Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dişilerin güzelliğini yok sayma

Selam beyler. Bu aralar işe başladım diye bilgisayarın başına dahi hiç geçemiyorum. Harbiden çalışan insanın sosyal hayatı neredeyse hiç olmuyor. Sporu dahi zor yetiştiriyorum.
Fakat çalışmak az çok güzel be abi. Öneririm yani !
Bir de böyle bir konu var. Hani işten gelen kocasıyla s*x yapmak isteyen kadınlar olur ya.. Erkekler de yorgun olduğunu belirtip uyurlar. Ben o erkeklere bir güzel söverdim önceden. Çalıştıktan sonra hak vermeye başladım aq. Harbiden insanın iflahı sikiliyor iş'te.
Bu yazıyı yazmamda ki amaç, bir üyenin talebi ile. Yoksa bilinen bir şey olduğunu düşünüp yazmazdım. Yine de olsun deyip yazayım dedim. İyi okumalar.

Konumuz kadınlar !
Kadınların güzelliğini görmezden gelmemiz. Her şey zaten burada başlamıyor mu?

Kural 1 - Kadının güzelliğini görmezden gel !
Bir kız düşünün ve bu kız sizden hoşlanıyor. Fakat sizin pek beğenemeyeceğiniz tipten. HB4 HB5 diyelim. Kız size ne kadar yaklaşırsa yaklaşsın, siz kıza yüz vermiyorsunuz. Kız buna rağmen daha çok yaklaşıyor. Taa ki hiç suratına dahi bakmayacağınız ve kızın arkadaşlarının kıza öğüt vereceği zamana kadar. ( Yaşandı, çalışıyor )
Bir de güzel bir kız düşünün. Kız o kadar güzel ki ( HB9 - HB10 ) yanına yaklaşabilecek erkek yok. Onu öyle bir kategoriye sokmuşlar ki, bilinç altı kıza yaklaşmayı tehlike olarak görüyor. Selam vermeye dahi cesaret edemeyecek hale geliyor.
Görmüşsünüzdür okulda. Güzel kızlar her zaman yalnız takılır. Çünkü, çoğunlukla; ya çirkin bir kız arkadaşı olur, ya da faydacı arkadaşları olur. Onun dışında ki kızlar, rekabet olarak görüp yanına dahi yaklaşmazlar.
Erkekler de, sevgilisi vardır veya bakmazlar deyip hiç yaklaşmazlar. Kendi kendilerini reddederler yani.

Bir iş başvurusu düşünün. Eleman aranıyor yazıyor. Fakat dükkan lükstür diye, benden daha iyilerini arıyorlardır. Ben kaslı değilim vs.. Fakat çoğu kişi böyle düşündüğü için başvurabilen çıkmıyor. Adam da referanslı almak zorunda kalıyor daha sonra. Fakat acil aramasına rağmen kimse başvuru yapmıyor. Daha sonra da arkadaş ortamı sayesinde sevgili buluyor. :)
Ya da kendi beğendiği erkek ile göz atarak bir süre sonra ilişki başlıyor.

Güzelliğe karşı nötrlemeyi öğrenmelisiniz beyler. Ben bu hatayı daha önceden çok yaptım ve çok kişiyi kaybettim.
Kız kendinin ne kadar güzel olduğunun farkında zaten. Kızın aradığı daha öz güvenli ve güçlü bir erkek bulmak. Bu yüzden baskınlığı severler kız tarafları.

Hani derler ya; kızlar her zaman kendinden büyükleri aramazlar mı?
Ararlar kesinlikle !
Bunun sebebi ise; daha çok olgun olmasından kaynaklı !
Olgunluk ne demek ?
Olgunluk; öz güveni sağlam olan, kimseden korkmayan, karar verebilen, liderlik yapabilen, erkekliğini gösterebilen, kendi ayakları üzerinde durabilen, vb. Bir sürü örnekler verilebilir ki, zaten siz de bunu biliyorsunuz.
Bu özellikler de genellikle +20 - 25 kesimde bulunur.

