Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Diş ve diş sağlığı hakkında .

Selam herkese .Öncelikle sorunumu belirteyeyim tabiki burada kimse doktor değil ama tavsiye almak istiyorum . Ağız ve çene yapım küçük olduğu için 20'lik dişlerim çıkınca (yaşım 18) alt ve üst çenemde birer dişim biri birazcık öne biri ise 2 dişimin arasında sıkışarak birazcık arkada. Bu durumdan artık rahatsız olmaya başladım , şuan fazla belli olmuyor tabi ama en arkadaki dişlerim yukarı doğru çıkınca iyice sıkışacak ve bu kötü gözükecek . Yüksek ihtimal yazın sınavdan sonra tedaviye başlayacağım . Daha önce kullanan oldu mu ne gibi zorlukları var yardım ederseniz sevinirim .

İyi forumlar.

Selam herkese .Öncelikle sorunumu belirteyeyim tabiki burada kimse doktor değil ama tavsiye almak istiyorum . Ağız ve çene yapım küçük olduğu için 20'lik dişlerim çıkınca (yaşım 18) alt ve üst çenemde birer dişim biri birazcık öne biri ise 2 dişimin arasında sıkışarak birazcık arkada. Bu durumdan artık rahatsız olmaya başladım , şuan fazla belli olmuyor tabi ama en arkadaki dişlerim yukarı doğru çıkınca iyice sıkışacak ve bu kötü gözükecek . Yüksek ihtimal yazın sınavdan sonra tedaviye başlayacağım . Daha önce kullanan oldu mu ne gibi zorlukları var yardım ederseniz sevinirim .

İyi forumlar.
Tel takıcaksın yüksek ihtimal başka türlü düzelceğini sanmıyorum

İyi forumlar.
bence iyice bir doktorlarla görüş çekilmeden önce gereken ne varsa yapılsın.Ben 20 lik dişlerimi çektirdim bir çok riski var.benim de sol çenem biraz dar sol diş yeri komplikasyan oldu şu an korkutuyor beni demem o ki çekildikten sonra mutlaka ne gerekiyorsa onu da yap.Birebir yaşayanım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8