Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Değiştim.

Bu olay bendede var . Kızı ne yapacagini ne soyleyecegini alttan verecegi mesaji önceden rahatlikla anliyorum ve heves kalmıyor. Bu yüzden benimde ilgim azalıyor o an . Konusmayi bitiriyorum ya da sıkıcı hâle getiriyorum
Kızın önceden yapacağı hareketi anlayınca kızdan sıkılmak nedir :D ne adamlarsınız.

Kızın önceden yapacağı hareketi anlayınca kızdan sıkılmak nedir :D ne adamlarsınız.
Ya mesela bi kız arkadaşımı gorüyorum merhaba merhaba nasilsin .... bu konusmalardan sonra kiz bisey diyor ama alttan farkli mesaj veriyor. Eskiden anliyamadigim malca cevaplar verdigim sorularin simdi altinda yatan inceyi anliyorum. Hatta bu kiz bana.kıl olmuştu sırf bu yüzden bazı yanlışlar da yaptı bana karşı ben yine de hem lise arkadaşım hep etüt arkadaşım diye bişey demedim . Geldi ozur filan diledi ama kısa kestim gönderdim hemen. Lise bu yıl sondu mezuniyete gitmedim akranlarimin hareketleri konusma tarzlari sigara icin menfaatcilik yaptiklarini gordukce cok daha sıkılıyordum. Hatta bu sene baya bi süre okula gitmedim. Neyse ki bitti okul. Simdide kutuphanede ara sira o kizla konusuyorum filan. Orda yalniz biraz pek arkadasi yok olsada biraz hiyerarsiden kaynaklanana olaylar yasanmis herhalde pek samimi degiller. Ben zaten bi gun derim ona bi sorun olsa beni aramiyorsun bak sakın !!! Şeklinde. O zaten anlar demek istedigimi . Cunku cidden biri günahken yazıkken suçsuzken haksızlık yapanlara aşıri tepki gosteriyorum tabii olay benim yanimda gerceklesirse.. Durum bu işte

Ya mesela bi kız arkadaşımı gorüyorum merhaba merhaba nasilsin .... bu konusmalardan sonra kiz bisey diyor ama alttan farkli mesaj veriyor. Eskiden anliyamadigim malca cevaplar verdigim sorularin simdi altinda yatan inceyi anliyorum. Hatta bu kiz bana.kıl olmuştu sırf bu yüzden bazı yanlışlar da yaptı bana karşı ben yine de hem lise arkadaşım hep etüt arkadaşım diye bişey demedim . Geldi ozur filan diledi ama kısa kestim gönderdim hemen. Lise bu yıl sondu mezuniyete gitmedim akranlarimin hareketleri konusma tarzlari sigara icin menfaatcilik yaptiklarini gordukce cok daha sıkılıyordum. Hatta bu sene baya bi süre okula gitmedim. Neyse ki bitti okul. Simdide kutuphanede ara sira o kizla konusuyorum filan. Orda yalniz biraz pek arkadasi yok olsada biraz hiyerarsiden kaynaklanana olaylar yasanmis herhalde pek samimi degiller. Ben zaten bi gun derim ona bi sorun olsa beni aramiyorsun bak sakın !!! Şeklinde. O zaten anlar demek istedigimi . Cunku cidden biri günahken yazıkken suçsuzken haksızlık yapanlara aşıri tepki gosteriyorum tabii olay benim yanimda gerceklesirse.. Durum bu işte
İnsanları değiştiremezsin. Benim kızlaral aram iyi diye birsürü erkek dostum olmaya çalışıyordu. Bana kız ayarlarmı diye. Hayat betalarla dolu önemli olan onlardan vazgeçebilmen bütün dostlarımdan vazgeçtim. O zamanlar omegayken vazgeçemiyordum onlar beni hep kullanmaya kalkarlardı. O zamanlar efendi erkekliğin ekmeğini çok yedim. Açık sözlü ve ilgisiz olduğum için kızlar benimle sohbet ederdim kızlar bana karşı tamamen arkadaşçaydi tabi sevgili olmaya gelince arkadaşız derler geçerlerdi. Herneyse olaya geliyim benim beta arkadaşlarım kızlarla aram iyi diye konuşurlardı halbuki kızlar beni yedek sevgilisi olarak görüyordu lisede :D İnsanlar değişmez sen kendini değiştirirsin. Mesela bir toplumu düzeltmek istiyorsan önce kendini düzelteceksin. Sonra aileni. Sonra arkadaşalarını. Sen kalkıp kendini düzeltemeden aileni düzeltmeden arkadaşlarını düzeltmeye uğraşırsan aran açılır. Tavsiyem beta kadınlara yanaşma bile hedefin altın dişi olsun. Beta kadınlarla antreman yap, kadınlarla nasıl konuşurum tarzı. Omega kızlarla uzun ilişki yaşamaya bak altın dişi bulursan evlilik çağında evlenmeye bak. Yada omegaları altın dişiye çevirebilirsin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8