Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

DİREK SAMİMİYET...

Dostlar merhaba..Bügün memlekete bayram için eski KATMERLİ KAŞARLARDAN bir yakın abimiz gelmiş karşılaştık hanımı da var oda eskilerden hemen eve davet ettim tabi ramazan felan onlara sorun değil bişeyler ikram ettik sohbete başladık karı koca eski KATMERLİLERDEN olduğundan anlattım forumu alfa beta test iyi çocuk kötü çocuk vs anladılar bendeki eksik gedikleri ve birtakım tüyolar verdiler..hatta unutmayım diye yazdım ve sizede yazıyorum bakalım ne diyeceksiniz..

1-Bi kızla tanıştın ismini öğrendin artık ona "X hanım,X hanımefendi Sayın X felan diye değil direk X diye hitap et ve sanki erkek arkadaşınla muhatapmışsın yada kardeşinle muhatapmışsın gibi sakin korkusuz beklentisiz 40 yıllık ahbab gibi iletişim kur
2-Doğal ve o anın gerektirdiği içinde bulunduğun durum neyse o duruma bağlı sakin olağan ve yine beklentisiz konuş ve tabi sürekli tebessüm ile
3-Bu tebessümlü konuşmada arada ya direk yada dolaylı espri yap..Etrafındaki her şeyi kullanabilirsin espri ve gülmek için...hımm bu fayanslar nasıl da kayganmış bi yerimizi kırmayalım yahut bu kalemin renginde bir ayakkabım vardı vsvsvs
4-Bu konuşmaları uygun ortam ve zamanda ayarlamayı bil ve gerekirse ortam oluştur bahane bul yada bir neden ortaya koy..
5-İlk birkaç konuşma sonrası kızın tepki yüz şekli sertleşir ciddileşirse yada sana laf vurur ise az geri çekil olmadı sohbeti orda kes..
6-sonraki günlere bak yine niyet ışığı görmezsen ya tamamen iletişimi kes yada normal sosyal arkadaş gibi kal...
7-Bunları yapabilme becerisine sahip olunca ve gereken muhabbeti kurduktan sonra alfa mı beta mı gama mı ne oluyorsan sonra ol..

Tüyolar bunlar..Siz ne diyorsunuz bu maddelere

Son düzenleme:
katmer kat kat hamurdan yapılan bir yiyecek..Bizim burda da 2 kat 3 kat deneyimli alışkın görmüş geçirmiş olarak kullanılır..Katmerli kaşar,katmerli o***pu katmerli p***enk gibi..Zaten bu bahsettiklerimde öyle insanlardı eskiden

Bendende bir tüyo
5. Madde başınıza gelmemesi için kıza direk neg atın :D

6 hariç gerisine katılıyorum. İlk günde umut yoksa sonraki günlerde bu fikir değişmez kolay kolay.

6 hariç gerisine katılıyorum. İlk günde umut yoksa sonraki günlerde bu fikir değişmez kolay kolay.
ilk günde umut yoksa dedin de daha dakka 1 gol 1 hesabı ilk konuşmada hemen ilk muhabbette kızlar gardı indirir mi temkinli olmazlar mı?Hemen belli ederler mi? Peki nasıl?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8