Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

!!!!!! DEĞİŞİM ZAMANI !!!!!!

Katılım
22 Haziran 2018
Mesajlar
174
Tepkime puanı
264
Şehir
İstanbul
Hey sen ölü adam bıkmadın mı bütün gün evde oturup yazı okumaktan ? Gördüğün duyduğun kişiler her gün kızlara set açarken sen evde hala gelişiyorum ayaklarında kızlara yaklaşmıyorsun korkak !!! Beni dinleyeceksin ve hayatını değiştireceksin. Senden önceki fikirleri unut !! Deneyim olarak tut sadece . Ve değişime hazır ol. Kendini her konuda geliştir. Bu yazıyı okuduktan sonra bunları yapmaya başlıcaksınız ve güvenin bana sizler değişeceksiniz. Sizleri değiştirecek olan gine sizlersiniz. Azimle çalışın ve unutmayın zamanla olacak her şey FAKAT BURDA TEMBELLİĞE YER YOK Bu yazıyı okuyunca kendinizi değiştirmeye başlayacaksınız . Her hafta çalışacaksınız ve kendinizi buna adayacaksınız.Bunlar sizin mükkemmellik abideniz olacak Fikir temelleriniz oluşacak 10 yıl sonraki mükkemmel Ali ,Veli, Mete, Ege olacaksınız
Belki hayatınızı bu yazıyı okuyarak değiştirdiğiniz taktirde insanliğa hayvanlara dünyaya yararlı bir şey sunacaksınız Unutmayın sizi sizden başka kimse değiştiremez. Bunları OKU VE UYGULA
1.Film ve Diziler :
Mantık şu izleyeceğiniz filmler ve dizilerde alacağınız bir şey olsun boş dizi film izlemeyin izlediğiniz filmin oyuncularını ve yapımcısını falan öğrenin ve film kültürünüz olsun. Filmi ve diziyi yorumlayın!!! Detaylara önem verin !!!
2.Müzik:
içinizi karartan müziklerden uzak durun dinlediğinizde üzülüyorsanız o şarkıyı unutun . Müzik türlerini bilin ve her biri hakkında bir yorumunuz ve bilginiz olsun!!
Arabesk dinlemeyin (TABİ BEN BETAYIM DİYORSANIZ DİNLEYİN A'İNA KOYAYIM).
3.Spor: Lütfen demicem sikerler spor yapın !!! Saygı görmek önce sizin kendinize saygı görmenizden başlar. O sebep ile kendimize bakıyoruz zor diye bir şey yok ayrıca spor disiplindir!!! Spor tembelliği sömürür atar!!!!!!
4.Kitap: Kitap okuyun. KİTAP = BİLGİ = GÜÇ Tarih okuyun . Psikoloji okuyun. Alanınız neyse onla ilgili okuyun. AKlı olan wattpad saçmalıklarıyla zaman geçirmez!!!!
5.Telkin ve Eğitim : Bakın saçma gibi geliyorsa da değil!!!! Geçin ayna karşısına ve kendinizle muhabbet edin İyi telkinlerde bulunun eleştirin kendinizi.Bu basit görünen şey aslında en önemlilerinden !!! EĞİTİN BEYNİNİZİ!!!!
6.KİŞİSEL BAKIM: Kendinize bakın ve temizlenin. Bir programınız olsun düzenli olarak yapın temizliğinizi basit gibi görünsede tek etkisi vucut üzerinde olmuyor. Deneyin ve görün.
7.KENDİNİZİ RAHATLATIN: Bu kişiden kişiye değişir en rahat olduğunuz yer neresi ? Banyonun küvetinde mi ? Denizin kenarında denizin dalgalarını izlerken mi ? Yoksa AVM'DE MC DONALDS ÖNÜNDEMİ size kalmiş kendinizi her hafta rahatlatın. sadece oturun(yatın) fark etmez düşünün neler yaptınız hayatınızda ileriye dair planlarınız ne ayna da könüşur gibi beyninizle konuşun!!!!!!
8.recording: Kendinizi video ya kaydedin bir klasör oluşturun DEĞİŞİM adında bu yaz her hafta neler yaptığınızı anlatın videoya dönüp baktığınızda ŞOK geçireceksiniz.
Kaliteli bir kayıt olsun 20 yıl sonra pişman olmayın :D Belki çocuklarınıza armağan edersiniz babalarının nasıl değiştiğini.
OLAMADINMI ÖLÜ ADAM ?
9.GİYİM TARZI :
Bir tarzınız olsun mal mal giyinmeyin ucuz fiyatlara da kombin yapabilirsiniz modaya hakim olun ama modaya uymayın a'ına koy'yım. Tarz sahibi olun millet sizin nelerden hoşlandığınızı bilsin bu adam şunu giymez desin. Paranız yoksa çalışın Dış görünüş çok önemli..
10.ARTIK BEKLEMEYİN:
Ve artık beklemeyin siktirin gidin set açın korkmayın yeter artık evde g*t büyüttüğün!!!!! Ya çık dışarı konuş kızlarla en azından bir merhaba de elinde yemek varsa ikram et KORKMA KORKMA DÜNYANIN SONU DEĞİL ÖLÜ ADAM!!!!! Yok neymiş yaparmış ama daha kendisini geliştirecekmiş 1 ay sonra çıkacakmış 2 ay sonra çıkacakmış (elim hangi pozisyondadır biliyorsundur..) YALAN BUNLAR GİDİN HEMEN !!!ŞİMDİ!! ÇIKIN !!!! NE BEKLİYORSUN TATMİN OLMADINMI HALA !!!!!!!!!!!!!!!!
 
