Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Daha simdiden vatan haini edildim.

Versay

Forumdan Uzaklaştırıldı
Selam millet.
Ben universiteyi bitir bitirmez Amerika veya Almanya'ya gidecegim. Temelli olarak. Bunu kimle konusmussam Vatan Haini edildim. Neymis efendim burada buyudun orayi besliyormusum. Her sey para degil ama insan emeginin karisligini almak ister. Sen bana burda 1500 dolar verirsen ben neden durayim. Adamlar orada temizinden 10000 dolar/euro veriyor. Zamanla tecrubeyle katbe kat artiyor. Burada maasimla fiat egea ya binmek yerine orada Porsche a binerim. Burada carpik kentlesmede oturacagima orada havuzlu makyajli evlerde otururum. Orada buzdolabimi 200dolara cesit cesit oldurum burada 2 sey aliyorsun 200tl farka bak.
Hedefim Amerika veya Almanya bunlardan biri olacak.
Neden en basitinden adam hicbir sey demeden cadde de kolarini aciyor. Kiz erkek fark etmezsizin hepsi hosgoruyle karsiliyor. Peki burada. Anlatmak bile istemiyorum...

Selam millet.
Ben universiteyi bitir bitirmez Amerika veya Almanya'ya gidecegim. Temelli olarak. Bunu kimle konusmussam Vatan Haini edildim. Neymis efendim burada buyudun orayi besliyormusum. Her sey para degil ama insan emeginin karisligini almak ister. Sen bana burda 1500 dolar verirsen ben neden durayim. Adamlar orada temizinden 10000 dolar/euro veriyor. Zamanla tecrubeyle katbe kat artiyor. Burada maasimla fiat egea ya binmek yerine orada Porsche a binerim. Burada carpik kentlesmede oturacagima orada havuzlu makyajli evlerde otururum. Orada buzdolabimi 200dolara cesit cesit oldurum burada 2 sey aliyorsun 200tl farka bak.
Neden en basitinden adam hicbir sey demeden cadde de kolarini aciyor. Kiz erkek fark etmezsizin hepsi hosgoruyle karsiliyor. Peki burada. Anlatmak bile istemiyorum...
Amerika'ya Gidersen Bana Ulaş Birlikte Takılırız :D bende amerikaya gitmeyi planliyorum universiteyi bitirdikten sonra

Selam millet.
Dostum, biliyor musun bu ülke de hiç yaşanmaz. her şey senin anlattığın gibi maalesef. ben lise bitirdikten sonra pomem'e girip özel harekatlık yapacağım böyle bir hayalim olmasa ben de burada durmazdım.

İnsanlara yapmak istediklerini anlatma. Yoksa o işi yaparken içinde ki heyecanı kaybedersin.
Sen yap, bırak onlar konuşsun :)
Kendini nerede iyi hissediyorsan orada yaşamalısın.

tamamen senin görüşün ve saygıyı hak ediyor. ülkemizde yaşam şartları oralara göre zor. haklısın. keşke böyle olmasaydı. yoksa insan vatanını terk etmeyi ister mi? ben biraz milliyetçiyimdir. orada bizi iyi temsil et :) türkler için orrspucocu demesinler yani. her şekilde ülkene fayda sağlayabilirsin. tabi bu benim kendi isteğimdir. vatanıma her şekilde faydalı olmak isterim. burada bulunmamım sebeplerinden birisi de bu. oraya gidiyorsan sike sike dil öğreneceksin demektir bu. yerinde olsam çeviri yapardım. türkiye deki kardeşlerimin mahrum kalmaması için. hayırlı olsun. allah hayırlısını nasip etsin.

İnsanlara yapmak istediklerini anlatma. Yoksa o işi yaparken içinde ki heyecanı kaybedersin.
Sen yap, bırak onlar konuşsun :)
Kendini nerede iyi hissediyorsan orada yaşamalısın.
Biliyorum. O bir sey etkisi deniliyordu ona. Bu bnm asil hedefim degil. Buyuk olanlari hic kimseyle paylasmiyorum.

En basitinden Turkiyede muhendis olacagima Yurtdisinda olur krallar gibi yasarim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8