Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

DAYBANG KİTAP ÇEVİRİSİ

Evet dostlarım öncelikle merhaba kendim için çevirdiğim "DayBang: How To Casually Pick Up Girls During The Day" adlı kitabın ilk iki sayfasını paylaşacağım. Her gün 2 sayfa çevirmeyi planlıyorum. Birde ek olarak üst düzey İngilizce beklemeyin. Çevirimin hataları var ama anlaşılabilir düzeyde olduğunu düşünüyorum. Tüm çüklülerin yararı için yapıyorum. Bir elin nesi var iki elin sesi var atasözünden yola çıkarak dayanışmayla daha güzlüyüz.
1.Bölüm Hazırlık
Gerçek modelin içine dalmadan önce. Gün boyunca kadınlara yaklaşmak için kullanacaksınız. Öncekikle aklınızı bu iş için hazırlamam lazım. Halihazırda gündüzleri yaklaşıyorsanız bu bölümü es geçebilirsiniz. Aksi takdirde size yavaşça okumanızı ve önerilerim hakkında dikkatle düşünmenizi öneriyorum.
Gündüz Oyunu'nun Gerçeği
Eğer Gece Oyununun içindeyseniz size oyunun gerçekliğinin vahşi olabileceğini söylememe gerek yok. Soğuk yaklaşma ile kızlarla yatmak belkide en emek-yoğun- isteyen cinsel ilişkiye girme metodudur. Ve bir sürü hüsran ve hayal kırıklığı barındırıyor. Ama bir sürekli işe yarıyor. Ses kutusu ve ayağı olan her erkek için geçerli bir araçtır. Ne olursa olsun ister 8 saat bilgisayar başında takılsın yada sadece çirkin kızlara kapsayan sosyal çevresi olsun.
Zayıf bir oyun sahibi olduğunuzu ve ortalama konuşma yeteneklerinizin olduğunu dikkate alırsak, gündüz yaklaşmalarınızın sadece %5'inden numara alacaksınız. Bana eğtime gelen insanların ortalaması ise %7.5. En iyi öğrencilerim neredeyse %30 kapanış yüzdesine sahip. Bense ara sıra olan %50 serilerimin üstüne çıkamadım. Bu yargılar sokakta ki düşük ihtimalli yaklaşmaları içeriyor. Eğer uygun bir gündüz mekanı seçerseniz oran ikiye katlanır (Sadece kahveci ve kitapçılarda açılış yaparsam %50 oranlar nadir değil.). Aylarca çalışarak oranınızı %20 civarına çıkarabileceksiniz. Ne yazık ki bazı adamlar diğerlerinin kısıtlamaları yüzünden kontrol haricinde çılgına dönüyor*. Ve ileri gittiği gözükmüyor ne kadar çok çalıştığının önemi yok. Fakat tavana vurmak yıllarını alacak ve oyuna yeterince çalışmadıysan sende hep yüksekte olucak. Gündüz oyununuzun muhteşem olmasının önemi yok %40 kapanış oranından fazlasını alamayacaksınız. Bu yüzden yaklaşımlarınızın %60'ı daha ağzınızdan ilk kelime çıkmadan başarısız olucak. Çünkü çoğu kadının ciddi bir ilişkisi var,fakbadisi olabilir,PMC(adet öncesi) kötü modda olabilir, homosexualdir, yada onu intihara meğilli yapacak bir uçuğun ortaya çıkmasını deniyimliyordur. Sadece kızların %40'ı mekan farketmeksizin konuşmaya açık ve bu yüzdenin içindekiler sizle randevuya çıkmak yerine erimiş kurşun yemeye razıdır. Dünyada kalan son insan olsanızda sizinle sevişmezler ve dünyada bu denli sert kararı değiştirecek bir oyun yok. Hatta oyununuz ne kadar sıkı pıkı olsa dahi siz patlamaya devam edeceksiniz. Kendi oyunumu geliştirmemde dönüm noktamsa 20'li yaşlarımın ortasındaydı. Buluştuğum bir kız yakışıklı ünlü insanların bulunduğu bir partiye gittiğinden bahsetti. Tuvalet sırasındayken Lim Bizkit'in başsolisti - Fred Durst - benim kim olduğumu biliyor musun? tipinde bir oyunla yaklaşmış. Şöhretinin zirvesindeydi fakat kız ona gülerek çekip gitti. Peki bu küçücük hikaye benim Fred Durst'ten daha iyi olduğum anlamına mı geliyor ? Hayır Bu şu anlama geliyor. Fred konuşmaya başlayınca kız cevap vermedi. Şöhretin ve zenginliğinin önemi olmadı.

-Roosh Valizadeh

Son düzenleme:
Gerçekçi oranların olması hoşuma gitti. Takipteyim, emeğin için de teşekkür ederim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8