Katılım
25 Mayıs 2018
Mesajlar
130
Tepkime puanı
61
Şehir
Nevşehir
kardeş eline sağlık güzel yazmışsın..şimdi öğle arası verdim 2 ci turdan döndüm yemek yiyorum...inşallah faideli olur dostlara..hatta dur yazım sabahki turu
 
Katılım
8 Temmuz 2018
Mesajlar
128
Tepkime puanı
66
Şehir
Kahramanmaraş
wattpadd saçmalıkları kelimesini duyunca arşivimde 2-3 kitap bırakmaya karar verdim
 
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
73
Tepkime puanı
76
Yaş
22
Şehir
Ankara
İnci sözlük"bunu çok sık yapmam" adlı başlığın kopyasını buraya atman iyi olmuş.
Özet niteliğinde.
Ayrıca kendi tarzımızı yaratsak güzel olur.
 
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
73
Tepkime puanı
76
Yaş
22
Şehir
Ankara
Tavsiye mi emir mi anlayamadım maddeleri?
 
Katılım
11 Mart 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Yaş
27
Şehir
İstanbul
They Call Me Alpha'nın tarzını çalmışsın resmen.
 
Katılım
29 Ocak 2019
Mesajlar
143
Tepkime puanı
200
Yaş
30
Şehir
Konya
TCMA dan uzak durun arkadaşlar. Sosyopat, insanların içine fitne sokan bir adam. Kendinizi alfa olacağım diye de şartlamayın. Yani dedin ki alfa kız siker, ortamı domine eder, onu yapr bunu yapr. Belki adamın yüzünğn yarısı yanmış bu adam alfa olamayacak mı kız düşüremiyor diye. Arkadaşlar önemli olan erkek olmak ERKEK. Etrafınıza bakın Atatürk e bakın. En basitinden Diriliş Ertuğruldaki Ertuğrulu inceleyin. Robert Dıwney Jr ı inceleyin. Bu adamlara alfa diyorsunuz. Peki bu adamlar kendini şartladığı için mi bu kelimeler kendilerine yakıştırıldıı. Yoksa kendine gğvenip sevip kendini geliştirdiği için mi? Taşaklarınızı hissedin, erkek olun, korkmayın.
 
Katılım
19 Ekim 2018
Mesajlar
5
Tepkime puanı
4
Yaş
22
Şehir
İstanbul
Bu yazı TCMA’nın değil mi zaten ?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst