Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Corona .

Merhaba arkadaşlar.
Şuan dışarıdan geldim ve çok sinirliyim.
Bu virüs yüzünden set açamıyorum insan gibi çünki dışarıda kız yok hem de kimseye yaklaşmakta olmuyor hepsi cia ajanı gibi maskelenmiş.Bir iki kız çıktı onlar da kezban .
2 gün dışarı da oldum set açmaya kız bulamadım.
Çok dellendim şuan kusura bakmayın.
Bu durumu sinirlenmek yerine başka konularda kendini geliştir. Zaten virüs gidince bol bol açıcan. En azından alt yapın başka konularda geliştir. Bizim ülkenin virüsü kolay atlatacağını düşünüyorum, hem genetik bağışıklık konusunda üstünüz hemde yemek kültürümüz hep bağışıklık artırıcı besinlerden oluşuyor. Aburcubur hayatınızdan çıkarın, sabah erken kalkın, sporunuzu yapın zaten bağışıklığınız artacaktır. Seti amaç haline getirmeyin. Zamanında aptallık yapıp seti amaç haline getirmiş biri olarak söylüyorum. Başka şeylerin eksikliğini çok çekiyorum, hayatınız set olmasın. Her şey dengede güzeldir. Şuan bir sürü fırsat var okullar tatil, aç bilgisayarını yazılım öğren, yabancı dil kas, aç kitabını oku, evde al dambılını al yap sporunu. Seti de kendini geliştirdikten sonra çıkarsın ve çıktığındada çok olumlu tepkilerle karşılaşırsın.

Artık bu aylar bu yıl set açma zamanı değil yapcak bir şey yok. Virüs gidene kadar fırsata çevir zaten sizin gereksiz zamanınızı çalan okulda tatil. Avantajlısın.

Son düzenleme:
Ne alaka yani? Adam set açmadığı için sinirlendiğini söylemiş. Bir sözünden çıkarım yaparak insanların hayat amaçlarını ne kadar anlayabilirsin ki böyle bir yorum yazıyorsun.
Boş sinir. İki kıza yürüyemedi diye sinir olmak nedir aq. Hayatı kızlardan ibaretse set açıp pratik yapamıyorsa bu boş zamanını teori kasarak değerlendirsin. 2 gün set açamadım çok sinirliyim, dellendim. Git elini s*k dostum bu kadar tutamıyorsan kendini. Kızlar da senin set açman için hayatlarını riske atcaktı zaten...
Ben bunu et ete değcek düşüncesiyle aynı buluyorum. Zevk için sağlığı riske atmak. Kanka gerçekten bu kadar değersiz mi hayatınız. Tabiki önlem alcaklar, virüsün bulaşmasından kaçıncaklar. Bu duruma dellenen varsa akıl sağlığından şüphe etmeli.

Boş sinir. İki kıza yürüyemedi diye sinir olmak nedir aq. Hayatı kızlardan ibaretse set açıp pratik yapamıyorsa bu boş zamanını teori kasarak değerlendirsin. 2 gün set açamadım çok sinirliyim, dellendim. Git elini s*k dostum bu kadar tutamıyorsan kendini. Kızlar da senin set açman için hayatlarını riske atcaktı zaten...
Ben bunu et ete değcek düşüncesiyle aynı buluyorum. Zevk için sağlığı riske atmak. Kanka gerçekten bu kadar değersiz mi hayatınız. Tabiki önlem alcaklar, virüsün bulaşmasından kaçıncaklar. Bu duruma dellenen varsa akıl sağlığından şüphe etmeli.
1.Kendimi Geliştiriyorum Tek amacım kızlar değil sadece 2 gün hiç set açmadığım için sinirlendim ve saygılı şekilde bahsettim.
2.Küfürlü konuşamazsın burda arkamdan.Alfa'lığı geçtim Delikanlığa Ters kardeşim arkamdan sövmen.
3.Kızlar benim için kendilerini riske atsınlar söylemedim.)
4.Zevk için set açmağı söylüyenin aklından bende şüpheleniyorum. Çünki set açarken kendini geliştiriyorsun zevk için yapmıyorsun.
5.Sana noluyor kardeşim ? Boş sinir deyilen bir şey yok dostum.Sinirin bir nedeni olur ki sinirlenirsin.Yorumunu yazdın cevabını aldın.Yoluna koyulsana kardeşim. Nedir bu haklı olma göz girme çabaları ? ) .

Son düzenleme:
Genelde böyle yorumlar
Hayatta tek amaçları set açmak kanka ne yaparsın...
Bu yorumları yapmanın altında set açamıyor oluşun yatıyor olabilir.
Hayatta tek amaçları set açmak kanka ne yaparsın...
Normal şartlarda set açtın mı hiç tecrüben var mı?

Eleştiri yapıyorsan bunu değer sömürerek yapma değer katarak yap.
Bu kadar saçma bir başlığa nasıl bir değer katılarak eleştri yapılabilir?
Kıyamet kopuyo olsa; ulan set açacaktım israfil sura üfledi sinirden çıldırıyorum diceniz.

