Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

CPD ARTTIRMAK

Beyler birçok yazı okudum ve bunlarda en çok bahsedilen konu CPD artırmak. Tam olarak kafamda bir şema oluşmadı bu konuda. Daha doğrusu karmakarışık bir şema meydana geldi. Uygulamam gerekenin ne olduğunu anlamadım.

Bana net şekilde şunu şunu yaparsan CPD'in yükselir şeklinde anlatabilecek var mı?
Mesela kitap okuyorum, spor yapıyorum, belgesel izlemeye çalışırım. Sadece bu mu olay?

Dostum CPD hakkında neleri okudun tam olarak? Zaten Kasrqaa detaylı olarak anlatmış her şeyi. Yani net olarak şunu yaparsan artar diyor yazılarında.

Tip, oyun, enstürmanlar(sahip oldukların, para kariyer vb şeyler), alışkanlık ve bağımlılık olmak üzere 4 bölümden oluşuyor.

Beyler birçok yazı okudum ve bunlarda en çok bahsedilen konu CPD artırmak. Tam olarak kafamda bir şema oluşmadı bu konuda. Daha doğrusu karmakarışık bir şema meydana geldi. Uygulamam gerekenin ne olduğunu anlamadım.

Bana net şekilde şunu şunu yaparsan CPD'in yükselir şeklinde anlatabilecek var mı?
Mesela kitap okuyorum, spor yapıyorum, belgesel izlemeye çalışırım. Sadece bu mu olay?

Bir bakış açısı kazandırayım; cidden aklında canlandır dostum. Sen bir meyvesin pazar meydanında binlerce meyvenin arasındasın. O pazarda öne çıkman cidden insanların seni istemesine sebep olman gerekiyor. Tam olarak böyle değil ama anladığını varsayıyorum. Bizim pazarımızda ise öne çıkaran şeyler görünüş, bilgi ve kariyer oluyor. Hepsi kendince kapsamlı alanlara sahip. Saçın veya kıyafetlerin görünüşe, meslek hayatın ve ödüller kariyerine giriyor mesela.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8