Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dil bariyerine rağmen nasıl özgüvenli olunulur?

Bu muhabbet bana hep cem yılmazı hatırlatır nedense.

Şu yıkıklıktan ülke olarak keşke çıkabilsek. Elin turisti bok gibi türkçesiyle çatır çatır konuşur. Biz işte gramerdi dildi şuydu buydu diye iki büklüm oluruz.

Kolaylık derken kolaysa almanyadaki rusları tavla ağlamak yerine oyun dünyanın her yerinde zor hiç bir zaman kolay değildir sen iysindir iyi hale gelirsin bu oyunun kolay olduğu anlamına gelmiyor.evet sokakta gidip sosyalleştiğim zaman bunu yapamayanlar 5 dakika içinde kiss close yaptığımda kız oruspuydu kolaydı gibi kelimeler kullanıyor halbuki kadınları yargılıyor heheh o yüzden başarısız oluyor kıskanıyor ve bunu or*spu gibi cümlelerle savuşturuyor.
Ona bir şey demedim zaten
Puadan anlayan adam dünyanın her yerinde başarır
25 yaşından sonra 0 tecrübeyle senin gibi olacağımı asla düşünmüyorum tren kaçtı diye düşünüyorum bu düşüncemi çok çabalasamda kafamdan atamıyorum.
Pua koçlarından eğitim alayim dedim inanılmaz uçuk fiyatlar istediler.

Türkiyedekilerde oyun almanyada yurtdışında kolay diyor kendini kandırıyor.bunu diyen adamı oraya yolla ordada bir bok yapamaz niye çünkü şartlamış kendini.ben her yerde yaparım kendime inanıyorum bana her yer kolay bu benim iyi olduğum anlamına geliyor
Buna kesinlikle katılıyorum fakat burada demek istediğim dar görüşlü bazı almanların sinir bozucu milliyetçi yapıları o alman pua forumundakiler gibi kendileri gelir Türkiyede 0 Türkçe kırık ingilizceyle kız tavlar
alman pua forumunda konular gördüm işte Türkiyeye gittiğimde kızı söyle becerdim yok 3lü yaptım diyen alman erkeklerini
ama bir Türk erkeği almanyada alman kızına bunu yaptımı auvv" ausländer raus" derler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8