Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Davranışlarınızla kadın beynine nasıl mesaj yollarsınız

Wolwerine

Ayın En Aktif Üyesi
Kaçan konumundaysanız:
Kaçan balık her zaman büyük olur. Sizi kovalayıp avlamak için herşeyi yapacaktır. Ne kadar kolay avlanırsanız o kadar az değeriniz olur.
İlişkinin başında gücü elinize almak için zorlu bir erkek olmalısınız.
Erkek kadını avlamaz, kadın erkeği avlar. Değerli bir av ol.
İlk mesajı gerekirse o atsın siz kendinizi yaratmakla meşgul olun.
Spor yapmanız gerektiğini size hep hatırlatacağım.
Bir kol basarsınız veya bacak bütün derdiniz uçup gider. 40 yıllık karından ayrılsan sikine takmazsın.
Çok faydası var bu sporun o demirleri kaldırmayan bir bok anlamaz amk.

Gücü kaybetmemek için asla tamamen teslim olmayın.
Duygularınızı söylemeyin. Bağlanmayın. Aşık olmayın.
Onu sevdiğinizi söylemeniz, her dediğine tamam dediğiniz, yalakalık yaptığınızda yavaşça sizden soğur.
Kadın en büyük gücü olan cinselliği bile sizi kendine bağlamak ve test etmek için kullanacaktır.
Cinsellik sonrasıda aşk böceği olursanız bu sefer her gün siz mesaj atmaya başlarsanız kadın yine soğuyacaktır.
Öyle durumlar olacak ki onunla daha fazla ilgilenmenizi isteyecek.
Daha fazla ilgilendiğinizde size olan ilgisi azalacak.

Niyetinizi belli etiğinizde, açıkça söylediğinizde sizden uzaklaşacak.
Tek yapmanız gereken değerli bir erkek olmak ve zorlu erkeği oynamaya her zaman devam etmek.
Böyle bir erkek kadından kadına gezer çünkü kadınlar onu kovalıyordur.
Ödül olan taraf erkek ise kadın ona aşık bile olur.

Erkeğin kontrolü kaybetmemesi için kadından üstün olması gereklidir.
Bu üstünlüğüde yansıtabilmesi için kadının erkeğe olan ilgisi hep daha fazla olmalıdır.
Eğer kadın ilgi vermiyorsa erkek aşk böceğine dönüşmemelidir.
Unutup başka kadınlar bularak hayatına bakmalıdır.
Erkek oyunu bu şekilde oynayarak üstünlük kurmalıdır.
Kadınlar sadece kendini mutlu eden erkeklerden hoşlansaydı ona iltifat eden ve egosunu yükselten erkeklere verirdi.
Lakin öyle bir şey yok kıza iltifat ettiğinizde sanane be slk demesi bile muhtemel.
Çünkü kezban ve zaten bunu duymaya çok alışık.
Ne kadar çok duygu hissetirirseniz o kadar köpek gibi bağlanır.
Bu yüzden duygularınızı kontrol edip dominantlığı korumak zorundasınız.
Hiçbir hamleniz duygusal olmamalı. Tamamen mantıklı şekilde düşünerek hareket edin.
Asla yalakalık yapmayın. İltifat etmeyin. Aksine kelimenin tam anlamıyla erkek olun.
Maço olun biraz.
Maçoluktan kast ettiğim dediğim dedik olun. İnatçı olun. Güçlü, Özgüvenli olun, dik yürüyün.
Başınızı öne eğmeyin. Kızın istediği ama hoşunuza gitmeyen hiçbir şeyi yapmayın.
Mümkünse kızın istediği şeyleri çoğu zaman yapmayın.
Size istediklerini yaptırabilmek için neler deneyeceğine bir bakın.
Ya da sizi kendine bağlamak adına neler yapabileceğini gözlemleyin.
Onun oyununa asla katılmayın. O sizin oyununuza ve dünyanıza katılsın.

Kendinize mutlu olduğunuz bir hayat yaratmadıkçada hayatınıza bir kız almakta doğru değil bence.
Ha şuan hayatımda bir kadın olsaydı da yokmuş gibi davranırdım. Çünkü hırslı biriyim.
Çalışmaya hep devam ederim kız olsa da olmasada.
Kadınlara insan olarak bakmıyorum.
Çok az değer veriyorum. Bağlanmıyorum.
Bu şekilde onlara değerli bir av olduğumu alfa olduğum mesajını veriyorum.
Kadınlar ne kadar sizi test etse de cool ve erkeksi davranmanız için içten içe size yalvarır.
Gidip ona yalakalık yaptığınızda ve istediklerini yaptığınızda ise sizin erkek olduğunuzu düşünmezler.
Hiç kadın arkadaşınız olmasın demiyorum lakin kendinizi fazla kullandırmamanız için bilmeniz gerekiyor.

