Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dershanede kız

Benim sınıfımda hb 8 lik iki tane kız var ikiside bakıyor yd atıyor seneye bu okulamı kayıt olucaksın filan gibi konularda konuştuk seçimi konuştuk bu kızları kaçırmak istemiyorum bu aynı ortamda bulunan kızlara ne şekilde yürümeliyiz.

Kanka pick up olayına pek yanaşan biri değilim, o yüzden uzun soluklu taktikler veriyorum iyi dinle.
İlk iş bunlarla muhabbeti ilerletiyorsun,2 kişiler bir de sen bunları birbiriyle kıskandır.
Bir tanesini belirle biri araç diğeri hedefin olacak seç hangisi kim olacak diye.
Araç olarak seçtiğin kızla çok samimi olacaksın fakat arkadaş olarak değil,yakın olacaksınız herkes sevgili sanacak.
O sıra sen bundan aniden uzaklaşacaksın ara ara hedefe pas atacaksın.
Araçla iletişimi keseceksin,hedefe odaklanacaksın .
Bu süreçte rahat ve özgüvenli takıl aynı zamanda mesafeli de ol.

Verdiğim taktik bizzat hayatımda uyguladığımdır sen de iyi oynarsan başarı gelecektir.

Kanka pick up olayına pek yanaşan biri değilim, o yüzden uzun soluklu taktikler veriyorum iyi dinle.
İlk iş bunlarla muhabbeti ilerletiyorsun,2 kişiler bir de sen bunları birbiriyle kıskandır.
Bir tanesini belirle biri araç diğeri hedefin olacak seç hangisi kim olacak diye.
Araç olarak seçtiğin kızla çok samimi olacaksın fakat arkadaş olarak değil,yakın olacaksınız herkes sevgili sanacak.
O sıra sen bundan aniden uzaklaşacaksın ara ara hedefe pas atacaksın.
Araçla iletişimi keseceksin,hedefe odaklanacaksın .
Bu süreçte rahat ve özgüvenli takıl aynı zamanda mesafeli de ol.

Verdiğim taktik bizzat hayatımda uyguladığımdır sen de iyi oynarsan başarı gelecektir.
Doğru taktik. Bende yaşadım ama farkında olmadan hemde eskiden aşık !! olduğum kızla. Ilerletemedim ama sonradan anladim her şeyi . Kizlar enrtikayi sever. Biraz aptala yat ve entrika üçgenini olustur

Muhabbeti nereden ilerleteyim dışarda olsa merhaba diye giriyorumda bu olay sıkıntılı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8