Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Denetimli boşaltma

Arkadaşlar bir sorun var ve bence bir çok kişi yaşıyor bunu burada belki bilgisi olan yönlendiren biri olur.
Kızlarla daha ön sevişmedeyken sadece bi dokunmayla bi anda boşalıyorum ve asla ko trol edemiyorum çok denedim başka şeyler düşünmeyi vs ama yok. Durum böyle olunca işi ilerletemşyorum lütfen yardım edin kurtulayım şundan

nofap yapmayı dene bazıları nofap yapınca geç boşalır yani nofap yapmak yarar. Bazı insanlardada tam tersi ikisinide dene

Nofap yap ve taocu sevismeyi okuyup icsellestir. Ben de konu acmistim onceden kontrolum yoktu ama su an istedigim kadar uzatabiliyorum. Masturbasyon yapacaksanda bebe yagi kullanarak en az 30-40 dk yap kayganliga alissin penisin.

😁 şuan ağlanacak halime gülüyorum. tamam nofap deniyicem ama kız arkadaşımla buluşunca istiyo böyle şeyleri o zaman olursa nofapı bozmuş oluyo muyum

Bence sen bizimle daşşak geçiyon
Hayır çok ciddiyim ve bu durum canımı çok sıkıyor. Kız arkadaşımla buluşunca mesela öpüşme koklaşma falan oluyo ben zaten çoktan gitmiş oluyorum ama devam ediyorum durumu anlamasın diye. Sonra pantolonu açmaya çalışırsa salak bi bahane üretip açmamasını sağlıyorum

Bozulur. Spermler boka gider. Enerjin düşer. Zaten orgazm da olamazsın zevk de alamazsın.
Şimdi buluşmayalım mı diyeceğim ben kıza kısaca terk edil diyorsunuz. Bu konuyu gören yeni arkadaşlar mast yapmayın gerçekten bu duruma düşmesin kimse

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8