Çünkü onlara değerli hissetiren değilde kendilerini üzen ve onlardan daha değerli izlenimi veren,
İstediklerini kolay kolay yapmayan, zorlu erkekleri seçiyorlar. Bunun sebebi de o adamları erkek gibi erkek olarak görmeleri.
İyi davranan erkeği bir şeyi elde etmek için yalvarmak zorunda olan birine benzetirler bilinçaltında.
Bu yüzden onu güçsüz ve değersiz görürler. Arkadaş olarak kenarda tutarlar. Erkeksiz kalırlarsa belki onlara sıra gelebilir.
Tabi ki sonuncu öncelikte.

Oyunu bilmek ve doğru oynamak sizin elinizde.
Değerli bir erkek olmayı ihmal etmeyin.
Ve sizin daha az çaba harcıyor olmanıza rağmen kadınların sizi kovalamasını seyredin.
Bunun sebebi kaçan balığın büyük olacağı ilizyonudur.
Şöylede düşünebilirsiniz kaçan adam leveli daha fazla olan bir oyun gibidir.
Oyna oyna devamını merak edersin.
Diğer adam ise kolayca bitirilebilen ve çözülebilen bir oyundur.
Dolayısıyla kadın çok çabuk sıkılır ve bırakır.
Çok canı sıkılır ve oyunsuz kalırsa o oyunun yüzüne bakar.
Buna göre davranmalısınız.

Zaten erkekler kadınlara bu kadar bilgisiz yaklaşırken bir kırmızı haplı her zaman düzgün şekilde düşündüğünde ve davrandığında,
Diğer erkeklerden kolayca sıyrılacaktır.

Çok klişe bilgiler vermeye başladın. Eskiden bi nebze de olsa bilgi niteliğindeydi. Kırmızı Hap Fundementals yani. Daha komplike konulardan, ilişki dinamiklerinden, sosyal konum ve statü benzeri konulardan bahsedilmesi daha yararlı olur. Sitenin kalitesinin düştüğünü düşünüyorum. Bu gidişle bir daha uğramayacağım. Erkekadam bundan fazlasına sahip. Esenlikler.

Wolwerine

Ayın En Aktif Üyesi
Çok klişe bilgiler vermeye başladın. Eskiden bi nebze de olsa bilgi niteliğindeydi. Kırmızı Hap Fundementals yani. Daha komplike konulardan, ilişki dinamiklerinden, sosyal konum ve statü benzeri konulardan bahsedilmesi daha yararlı olur. Sitenin kalitesinin düştüğünü düşünüyorum. Bu gidişle bir daha uğramayacağım. Erkekadam bundan fazlasına sahip. Esenlikler.
Sitenin kalitesini bir tek ben mi belirliyorum kardeşim çık yaz o zaman. Temel bir konu anlaşılmadan komplike bir şeyden bahsedemem.

Bu başlığı açan arkadaş için açtım bu konuyu ona yardımcı olabilmek için. Narsist ama icraat göstermeyen insanlardanda nefret ediyorum. Erkekdam daha iyiyse oraya git ordan oku bunu yazıyorsan algı oluşturmaya çalışıyorsun demektir.

Son düzenleme:
Kaçan konumundaysanız:
Kaçan balık her zaman büyük olur. Sizi kovalayıp avlamak için herşeyi yapacaktır. Ne kadar kolay avlanırsanız o kadar az değeriniz olur.
İlişkinin başında gücü elinize almak için zorlu bir erkek olmalısınız.
Erkek kadını avlamaz, kadın erkeği avlar. Değerli bir av ol.
İlk mesajı gerekirse o atsın siz kendinizi yaratmakla meşgul olun.
Spor yapmanız gerektiğini size hep hatırlatacağım.
Bir kol basarsınız veya bacak bütün derdiniz uçup gider. 40 yıllık karından ayrılsan sikine takmazsın.
Çok faydası var bu sporun o demirleri kaldırmayan bir bok anlamaz amk.

