Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Deplasmanda yürüme?

Katılım
14 Temmuz 2018
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Yaş
24
Şehir
Gaziantep
Herkese merhaba, normal şartlarda aynı sosyal ortamda oldugunuz kızlara yürümek pek mantıklı degildir ama şartlar normal olmadıgı icin kendim cevabını bulamadıgım bu soruyu sizlere sormak istiyorum. son bir haftadır okulun en popüler ortamında kendime yer etmeye calısıyorum. her aksam takılıyoruz ama özellikle arayıp da cagırmıyorlar. okulun ogrencilerinin takıldıgı sokakta yanlarına gidiyorum ve takılıp iciyoruz(önceden selam verip gecerdim). bu ortamda yüksek hb kızlardan biri cok hosuma gidiyordu ama niyeyse konusmaya pek yürüyemiyorum. 2 gece önce kızın yakın arkadaşına memleketiyle ilgili şaka yapınca kız bana benim nereli oldugumu sormustu. tahmin et oyununu oynadım baska da bire bir diyaloğumuz olmadı. ben bu kızla şansımı nasıl deneyebilirim? instagramdan takip atmak mantıklı mı? degilse nasıl bir yol izlemeliyim?
 

Apollo

It's all about power.
Katılım
7 Haziran 2018
Mesajlar
98
Tepkime puanı
241
Şehir
Bilecik
Kızı gruptan koparman lehine olur ama grupta belli bir yer edinemediysen zor. Eğer grubu kazanamıyorsan nextle ve bir süre kendini monk mode’a sok derim. Nitelik yetersizse niceliği istediğiniz kadar arttırın sonuç alamayabilirsiniz.
 
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
266
Tepkime puanı
146
Şehir
Diyarbakır
Grupta bir alfa varsa çoktan ona kapılmıştır deneme derim ama yok illa istiyorum diyorsan bi grupta iki alfa olduğunu hepsinin anlaması lazım . Ancak o şekilde alabilirsin o kızı kaldı ki içince de işin çok çok daha rahatlaşır. Aslında hepsini tek bir sonuca bağlayabilirim asla KORKMA .
 
Katılım
11 Haziran 2018
Mesajlar
125
Tepkime puanı
120
Şehir
İstanbul
Benim gruplarda ki kızları kapmaya yönelik bi yazım vardı. Grupta ki insanların güvenini alınca kızı gruptan alıp, rahat bir ortama geç. Orada kendine değer kat, kino, el falı gibi şeyler sonrada seninle konuşmak güzeldi diyip numarasını alabilirsin.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst