Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dev Monk Mode Rehberi w/r3cc

Güçlü yönlerim
-Voleybolda iyiyim.

-Okuldaki diğer erkeklere göre kızlarla daha iyi konuşuyorum, demek istediğim; daha rahatım, çekingen değilim, kendimi kullandırtmıyorum gibi yönlerden.

-Boks kursu alıyorum

-Kavga konusunda iyiyim.

-Çekinge değilim

-Diğerlerine göre Hip-hop kültürünü çok seviyorum.

Zayıf Yönlerim

-Mesela bir alışveriş merkezinde hoşuma giden bir kız oldu, gidip onunla konuşucak cesaret gelmiyor(özgüvensizlikten değil.) Ama kendi okulumdaki tanımadıklarimla çok rahat konuşabiliyorum.

-Derslerime daha fazla ilgi göstermeliyim.

-Çok konuşuyorum bir nevi gevezeyim.

-Bazen saçma şekilde insanları küçümsüyorum.

-Saçlarımla çok oynuyorum ve elim ağzıma gidiyor çoğu zaman, tırnak yeme gibi.

Fırsat
-İlgi alanı olarak boksa ve voleybola çok ilgim var.

-Okuduğum okulun faydası Anadolu Lisesi olması olabilir.

-Yol gösterebilecek birisi var.

Tehditler

-Zayıf yönlerim insanlarla ilişki mi kötü etkiliyor.

-Evet, kendimi değişime açık hissediyorum.

Biraderim sen bir doktora git bence sende Disosiyatif Kimlik Bozukluğu var ya da ikiz kardeşinle aynı hesabı paylaşıyorsun birinci daha olanaklı geldi bana.Bay blogda alfayım ama reelde malfayım (Kız tavlamak ile ilgili problemi olanları eleştiririm ama açtığım başlıkların %99.8'i kızlarla ilgili problemlerim)
?
Kız tavlamak saçma değildir bro buna sanat diyenleri komik buluyorum. Biraz yanlış anlamışsın

Forumda kaliteli yazı sayısı az diyen de sendin? Cidden okurken beni güldürüyorsun. Hatta, topluca gülüyoruz. @Godless-Alpha 'nın yazısından ders çıkarmanı tavsiye ediyorum. Bu forumdaki hiç kimsenin bir başkasının kötülüğünü ve yıkılışını istediğini sanmıyorum. Sana saldıran yok. Hatalarını gözünün önüne koyup sana anlatmak isteyen var. 20 dakikada yazıp herkesi kitlerim diyorsun, daha önce de kimse beni sallamıyor diye yakınıyordun. Gerçi hoş, bir arada konuşmalarıma herkes hayran diyordun. Bence de @Nacrem in dediği gibi bir doktora görün. Çoklu Kişilik Bozukluğu olabilirsin.
Dostum sorunları olan gerçekten kim birdaha sorgulamalısın.
Benim bir sorunum olduğunda yazıyorum ve 1 hafta içinde bu sorunu çözüyorum. Ben bugün kızlarla aram çok kötü diyip sizden tavsiye alıpta 1 hafta sonra kızlarla yattığımı söylediğimde çelişki durumuna düşmüyorum. Kaliteli makale azdı dediğimde gerçekten azdı. O cümleyi kullandığım zamandan bu vakite kadar forumda cidden kaliteli makalı sayısı gözle görülür şekilde arttı. Bunu gözlemliyemiyorsan benim mi sorunum ? Bana gülebilirsin kişilik bozukluğun var falanda diyebilirsin. Gereksiz laf dalaşlarına girmem senle rahat ol istediğin kadar sallayabilirsin

Bu forumda takip ettiğim ilk adam olucaksın :) yalnız yazı düzenlenince bildirim gelmesi gibi bir olay var mı ?

Son derece kaliteli bir yazı olmuş teşekkür ediyorum ve monk mode a başlasam benim için nasıl olur lise 11 öğrencisiyim fizikti matematikti derken forumda yazılanları okumaya vakit kalmadığını düşünüyorum ve yaza şöyle bir dönüp baktığımda çok kötü hissediyorum her gün kişisel gelişim-psikoloji okuduğum,ingilizce çalıştığım(b2 yi bitirmek üzereydim),sürekli bisiklet sürdüğüm,senin dediğin gibi nadir zamanlarda da sahaya çıktığım günlerdi ve acayip mutluydum. 200 le gidiyorken 70 e yavaşlamış gibi hissediyorum psikolojik anlamda da pek iyi sayılmam(ileride acaba şöyle mi olur yoksa böyle mi gibisinden kaygılarım var).Derslerime de çalışıyorum ama aklımın bir kısmı hep burada monk mode ile kitaplara devam etsem mi?
Bana tavsiye verirseniz sevinirim.

