Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

DOĞAL TESTESTERON ARTIRMANIN 3 YOLU

1-vücut yağının normalliği “%8-15” arası olmalı fazlası östrojen oranını arttırır
testesteronu kızlar hissedebilir,kas kazanımız artar

2-vitamin D ve zink :
Zink bulunan yiyecekler: kümes hayvanları,fasulye,denizürünleri
Vitamin D:yağlı balık,süt,tüm yumurtalar

3-uyku:4 saat uyuyan insanın testesteron oranı 8 saat uyuyanın yarısı kadarmış ve 8saatten düşen her bir saat başına %15 testesteron kaybı yaşanırmış

KISA SÜRELİ ETKİSİ OLANLAR:
-Güzel kızlarla takılmak arttırırmış,kız ağlarken yanında bulunmak %12düşürürmüş
-compound egzersizler ve ağır çalışmak kısa süreli arttırırmış

Kardeşim azaltmak istiyorsan her gün bir bardak soya sosu iç. (Yapma kız olabilirsin)

Benim testosteron oranım (ölçmedim) ama düşük geliyor. Son zamanlarda fap baş ağrıtıcı şekilde sıklaşmaya başladı, ama 2 gün önce tekrardan nofape başladım bakalım. Umarım kısa sürede yükseltirim

Beyler bu testosteron hormonu gerçekten çok önemli bir şey detaylı olarak araştırmalısınız.Bu hormon öyle bir şeydir ki dünyayı yöneten bir hormondur. Mevcut olduğunuz kudret damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur ve o şey benim yorumumla testosterondur.

Benim testosteron oranım (ölçmedim) ama düşük geliyor. Son zamanlarda fap baş ağrıtıcı şekilde sıklaşmaya başladı, ama 2 gün önce tekrardan nofape başladım bakalım. Umarım kısa sürede yükseltirim
7.günde tavan yapıyor 8de normale dönüyormuş Testesteron seviyesi bilgin olsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8