Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Daygame direct ilk setler

Totalde saha tecrübem 2 ay kadar sahadan tanıştığım kız ile uzun süren bir ilişki 2 senelik bir ara mevcut sadece dolaylı yoldan mystery metoduyla açılış yapmış telefon numarası alabilen skoruda 5 olan bir oyuncu adayı olarak bugün ilk kez daygame direkt setlere basladim aslında sadece Marshall birkaç videosunu izleyerek bugün 5-6 civarı yaklasim yaptım sadece iltifat ettim ve uzaklaştım son setim hariç ondan numara alamadım o aldı dönüş yapacağını söyledi varmıdır önerisi olan direkt açılışlarla alakalı pua adayları forumdaslarim ?

1-eğer küçük şehirde yaşıyorsan daygame yapma
2-sabit bekleyen kızlara yaklaşma birini bekliyordur Türkiyede oyun konforda oynanır agresif yaklaşım ters teper güler yüzlü pozitif ol açılışta korkutmadım umarım diyebilirsin
3-negatif bir şekilde yaklaşım yapma
4-gündüz oyunu fazlasıyla zor ve gelişmek uzun sürüyor adrenalin ve elenmek için yap beklentin olmasın
5-zaman sınırlaması koy koca gün açılış yapma
6-spor yap iyi giyin ağzın iyi laf yapsın.
Bunlar önemli gündüz oyununda.

Son düzenleme:
Küçük olduğu soylenebilir söylediklerini dikkate almak isterim daygame harici imkan yok şu an
1- konfordan kastın nedir. 2- adrenalin ve eğlenmek için yapıyorum sonuca mümkün olduğunca odaklı diilim bu sebeple sabit ve oturan tek gördüklerimi açıyorum 3- sayisiz set açtım kötü dönüş aldığımı hatırlamıyorum negatif olmadığımı dusunuyorum 4- aslında sadece gündüz oyunu yaptım şu ana kadar ve sonuç aldım ancak dolaylı açılış ve ezberle başlayıp icsellestirdim ve bu durum sıktı artık çerçeveyi biliyorum bu sebeple direct yapmaya karar verdim 5-sadece akşamüstü 2 saat vaktim oluyor o arada açıyorum.
6- spor yapiyorum.
Öneriler için teşekkürler ... Özelden yazdım sana.
Direct oyun ile ilgili önerilerinizi bekliyorum forumdaşlarım.

Küçük şehirde gündüz oyunu yapma belli süreden sonra aynı kişileri görmeye başlarsın konfordan kastım kadınları iyi analiz etmek örnek yüzük kontrolü yap evli birine denk gelirsen gidip kocasına anlatır küçük şehirde seni bulması zor olmaz türkiyede yurtdışındaki gibi oyun olmuyor ben yaptım olmadı sıkıntı yaşadım yapanlarda belli süreden sonra sıkıntı yaşıyor.belli süreden sonra adın çıkarsa o şehri terk etmek zorunda kalabilirsin sana önerim instagramda iyi fotoğraflar yükleyip veya sosyal ortamdan sevgili yapmandır.

Sabit ve oturanları açma 1 yaparsın 2 yaparsın bir bakarsın birini bekliyordur o an sevgilisi eşi gelir sıkıntı yaşarsın.yada girişte sor kız arkadaşını bekliyorsun demi diye erkek dersen başından salmak için evet diyorlar😂

Önemli olan ne söylediğinden çok nasıl söylediğindir. Set açarken iki yaklaşım türü vardır; biri durumsal açılış diğeri ise soğuk açılış. Durumsal açılışı her yerde kullanabilirsin (okulda, sosyal ortamında vs.). Soğuk açılışı ise her yerde kullanmak biraz daha zordur "seni gördüm merhaba demek için geldim" demek gibidir. Soğuk açılış, durumsal açılışa göre biraz daha tehlikelidir. Neden? Çünkü üretken olman gerekebilir özellikle de dar alanlarda (okul, sosyal ortam, küçük şehir vs.). Sohbet ederken anda kalmaya çalış en önemli tavsiyem de budur. Eğer kafanda planlar yaparsan sohbete odaklanamazsın. Çünkü karşındaki bir şeyler söylerken sen ne söyleyeceğini düşünmeye başlarsın bu da tıkanmalara veya alakasız konulara anlık sapmalara neden olacaktır. O yüzden anda kal. :) Gel gelelim kızın numara alma olayına... Kadınlar böyle durumlarda numaranı alırlar ama arayacakları için değil başından gitmen için. Yine de bu her zaman geçerli olmayabilir. Onun yerine sen telefonunu çıkar ve numarasını yazması için ona uzat ve orada da çaldır. Hatta bir mesaj atabilirsin o an ama köprü oluştursun mutlaka. Ona o anı hatırlatsın güzel bir şekilde. Eğer numaranı aldıysa o an seni çaldırmasını iste, yabancı numaraları açmıyorum sonra üzülmeni istemem o yüzden şimdi çaldır beni :) gibi bir şey diyebilirsin. Ama ne dersen ne yaparsan yap önemli olan nasıl söylediğin ve anda kalış durumundur. Başarılar dilerim .)

