Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Domine olmadığınız ortama girmeyin!

Dün gece abim ve dayımla pavyona gittik hayatımda hiç gitmedim ortamı bilmiyorum çok uzun süredir de sahalardan uzağım (epilepsiyim kendi sağlığım için uğraşıyordum) heryerde konsomatrisler felan var ister istemez afalladim biraz neyse biralarimizi söyledik içiyoruz. Dayım Fransa'da yaşıyo ziyarete geldi biraz da zengin p*c bunlar masaya konsomatrisi çağırdı direkt te benim yanıma oturttular amk. Bı götlük olucağını biliyorum o arada 3.birami iciyodum kadın gelince abimler extra 3 bira daha söylediler bana iyice kafam çakır oldu ondan sonra sow başladı yanlış anlamayın Sow derken beni eziklemeler görmeler felan. Mesleki olarak gemiciyim ortamda felan dikkat çeken bir meslek dedim ki bari gemiden gireyim kızın ilgisini çeker konu açılır. O an bir ders daha aldım masaya oturduklarına dikkat et taşak gecmeler vb... İyice gömmeye başladılar. Bende kadinla konuşmaya başladım ama iyice taşak oldum adam akıllı konuşamıyodum bile hem sinirliyim hemde alkolluyum cildirdim. En son tuvalete gittim dayım numarasını almış karının parasıyla hava atarak. Pavyondan çıktık taşak gecmelerin haddi hesabı yok amk işte dün bir şey için yemin ettim ben kendimin tanrısıyım ben alfayım ben bir daha bu duruma düşmemek için elimden gelenin en fazlasını yapicam ortamım yok hangi pavyon hangi bar daha iyi bilmem daha önce gitmedim ama artık sahalara inip ortam yapmanin vakti geldi. Ve beyler bildiğiniz damsız girilen en kral barları felan onerirmisiniz tekrar sahalara dönen biri için en iyi yerler nerelerdir
Mesele barda kız düşürmek değil :/ . Yukarıya da yazmışsın ben kendimin tanrısıyım diye bunun için uğraş et parçası için değil sen kendini bulursan eğer her şey çorap söküğü gibi gelicek zaten.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8