut etmek düşer bana

• Beğen
Tepkiler: Jim
2 hafta önce bende korona olmuşum iyileştikten sonra ögrendim tat ve koku almamda azalma var

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8