Hardy ; söylediklerin çok değerli dikkate alicam ancak birkaç sefer başıma geldi bircoguda evli çıkıyor zaten ancak sorduğum soru kıskanç kız açılışı diye geçiyor olmalı bunu sorduğumdan dolayı belki en ufak sorun yaşamadım daha 200 den fazladır açtığım set hatta birkaç arkadaşlada buluştuk şaşırıyorlardı duruma ancak sorun şu sıktı ve bana uygun olanın direct oyun olduğunu düşünmem ve kendimi bu şekilde geliştirmek istemem aslında şöyleki ilk kez yürüyen set açtım ve sıfıra yakın heyecan yaptım bu yüzden denemek istiyorum daha eğlenceli gibi ve marshalli izledim bana kesinlikle yakın olan o style mystery çok daha uzak fakat özgüvenim onlar sayesinde geldi yoksa asla gidip acamazdim oncelerinde yinede tecrübelerine saygı duyuyorum aklımın bir köşesinde bulunsun.
Mr. Hyper ana odaklan konusunu kesinlikle dikkate Alacam o seviyede diilim muhtemelen kız o yüzden vermedi numarasını ve caldirmasini istedim yavaş ilerlemek istiyorum benimle alakalı insanlara karşı güven sorunum var vs dedi tabiyki kuvvetle muhtemel aramaz ancak en iyi setlerimden ve encok eglendiklerimden biriydi bu sebeple direct süpermiş kesinlikle.Numara alabiliyorum çok aldım klasik kullandigim bir cümle var etkili oluyor teşekkürler öneriler için.
Her türlü öneriye açığım forumdaslarim tecrübeye ve bilgiye muhtacım iyi forumlar.

Son düzenleme:
Hardy ; söylediklerin çok değerli dikkate alicam ancak birkaç sefer başıma geldi bircoguda evli çıkıyor zaten ancak sorduğum soru kıskanç kız açılışı diye geçiyor olmalı bunu sorduğumdan dolayı belki en ufak sorun yaşamadım daha 200 den fazladır açtığım set hatta birkaç arkadaşlada buluştuk şaşırıyorlardı duruma ancak sorun şu sıktı ve bana uygun olanın direct oyun olduğunu düşünmem ve kendimi bu şekilde geliştirmek istemem aslında şöyleki ilk kez yürüyen set açtım ve sıfıra yakın heyecan yaptım bu yüzden denemek istiyorum daha eğlenceli gibi ve marshalli izledim bana kesinlikle yakın olan o style mystery çok daha uzak fakat özgüvenim onlar sayesinde geldi yoksa asla gidip acamazdim oncelerinde yinede tecrübelerine saygı duyuyorum aklımın bir köşesinde bulunsun.
Mr. Hyper ana odaklan konusunu kesinlikle dikkate Alacam o seviyede diilim muhtemelen kız o yüzden vermedi numarasını ve caldirmasini istedim yavaş ilerlemek istiyorum benimle alakalı insanlara karşı güven sorunum var vs dedi tabiyki kuvvetle muhtemel aramaz ancak en iyi setlerimden ve encok eglendiklerimden biriydi bu sebeple direct süpermiş kesinlikle.Numara alabiliyorum çok aldım klasik kullandigim bir cümle var etkili oluyor teşekkürler öneriler için.
Her türlü öneriye açığım forumdaslarim tecrübeye ve bilgiye muhtacım iyi forumlar.
Hocam sen de bize öneriler ver bari :)

Ne merak ettiğini söylersen ona göre tavsiyede bulunabilirim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8