Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Değersizlik hissi.

Arkadaşlar merhaba; benim bir sıkıntım var ben insanları kırmaktan çok aşırı çekiniyorum. Mesela birisi bana laf söylüyor ama hatalı ben cevap veremiyorum, onun bozulmasından korkuyorum. Biliyorum çok aptalca ama böyle bir rahatsızlığım var kızlarada yürüyemiyorum ya onu rahatsız edersem ya benim yüzümden başına kötü birşey gelirse diye çok korkuyorum. Sizin böyle bir sıkıntınız var mı ya da bunu nasıl çözerim

Düşünmen gereken şudur: ''Sen dünyaya bir defa geldin ve senden bir tane var.''.O yüzden insanların görüşlerini siktir et ve önüne bak.

İnsanlara bakıp içinden veya mırıldanarak ne düşündüğünüz umrumda değil önemli olan benim ne düşündüğüm de. (Tabi bu bi zamandan sonra ego yapacaktır dozunu iyi ayarla).
Bende de ara ara oluyor sonra kendime onlar senin üzülmeni umursuyor mu diye soruyorum sonra siktir çekip kendime geliyorum 😂

Arkadaşlar merhaba; benim bir sıkıntım var ben insanları kırmaktan çok aşırı çekiniyorum. Mesela birisi bana laf söylüyor ama hatalı ben cevap veremiyorum, onun bozulmasından korkuyorum. Biliyorum çok aptalca ama böyle bir rahatsızlığım var kızlarada yürüyemiyorum ya onu rahatsız edersem ya benim yüzümden başına kötü birşey gelirse diye çok korkuyorum. Sizin böyle bir sıkıntınız var mı ya da bunu nasıl çözerim
Problemin özgüven. Kendine yatırım yapman gerekiyor. spor,Bakım,maditasyon filan. Çok kitap okuyup pratik yapman kızlara saat sorarak başlayıp ileri seviyelere geçmen gerekiyor aynı problem bendede vardı 3 sene önce şimdi 15 kat daha iyiyim.

Böl parçala yönet. Ufaktan başla tanımadığın kızlara git tavsiye iste böylece kızların iyi davranışları bilinçaltına işler. Burda beyin alışmaya başlar iyi tepkilere.sana boş tavsiye verenlere aldanma senin problemini yaşayıp aşandan tavsiye al. Kimse şişko birine nasıl zayıfladın diye sormaz. Bunu aşmanın bir çok yolu vardır bilmiyorum ben böyle yendim çok fazla kızlara yürüyerek ve kendime yatırım yaparak.

Problemin özgüven. Kendine yatırım yapman gerekiyor. spor,Bakım,maditasyon filan. Çok kitap okuyup pratik yapman kızlara saat sorarak başlayıp ileri seviyelere geçmen gerekiyor aynı problem bendede vardı 3 sene önce şimdi 15 kat daha iyiyim.
Daha açıklayıcı yazar mısın? Müsait olduğunda dostum. Mesela senin ne problemin vardı sonra ne oldu.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8