Fakat düşünün ki, kendi yaşıtı (18 - 19 ) arası bir erkek, ( HB9 ) bir kıza alaycı bir şekilde yanına gidip, güzelliği hiç sikinde değilmiş gibi davranıp, kıza rahatça dokunabiliyor ve kızın içten içe düşüncelerini dahi sikine takmadan numarasını isteyebilecek derecede olduğunu görünce; otomatikman '' bu farklı bir erkek '' damgasını almaya hak kazanıyor.

Size bir hikayemden bahsedeyim.
Yol da öylesine geziyordum. Benim tarafta giden bir kız gördüm ve direk yanına gittim 3 sn bile düşünmeden. Kızın omuzundan tuttum ve bekle dedim. Kız korkarak döndü ve hiçbir şey demeden bana baktı.
Nereye doğru gidiyorsun dedim gülerek?
Daha önceden korkmana gerek yok eheheh demiştim.
Kız da, sen kimsin demişti, neden bunu soruyorsun?
Yaa, doğruyu söylemek gerekirse, spordan çıktım ve birisiyle konuşmak istedim. Canım acayip sıkılıyordu dedim.
Kız da hmm ..
Eee, nereye gideceğini söylemeyecek misin?
Aşağı dedi.
İyi dedim gel. Birlikte gideceğiz o halde. :)
Öyle sohbet falan ediyoruz. Üniversite, iş hayatı vs.
Kız da neden benimle sohbet ettin başkası değil de? ( Özel hissetme girişiminde bir shit test ! )
Yaa, kendi cinsimle de konuşabilirdim fakat, bir kız ile konuşmak istedim diye soruyu anlamamazlıktan geldim.
Daha sonra biraz daha sohbet edip, bir daha sordu neden benimle başka bir kızla değil de dedi.
Özel bir nedeni yok dedim. Yol da seni gördüm ve senin yanına geldim. Başkası olsa başkasının yanına gidecektim deyip güldüm.
Kız da hiç öyle havalara girmeyip, 3 4 dk sonra yollarımız ayrıldı.
Her zaman yem atarlar.
Güzelliğinden bahsetmeyin kızlara. En azından sikişten sonraya kadar.
İlginçsin, kendine değer veren birine benziyorsun. Bu yüzden seni öbür kızlardan ayırabildim gibi.
Ben çok kullanırım kendine değer veriyorsun falan diye.
Böyle bir anım vardır. Kız bu sözümden sırf etkilenip, sohbeti devam ettirmiştim.

Kıssadan hisse; kızdan etkilenmeniz çok normaldir. Böyle evrildik. Her zaman, en güzelini seçmek doğamız da var.
Fakat, kızlar nasıl s*x ihtiyacını sakladığı gibi, biz de bazı duygularımızı saklamalıyız.
İlk 4 5 kişinin güzelliğinden etkilenmeme rolü yaptıktan sonra zaten, bir sonrakilerden otomatik olarak etkilenmeyeceğiz.
İyi şanslar dilerim..

Eskiden okudum bir makale olarak; https://*************/2018/03/09/guzelligi-gormezden-gelmek/ okumanızı öneririm.

güzel ve egolu kızlardan uzak durulması gerekir
Ama her güzel kızdan kaçmaya gerek yok güzel ve egolu kızlara yaklaşmanız için 8 9 luk bir erkek olmak gerekiyor uydu erkek ise 6 7 ortalamasında olur genelde
Aradaki ince çizgiyi tutturunca zaten zamanla anlaşılıyor küçük şehirlerdehep bir bokluk var zaten güzel kızlara yanaşmada

peki ilgini nasıl belli ediyorsun ?
Adım:1
İlgini çeken kızı gördün ve ona kısa bakışlar ile sürekli ilgili davranıyorsun ve suratına gülümsüyorsun. ( küçük mimik oynatarak )
Adım:2
Bakışlarınla 2 gün ya da ilk süzüşte ( durumuna bağlı okul ya da sokak ) ilgiyi üzerinde hissettiğinde yanına gidersin ve merhaba dersin.
Adım:3
İsmini sorarsın, ilgini çektiğini söylersin ve normal sohbet edersin havadan sudan memleketten dağdan taştan.
Adım:4
Daha sonra instagram ister ve ilk 1 hafta için de buluşma ayarlarsın.
Sonrası da sana kalmış zaten.

Güzel ve faydalı bir yazı eline sağlık.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8