Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Damarrı Erkek olmak

Merhaba Sayın Üstatlar Şimdi Spor Salonuna Gidiyorum Damarrı Olmak istiyorum işin tuhaf yanı şu Spor salonunda Yarı kişi Damarlı yani Damarları Belirgin Yarı kişide ise yok Genetik olduğunu düşündüm bir ara NeySa konuyu uzatmayayım Belirgin Damarlı Nasıl ola bilirim.

Hazır 1 konu açmışken Çene Kası Egzersizleri önerirseniz sevinirim ; )

Iyi Forumlar

Vücut yağ oranının %15'den aşağıda olması lazım. %10'a düştüğünde iyice belirginleşirler ama %10'a indirmek hem kolay değil hem de bilinçsiz antrenman ve diyet programı uygulanırsa tehlikeli. Orta seviyenin üstünde olmak lazım böyle işlere girişmek için. %15'den aşağıya vücut yağını indirebilirsin. Sodyum tüketimini sınırla ve kardiyo antrenmanları da yap. Senin gördüğün o erkeklerin vücut yağ oranı düşüktür zaten. Senin kaslarını geliştirmen ve hacimlendirmen, yağ oranını düşürmen gerekiyor. Sen damarın peşine düşmüşsün :D Önce bir kas kütleni artır, kasın olmadığı kolda damar olsa ne olur olmasa ne olur. Benim 10 yaşındaki cılız yeğenimde de damar var.

Vücut yağ oranının %15'den aşağıda olması lazım. %10'a düştüğünde iyice belirginleşirler ama %10'a indirmek hem kolay değil hem de bilinçsiz antrenman ve diyet programı uygulanırsa tehlikeli. Orta seviyenin üstünde olmak lazım böyle işlere girişmek için. %15'den aşağıya vücut yağını indirebilirsin. Sodyum tüketimini sınırla ve kardiyo antrenmanları da yap. Senin gördüğün o erkeklerin vücut yağ oranı düşüktür zaten. Senin kaslarını geliştirmen ve hacimlendirmen, yağ oranını düşürmen gerekiyor. Sen damarın peşine düşmüşsün :D Önce bir kas kütleni artır, kasın olmadığı kolda damar olsa ne olur olmasa ne olur. Benim 10 yaşındaki cılız yeğenimde de damar var.
Tavsiyeniz için Teşekkürler Kasın Peşindeyimde işte gönül isterki Damarda olsun 🤣

Kasların geliştikçe pump etkisiyle damarların da genişler. Antrenman ve diyet önemli.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8