Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Davul bile dengi dengine...

Chez geri döndü... Şimdi beyler denklik kavramımı sizlere anlatacağım ardından soru cevap tarzı yorumlarda tartışalım . 3. sınıf öğrencisiyim şimdiden stajdır kariyerdir buralara çok yöneldim üniversite kulübünde de başkan yardımcısıyım seneye başkan olacağım inşallah diyelim çok güzel planlarım var çok çalışıyorum ve çok hırslıyım şimdi ben bu kadar sektöre adamışken kendimi konuştuğum veya istediğim kızında aynı şekil dolu olmasını istiyorum güzel olup güzelliğine güvenip kişisel gelişimini yarıda bırakmış kızları istemiyorum şimdi şöyle bir anımı anlatacağım çok tatlı bir kız bana yanaştı bi aralar lakin bu kızın eski sevgilisini tanıyorum sohbetim var az çok . Serseri okumamış ( okumamış olupta kendini geliştirmiş harika insanlar da tanıdım genelle yapmıyorum) hayatta tek başarısı içtiği ve yaptığı serserilik olan bir tip şimdi ben şöyle düşünürüm ne kadar katılırsınız bilmem bu adama vakit ayıran bununla ilişki yaşamış bir kız benim dengim olamaz istediği kadar güzel olsun . Yakında iyi bir firma ile bir görüşmem var ben böylesine kendim için çabalarken tek amacı eğlenmek mekandan mekana geçen veya oturup sürekli dedikoduyu temel ihtiyaç edinmiş kızla kendimi aynı kefeye koyamıyorum istediği kadar güzel olsun istediği kadar sosyal statüsü bende yüksek olsun (hipergami) boşuna dememişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar ..... olsun diye . Artık karar verdim bazı konularda mütevazilik yapmayacağım çünkü fazla tevazunun sonu aptaldan nasihat dinlemektir .

şu sözü hes kodum yaptım , ' İçtiği ile siktiğini anlatan adamdan hayır gelmez '

Çok doğru bir konuya değinmişsin aynı zamanda kadını erkeği de yok bu işin. İster arkadaş, ister dost veya isterse aileden bir yakınınız olsun. Boş bir herif veya kadınsa sizin vaktinizi ve enerjinizi daha da önemlisi gücünüzü çalar. Heleki yakın arkadaş denilen dost çerçevesinde hayatınızı bizim samimiyetimiz yeter, biz doğalız yapmacık değiliz tarzı safsatalarla hiç edersiniz. Oysa hedefinizde veya hayatınızda iyi yerlere gelirkenki serüvende ilerlerken kesişen dostlukların daha sağlam ve kaliteli (maddi değil, manevi) olabileceğini unutursunuz.

Egondan dolayı önyargı yapmışsın
Kız ile daha konuşmamıssın bile
Belki kız değişti,artık kendini geliştirmek istiyor?

Egondan dolayı önyargı yapmışsın
Kız ile daha konuşmamıssın bile
Belki kız değişti,artık kendini geliştirmek istiyor?
Pembe panjurlu ev hayallerinden, kesin olarak artık kendimi geliştirmeliyim moduna geçiş imkansız. Kızı da 20'li yaşlarda varsayarsak kişiliğinin çoğu oturmuştur bile.

Ne alaka morukcum sen kariyer peşinde isen hayallerin varsa zaten kızlarla ilişkin ciddi boyutta olamaz kıza tatlı diyorsun hoşuna gitmiş demekki sanane eskisinden ki madem kız serseri seviyo 2 maço tavırlar yap karıya koy sabaha kadar sonra yol ver kalibren değilse niye kasıntı kasıntı yazmışsın öyle ki iyi temiz birine benziyorsun ama bence sen kıza yurumeye bile korkmussun .d

Kimse o yolda oturup seni beklemiyor konuşmadan bişeyler paylaşmadan vakit geçiremeden tanıyamazsın dogru kisiyi

İnsanlar değişebilir Chezantonie, bir süre tanımaya çalışmanı önerebilirim, tabii öncelikli işlerini hallettikten sonra. Bakarsın belki de ciddi bir şekilde hayatı tutmaya çalışan birisine dönüşmüştür bahsettiğin kız. Tanımak için süre verdiysen ve davranışları yine bahsettiğin şekilde devam ediyorsa, zamanını boşa harcamaman konusunda seni destekliyorum.
İş görüşmende başarılar.

Güzel kızlarla yakın arkadaşlığın olursa yeni kızlarla tanışırken onları kullanabilirsin.
Tek kişi olup yeni insanlarla tanışmanın enerjisiyle çok kişi olup yeni insanlarla tanışmanın enerjisi farklı olacaktır tabii.

Buna sadece eş seçimi olarak bakmamak gerekiyor. Bulunduğun ortam ve arkadas ortamında aynı şekil olmalı. Ben mesela kendimi her ne kadar geliştirmiş olsamda babamın işi gereği tekstil ortaminda olduğum için aşırı cahil insanlarla muhatap olmak ya da olmamak zorunda kalıyorum. Bu da gelişimi olumsuz etkiliyor maalesef. Mesela daha kaliteli giyindigimde olum burası esenyurt senin giyinis tarzına bak diyorlar. İnsan da asosyal oluyor bu sebeple.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8