Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Doğum Günü mesajıyla başlayan ilişki..

Arkadaşlar merhaba. Konu uzun fakat uzatmayacağım direk konuya giriyorum;

4-5 ay önce eski okulumdan bu kız beni beğeniyor. (Normalde benim o okulda olduğum dönemde de benden hoşlanıyormuş ben mezun olunca tabi suda kaldı doğum günümde yazdı.)

Mesaj attı bayağı bir konuştuk sevgili olduk bu şahısla. Daha sonra ilişkide sürekli kavgalar yaşandı bileklerini kesti intihar etmeyi denedi benim yüzümden. (Kendine zarar verme eğilimi var bu arada)

En son 14 şubat günü kavgalıydık bu şahısla. Okuluna gittim aldım okulundan boş bir araziye çektim ve konuştum işte sürekli kavga ediyoruz dedim ne olacak böyle devam edecekse bitsin gibisinden. (Önceden de çok kez ayrılıp barıştık fakat bitiremedi kendisi sürekli uzattı) bu dedi işte astrix hep böyle diyorsun böyle diyeceksen bitsin falan tamam dedim arabada kafamı çevirdim ve hediyesini çantasına koydum bekledim. Özel bi konu konuşmamız lazımdı ondan bahsetti anlatacaktın vs ben dedim bittiyse gerek yok arabadan inersin bende kontağı çalıştırır giderim gibisinden bu indi gidiyor 2 kez önünü kestim durmadı daha sonra ben basıp gittim. Bu arada bu olaylar olurken beni engelledi fakat eve gittiğimde kaldırmış. Cuma gününden itibaren sadece pzt günü konuştum hediyeyi geri istedim işte dedi yüzsüzsün ben bunu elimde sıkarak ağlıyorum her gece vs. Bende uzatmadım sende kalsın dedim böyle bitti olay.

ESAS SORUM ŞU;

Yola cinsellik için çıktım fakat farkettim ki yüksek düzeyde hoşlantı duydum bu kişiye. Bakire değildi kendisi bunları da kafaya çok kez takıp kavga ettik kendisiyle. Bu kafa yapısından bu boşluktan nasıl kurtulurum? Lütfen yardım edin. Bu forumu tavsiye eden hocam @BenFero ’ya da sevgiler burdan. 🙏🏻

Siddete egilimli kizi birak.Hemen simdi.Boyle devam edicekse bitsin tehditvari olmus,bir daha boyle devam ederse bitsin demek yerine oyle devam ederse bitir ve tehdit etme.Yola cinsellik icin ciktim ama yuksek duzeyde hoslanti duydum bu kisiye diye bir sey yok.Cinselligi alamamissin,simdi ben sevdigimi sikemem moduna girme.Kiz yuksek dramali gibi duruyor,ayrica seks yapmadan iliskiyi baslatman da yanlis.

Siddete egilimli kizi birak.Hemen simdi.Boyle devam edicekse bitsin tehditvari olmus,bir daha boyle devam ederse bitsin demek yerine oyle devam ederse bitir ve tehdit etme.Yola cinsellik icin ciktim ama yuksek duzeyde hoslanti duydum bu kisiye diye bir sey yok.Cinselligi alamamissin,simdi ben sevdigimi sikemem moduna girme.Kiz yuksek dramali gibi duruyor,ayrica s*ks yapmadan iliskiyi baslatman da yanlis.

Hocam iyi güzel diyorsun evet mantığa yatan şeyler fakat; yapım gereği hazmedemiyorum bazı şeyleri. Boşluktan çıkabilmenin tek yolu farklı güller koklamak mı dersin? Bu arada ilk buluşmada nasiplenebildim kendisinden.

Hocam iyi güzel diyorsun evet mantığa yatan şeyler fakat; yapım gereği hazmedemiyorum bazı şeyleri. Boşluktan çıkabilmenin tek yolu farklı güller koklamak mı dersin? Bu arada ilk buluşmada nasiplenebildim kendisinden.
Çivi çiviyi söker demişler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8