Gücü kaybetmemek için asla tamamen teslim olmayın.
Duygularınızı söylemeyin. Bağlanmayın. Aşık olmayın.
Onu sevdiğinizi söylemeniz, her dediğine tamam dediğiniz, yalakalık yaptığınızda yavaşça sizden soğur.
Kadın en büyük gücü olan cinselliği bile sizi kendine bağlamak ve test etmek için kullanacaktır.
Cinsellik sonrasıda aşk böceği olursanız bu sefer her gün siz mesaj atmaya başlarsanız kadın yine soğuyacaktır.
Öyle durumlar olacak ki onunla daha fazla ilgilenmenizi isteyecek.
Daha fazla ilgilendiğinizde size olan ilgisi azalacak.

Niyetinizi belli etiğinizde, açıkça söylediğinizde sizden uzaklaşacak.
Tek yapmanız gereken değerli bir erkek olmak ve zorlu erkeği oynamaya her zaman devam etmek.
Böyle bir erkek kadından kadına gezer çünkü kadınlar onu kovalıyordur.
Ödül olan taraf erkek ise kadın ona aşık bile olur.

Erkeğin kontrolü kaybetmemesi için kadından üstün olması gereklidir.
Bu üstünlüğüde yansıtabilmesi için kadının erkeğe olan ilgisi hep daha fazla olmalıdır.
Eğer kadın ilgi vermiyorsa erkek aşk böceğine dönüşmemelidir.
Unutup başka kadınlar bularak hayatına bakmalıdır.
Erkek oyunu bu şekilde oynayarak üstünlük kurmalıdır.
Kadınlar sadece kendini mutlu eden erkeklerden hoşlansaydı ona iltifat eden ve egosunu yükselten erkeklere verirdi.
Lakin öyle bir şey yok kıza iltifat ettiğinizde sanane be slk demesi bile muhtemel.
Çünkü kezban ve zaten bunu duymaya çok alışık.
Ne kadar çok duygu hissetirirseniz o kadar köpek gibi bağlanır.
Bu yüzden duygularınızı kontrol edip dominantlığı korumak zorundasınız.
Hiçbir hamleniz duygusal olmamalı. Tamamen mantıklı şekilde düşünerek hareket edin.
Asla yalakalık yapmayın. İltifat etmeyin. Aksine kelimenin tam anlamıyla erkek olun.
Maço olun biraz.
Maçoluktan kast ettiğim dediğim dedik olun. İnatçı olun. Güçlü, Özgüvenli olun, dik yürüyün.
Başınızı öne eğmeyin. Kızın istediği ama hoşunuza gitmeyen hiçbir şeyi yapmayın.
Mümkünse kızın istediği şeyleri çoğu zaman yapmayın.
Size istediklerini yaptırabilmek için neler deneyeceğine bir bakın.
Ya da sizi kendine bağlamak adına neler yapabileceğini gözlemleyin.
Onun oyununa asla katılmayın. O sizin oyununuza ve dünyanıza katılsın.

Kendinize mutlu olduğunuz bir hayat yaratmadıkçada hayatınıza bir kız almakta doğru değil bence.
Ha şuan hayatımda bir kadın olsaydı da yokmuş gibi davranırdım. Çünkü hırslı biriyim.
Çalışmaya hep devam ederim kız olsa da olmasada.
Kadınlara insan olarak bakmıyorum.
Çok az değer veriyorum. Bağlanmıyorum.
Bu şekilde onlara değerli bir av olduğumu alfa olduğum mesajını veriyorum.
Kadınlar ne kadar sizi test etse de cool ve erkeksi davranmanız için içten içe size yalvarır.
Gidip ona yalakalık yaptığınızda ve istediklerini yaptığınızda ise sizin erkek olduğunuzu düşünmezler.
Hiç kadın arkadaşınız olmasın demiyorum lakin kendinizi fazla kullandırmamanız için bilmeniz gerekiyor.

Çünkü onlara değerli hissetiren değilde kendilerini üzen ve onlardan daha değerli izlenimi veren,
İstediklerini kolay kolay yapmayan, zorlu erkekleri seçiyorlar. Bunun sebebi de o adamları erkek gibi erkek olarak görmeleri.
İyi davranan erkeği bir şeyi elde etmek için yalvarmak zorunda olan birine benzetirler bilinçaltında.
Bu yüzden onu güçsüz ve değersiz görürler. Arkadaş olarak kenarda tutarlar. Erkeksiz kalırlarsa belki onlara sıra gelebilir.
Tabi ki sonuncu öncelikte.