İlk önce dersler, iyi bir devlet üniversitesi kazan çok rahatlayacaksın. Önceliklerini belirle, hayatın tabii ki önemli ama yaşadığın koşulları düşün. Bu 1 sene içerisinde sahayı bırak, spora ve derslerine ağırlık ver. Kişisel gelişim kitaplarını bırak bunun yanında, tüm kitapların ana fikri "yap"tır. Dışsal motivasyon sana bir şey kazandırmaz, disiplin kazanmaya bak. Üniversiteye güzel bir fizik ve iyi bir notla girmeye bak, şu an için en önemlisi bu.

Bu forumda takip ettiğim ilk adam olucaksın :) yalnız yazı düzenlenince bildirim gelmesi gibi bir olay var mı ?

Konuyu takip et et tuşu olması lazım, yoksa sürekli gir bak post'a dostum. Şu sıralar vize haftam, bu gece bir yazı gelecek ama daha sonrasında 1-2 hafta aksamaya uğrayabilir.

Güçlü yönlerim
-Voleybolda iyiyim.

-Okuldaki diğer erkeklere göre kızlarla daha iyi konuşuyorum, demek istediğim; daha rahatım, çekingen değilim, kendimi kullandırtmıyorum gibi yönlerden.

-Boks kursu alıyorum

-Kavga konusunda iyiyim.

-Çekinge değilim

-Diğerlerine göre Hip-hop kültürünü çok seviyorum.

Zayıf Yönlerim

-Mesela bir alışveriş merkezinde hoşuma giden bir kız oldu, gidip onunla konuşucak cesaret gelmiyor(özgüvensizlikten değil.) Ama kendi okulumdaki tanımadıklarimla çok rahat konuşabiliyorum.

-Derslerime daha fazla ilgi göstermeliyim.

-Çok konuşuyorum bir nevi gevezeyim.

-Bazen saçma şekilde insanları küçümsüyorum.

-Saçlarımla çok oynuyorum ve elim ağzıma gidiyor çoğu zaman, tırnak yeme gibi.

Fırsat
-İlgi alanı olarak boksa ve voleybola çok ilgim var.

-Okuduğum okulun faydası Anadolu Lisesi olması olabilir.

-Yol gösterebilecek birisi var.

Tehditler

-Zayıf yönlerim insanlarla ilişki mi kötü etkiliyor.

-Evet, kendimi değişime açık hissediyorum.
Kendine dürüst olman çok iyi dostum, zayıf yönlerin varsa kendine açık ol ve hepsini yaz. İlerleyen zamanlarda bu liste üzerinden gideceğiz.

Yazdıklarına kesinlikle katılıyorum dostum , gerçekten yararlı bir yazı olmuş hatta biz buna yazı değil direk makale diyelim zira altın değerinde bilgiler :d.

Pick-up konusunda da sana katılıyorum , insanlar öğrendiği 2-3 bilginin ardından direk sahaya çıkıyor bu saçmalıktan başka bir şey değil. Adam fiziki olarak güçlü değil , ekonomi ve zeka bakımından yeterince güçlü değil fakat sahaya çıkıyor. Red yiyor ve oturuyor sonra ağlıyor "akadaşlar ben yapamıyorum , amına kodumun hayatı" bu tip insanlara çok üzülüyorum zira hayatları vajina olmuş.

Yazdığım bir kaç konu güç kazanma ve gücü elde tutmak hakkında fakat gelen etkileşim inanılır gibi değil yahu cidden inanamıyorum. Bu olayın asıl amacı bana kalırsa güç kazanmak ve kendini en üst mertebeye sokmak fakat adam benim yazdığım kadınlarla ilgili bir konuya akın ediyor , neyse linç yemiyeyim susuyorum.

İkinci olarak sigara problemim var maalesef ki çoğu insanın bahanesi olan şu başlattı bu başlattı demeyeceğim direkt olarak sıkını ve stresten kaynaklı başladım. Son 3 aydır nikotin bandı ve bir kaç ilaç takviyesi ile günlük içimimi 1e kadar düşürmeyi başardım ve hayatım herzamankinden daha güzel gibi lan. Eskisi gibi nefes nefese kalmıyorum , ciğerlerim sanki 1 ton yükten arınmış gibi.

Yazını cidden beğendiğimi tekrardan belirtmek isterim. Hayatta başarılarını dilerim , iyi geceler.

Twitter : @NirusRealist

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8