Bu kadar saçma bir başlığa nasıl bir değer katılarak eleştri yapılabilir?
Kıyamet kopuyo olsa; ulan set açacaktım israfil sura üfledi sinirden çıldırıyorum diceniz.
Saçma söylediğin başlığın ismi corona.Evet corona korktuğundan dışarı çıkamadığın hastalık.Moderatörler bile saygılı şekilde cevapların verdiler.Tabi sen de o medeniyet yoksa o ayrı konu kardeşim.Bide Kıyamet koparken ben olmuyacağım dostum endişelenme :LOL:

Moderatörler tabiki saygılı bir şekilde cevap vercek aq. Ben normal üyeyim öyle bir zorunluluğum yok bro. İçimden ne geliyorsa söylerim, sikimde olmaz gerisi.
Moderatör insan sen insan değilmisin kardeşim ? . O zaman bende istediğimi yapıyım.Yapmıyorum çünki ben o seviyeye düşemem karakterimi bozamam.Herkes insan ve kendi karakteri şahsiyyeti var onu yerle bir ederse hiç kimse onu it yerine de koymaz hayvandan farkı olmaz kardeşim.Sen şimdi moderatör değilsin diye herkesi sövüp eleştire bilirmisin ? Hayır.İçinden ne geliyorsa söyleme içinden geleni düşünerek söyle yoksa çok canın yanır kanka.Bu konuyu da burda bitiriyorum.Çok çalış çok geliştir kendini ama asla ve asla o moderatör sen değilsin diye öküz gibi eleştiri yapma.Hadi sağlıcakla kal dostum .

Moderatör insan sen insan değilmisin kardeşim ? . O zaman bende istediğimi yapıyım.Yapmıyorum çünki ben o seviyeye düşemem karakterimi bozamam.Herkes insan ve kendi karakteri şahsiyyeti var onu yerle bir ederse hiç kimse onu it yerine de koymaz hayvandan farkı olmaz kardeşim.Sen şimdi moderatör değilsin diye herkesi sövüp eleştire bilirmisin ? Hayır.İçinden ne geliyorsa söyleme içinden geleni düşünerek söyle yoksa çok canın yanır kanka.Bu konuyu da burda bitiriyorum.Çok çalış çok geliştir kendini ama asla ve asla o moderatör sen değilsin diye öküz gibi eleştiri yapma.Hadi sağlıcakla kal dostum .
Dostum moderatör ile aramdaki fark ne biliyo musun. Mod mimlense, modluğu alınsa hayatından bir şey kabetmiş olur; ben ise sadece nickname’imi kaybeder yarın başka bir nickname ile tekrardan girerim. Ve dostum kendimi size kanıtlamak zorunda değilim. Burda çizdiğim profil ile gerçek hayattaki profilim aynı olmak zorunda değil...

Dostum moderatör ile aramdaki fark ne biliyo musun. Mod mimlense, modluğu alınsa hayatından bir şey kabetmiş olur; ben ise sadece nickname’imi kaybeder yarın başka bir nickname ile tekrardan girerim. Ve dostum kendimi size kanıtlamak zorunda değilim. Burda çizdiğim profil ile gerçek hayattaki profilim aynı olmak zorunda değil...
Aynen kanıtlamak zorunda değilsin ama burda profil konusu gitmiyor insan olmanın önemi gidiyor dostum. Her neyse gelecek hayatında başarılar dilerim. İyi günler. :)

Normalde dikkate alıp cevap verilecek birisi olmadığını diğer yorumlarını takip ederek de görüyorum. Senin gibi birçok insan tanıdım hepsi klavye başında dünya kendilerininmiş gibi alfaboy'culuk oynayıp kuyruğu sıkışınca cazgırlık yapıyordu @4u.

Moderatörler tabiki saygılı bir şekilde cevap vercek aq. Ben normal üyeyim öyle bir zorunluluğum yok bro. İçimden ne geliyorsa söylerim, sikimde olmaz gerisi.

Öncelikle burası binlerce kişiye ücretsiz hizmet veren,insanların birbirine bir şey katmayı amaçladığı ve bazılarının kendini bulduğu bir mecra. Yani kimsenin ağız kokusunu çekecek, onlara yalakalık yapacak,senin gibi egosu arşta ergenleri pohpohlayacak ve idare edecek moderatörler yok. Saygı çerçevesinde konuşmamızın sebebi sana verdiğimiz değer değil kendimize olan özsaygımızdır ve böyle bir zorunluluğumuz da yok.

Biz buranın düzenini sağlamaya çalışıyoruz sadece. Yani bir kaybımız ya da değerli üyelerin teşekkürlerinden ve minnetlerinden başka bir kazancımız yok. Salak saçma yorumlarından dolayı uyarı cezası aldın. Çürük meyveler elenecek ve burası kalitesini korumaya devam edecek. İyi forumlar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8