Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dil okulu

Beyler çok fazla gönderi açıyorum kusura bakmayın, azaltmaya çalışacağım. Bi sorum olacaktı bilgili olan kişiler çıkar belki. Dil okuluna gideceğim, ablam gidiyordu oraya o ingilizce okudu 2 dönem mi ne okudu kursta hediye olarak ekstra bi dil okuma hakkı verdi fakat ablam gitmedi. Ben gideceğim oraya şimdi ama ingilizce eğitimi alamıyorum. Yanlış hatırlamıyosam arapça, fransızca, almanca,italyanca,portekizce,ispanyolca dilleri vardı. Geleceğe yönelik bi dil okumak istiyorum, hangisini okumalıyım?

yerinde olsaydım arapca- portekizce-ispanyolcayı en basta elerdım .( Fransızca )

Hedefine göre. Fransızca seçerdim ben olsam. Mühendislik alanında çalışacaksan Almanca, Rusça ve Japonca iyi dillerdir. Tıp alanında Almanca, Fransızca gibi avrupada geçerli diller iyidir. Diğer alanlarda çok fark olmamakla beraber Almanca başta diyebilirim. Felsefe seviyorsan fransızca ve almanca öğrenmek bazı kavramları çözmende çok yardımcı olacaktır.

Bu arada ispanyolca çok balon bir dil. Konuşanı çok ama ne yayın yapılıyor o dilde ne bir şey. Kimse de muhabbet etmek için dil öğrenmek istemez.

Hedefine göre. Fransızca seçerdim ben olsam. Mühendislik alanında çalışacaksan Almanca, Rusça ve Japonca iyi dillerdir. Tıp alanında Almanca, Fransızca gibi avrupada geçerli diller iyidir. Diğer alanlarda çok fark olmamakla beraber Almanca başta diyebilirim. Felsefe seviyorsan fransızca ve almanca öğrenmek bazı kavramları çözmende çok yardımcı olacaktır.

Bu arada ispanyolca çok balon bir dil. Konuşanı çok ama ne yayın yapılıyor o dilde ne bir şey. Kimse de muhabbet etmek için dil öğrenmek istemez.

Almanca yada fransızca diyorsun yani gerisi çöp o zaman.. rusçada vardı aralarında yazmayı unutmuşum

• Beğen
Tepkiler: Jim
almanca ya da ispanyolca benim için idealdir saydıklarından

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8