Oyunu bilmek ve doğru oynamak sizin elinizde.
Değerli bir erkek olmayı ihmal etmeyin.
Ve sizin daha az çaba harcıyor olmanıza rağmen kadınların sizi kovalamasını seyredin.
Bunun sebebi kaçan balığın büyük olacağı ilizyonudur.
Şöylede düşünebilirsiniz kaçan adam leveli daha fazla olan bir oyun gibidir.
Oyna oyna devamını merak edersin.
Diğer adam ise kolayca bitirilebilen ve çözülebilen bir oyundur.
Dolayısıyla kadın çok çabuk sıkılır ve bırakır.
Çok canı sıkılır ve oyunsuz kalırsa o oyunun yüzüne bakar.
Buna göre davranmalısınız.

Zaten erkekler kadınlara bu kadar bilgisiz yaklaşırken bir kırmızı haplı her zaman düzgün şekilde düşündüğünde ve davrandığında,
Diğer erkeklerden kolayca sıyrılacaktır.
Sen bir insan mısın? Yoksa sosyal bir ROBOT mu?
Burada verdiğin kırmızı hap bilgileri insan doğasının ve sosyal dinamiklerin en başından beri vardı zaten.
İnsanlara bunu yanlış lanse ediyorsun
Yok kadınlara duygularınızı belli etmeyin küstah olun dikbaşlı olun gidin ağırlık kaldırın demire dokunun, demire aşık olun onunla sevişin...Junior bir bench press bar yaratın...
SEN BİR ROBOTSUN ARKADAŞIM
Bir çiftin yaşadığı tüm şeyler DUYGULAR üzerine kuruludur. Ve sen duyguları bastırıp yok etmeye yönelik söylemlerde bulunuyorsun.
Duygusuz bir robot olmak bir kadında hayranlık uyandırmaz. Erkeğin tramvatik bir geçmişe sahip olduğunu ve şu anda da bir asosyal olduğunu düşünmesine sebebiyet verir.
Kasıntı beden dillerine bürünüp aptal gibi görünmeyin.
Biraz güleryüzünüz olsun, göz teması kurun ellerinizi kollarınızı serbest bırakın kıvrak yaşayın.
Kısacası bir İNSAN olun.
Hayal dünyasında yaşıyorsun sen.
Tonny montana, Tyler durden gibi efsanelerin taklidi olmaya ÇABALAMA.
O bilinçaltını teoriyle ve belli kuramlarla doldurmaktan karşı cinsi kendini etrafını göremiyorsun.
Git ve kendine bir hayat bul.

Wolwerine

Ayın En Aktif Üyesi
Sen bir insan mısın? Yoksa sosyal bir ROBOT mu?
Burada verdiğin kırmızı hap bilgileri insan doğasının ve sosyal dinamiklerin en başından beri vardı zaten.
İnsanlara bunu yanlış lanse ediyorsun
Yok kadınlara duygularınızı belli etmeyin küstah olun dikbaşlı olun gidin ağırlık kaldırın demire dokunun, demire aşık olun onunla sevişin...Junior bir bench press bar yaratın...
SEN BİR ROBOTSUN ARKADAŞIM
Bir çiftin yaşadığı tüm şeyler DUYGULAR üzerine kuruludur. Ve sen duyguları bastırıp yok etmeye yönelik söylemlerde bulunuyorsun.
Duygusuz bir robot olmak bir kadında hayranlık uyandırmaz. Erkeğin tramvatik bir geçmişe sahip olduğunu ve şu anda da bir asosyal olduğunu düşünmesine sebebiyet verir.
Kasıntı beden dillerine bürünüp aptal gibi görünmeyin.
Biraz güleryüzünüz olsun, göz teması kurun ellerinizi kollarınızı serbest bırakın kıvrak yaşayın.
Kısacası bir İNSAN olun.
Hayal dünyasında yaşıyorsun sen.
Tonny montana, Tyler durden gibi efsanelerin taklidi olmaya ÇABALAMA.
O bilinçaltını teoriyle ve belli kuramlarla doldurmaktan karşı cinsi kendini etrafını göremiyorsun.
Git ve kendine bir hayat bul.
Git ve kendine bir hayat bul :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8