Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Daha olgun nasıl olabilirim.

Katılım
31 Mayıs 2020
Mesajlar
38
Tepkime puanı
11
Yaş
25
Şehir
Manisa
Herkese Merhaba arkadaşlar
Benim sizden tavsiye istediğim konu nasıl daha olgun olabilirim. Bir ofiste çalışıyorum. Her gün takım elbise giydiğim bir ortamda çalışıyorum. 25 yaşındayım :) ama sorun şu ki kendimi çocuk gibi hissediyorum. Çok fazla gülüp eğleniyorum, şakalaşıyorum ama bunları olgun bir erkek gibi değil bir çocuk gibi yapıyorum. İş yerinde benden büyük hanımlar bana ablası diye sesleniyor. Ben bu imajı nasıl yıkar ve bir çocuktan genç bir erkeğe dönüşebilirim. Tavsiyeniz var mı
 
Katılım
30 Ağustos 2018
Mesajlar
11
Tepkime puanı
33
Şehir
İstanbul
Eğer bu forumdakilerin unutmaması gereken birşey varsa o da bir alfanın maço,küstah,vurdumduymaz ve kasıntı olmamasıdır.Eğer çerçeveni elinde tutabiliyorsan gerisi mühim değil.Nasıl eğlenmek ve gülmek istiyorsan öyle ol.Belli bir oranda oturaklı olmanın elbet ki faydası büyük.Ancak bana kalırsa bir erkeğin olgunluğunu belirleyen en büyük materyal çerçeveye sahip olup olmadığı ve çerçeveyi her daim kontrol altında tutup tutamadığıdır.Bırak kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle ilerle.Sadece çevrendeki insanların sana olan davranışlarını senin belirlemen için sağlam bir çerçeveye ihtiyacın var.
 
Katılım
31 Mayıs 2020
Mesajlar
38
Tepkime puanı
11
Yaş
25
Şehir
Manisa
Ama etrafımda iyi bir arkadaş grubum yok üstat. Ben başka bir şehirde memurluk yapıyorum. Burada insanlar benden farklılar. Daha muhafazakarlar. Birde en büyük sorun üstat ben tek çocuk olarak büyüdüm ve ailem çok korumaciydi. Bu sebeple tek yaşamaya alıştım şu an da yalnız mutluyum ama bunun doğru olmadığını biliyorum. Bu konuda tavsiyen var mı?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst