Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Don Juan Mantalitesi Ders - 2 || Don Juan da kim? || Tanışma

Önceki dersi okumadıysanız şöyle alalım: Don Juan Mantalitesi Ders - 1 || Burada Ne Arıyoruz? || Giriş

Tanışma

Bu yazacağım yazı dizisi size çok fazla "Beyler bir akışına bırakın, kasmayın bu kadar bea." havasında gelebilir. Haklısınız. Fakat bu forumun günden güne kendini bok yoluna doğru sürüklediğini, PUA tekniklerini kasa kasa bir hatunun ilgisini çekmeyi başardığında havalara uçanları, ilgisini çektiği hatunun uzun vadede erkeğin gerçek yüzünü görüp ondan uzaklaştığını görüyorum. Hatta o kadar hatun kaldıran alfa abilerimizin bile bir türlü bu olaydan zevk alamayıp, depresyona girmesini ve bunun gibi olayın sonucuna odaklanıp, anın tadını çıkaramayanları görüyorum. Bu taktik ve teknikleri kullanarak kendilerine göre ne kadar başarılı olsalar da kendilerini hala boşlukta hissedenleri ve bu yüzden bu tür forumlara gelip ağladıklarını görüyorum. Bir türlü aradıklarını bulamayan, odağını bir türlü doğru yöne çekemeyen, yolunu bulamamış, yanlış yola sürüklenen oğlanları görüyorum.

Bu yazı dizisinde teknik bulamayacaksınız, analiz bulamayacaksınız, kalıplaşmış açılış cümleleri, hazır negler bulamayacaksınız. Eğer ezber mantalite veya teknik, taktik arayan, kasıntı analizler arayan bir oğlan isen, hayal kırıklılığına uğramadan artık kabak tadı veren tonlarca pua makalesine dönebilirsin.

Haydi beyler biraz gezintiye çıkalım. Erkek adam yerinde oturmaz aksiyon alır. Ah şurada okulun bahçesinde toplanmış bir erkek grubu var. Oturmuş sohbet, muhabbet ediyor dertleşiyorlar. Yürüyüşe çıkacaktık ama burada her türlü erkek var hepsi dertli, yıkılmış gözüküyor şu hale bakın. Acıları, dertleri ne olabilir ki? Ben dönen muhabbeti merak ettim doğrusu . Gelin biz de katılalım aralarına.

Requital: Selam gençler.
İyi Çocuk: Selam.
Kötü Çocuk: Selam kardeş.
Okulun Popüler Çocuğu: Selamlaar.
Zengin Çocuk: Selam dostum.
Pick Up Artist Çocuk: Hey Selam.

Requital: Böyle hararetli ne konuşuyorsunuz bakalım?
İyi Çocuk: Sevgilime ne yaptıysam yaranamadım. Beni terk etti. Onun her dediğini yaptım, istediği bir çocuk olmak için çabaladım. Ben kötü bir şey yapmadım ama yine de beni terk etti.
Requital: Yazık sana. Sen kötü çocuk senin derdin nedir?
Kötü Çocuk: Kardeş kızlarla aram iyi olsa da daha ileriye gidemiyorum. Sürekli bir yerde takılıyor ve elimdeki kızı kaçırıyorum. Kızlarla tek gecelik ilişkilerim iyidir ama artık sıkıldım bu durumdan. Kullanıldığımı hissediyorum. Benimle işini görüp giden kızlardan gerçekten sıkıldım. Tatmin olan bırakıyor anasını satim.
Requital: İyi çocuk sen ne diyorsun bu duruma? Kızlarla tek gecelik ilişkileri iyiymiş ama uzun vadede ilişki yürütemiyor tatmin olan bırakıyormuş kötü çocuğu.
İyi Çocuk: Ah ah abi. Keşke bir kızla tek gecelik ilişkileri becerebilsem de beni de erkenden bıraksalar yahu. Ama ben hiç radarlarında yokum bile. Yalvar yakar boşlukta, yokluk zamanında olan bir kız ile sevgili oluyorum ama beni bırakması uzun sürmüyor. Ne olurdu bana biraz ilgi gösterseler, beni anlasalar. Kötü çocuğun yerinde olmak isterdim. Derdini sikeyim kötü çocuk.
Kötü Çocuk: Kardeş sen gerçek misin ya? kılıbık bir okul çocuğu olmasaydın sen de bir nebze radarlarına girerdin hatunların. İyi olmakla olmaz kardeşim bu işler.
İyi Çocuk: Senin gibi p*ç olacağıma iyi çocuk olur doğru kızın hayatıma girmesini beklerim. Senin gibi düşünenler yüzünden böyle üzgün zaten bu kadınlar.
Kötü Çocuk: Senin gibi kızlara kendimi ezdirip, köle olacağıma önüme geleni s*ker geçerim. Senin gibi kızların her dediğini yapan soya oğlanları yüzünden kalkık bu kızların zütü.
Requital: Hop sakin beyler bir de popüler çocuğu dinleyelim.
Okulun Popüler Çocuğu: Abi ne kadar popüler olduysam yine de aradığımı bulamadım. Hatunların ilgisini bir zamanlar çektim. Benimle takılıyorlar falan ama kısa sürede uzaklaşıyorlar. Popülerliğim saman alevi gibi birden yanıp sönüyor. Sonra daha farklı şeyler deniyorum tekrar gündeme gelmek için. Ama bu döngü böyle sürüp gidiyor.
Requital: Evet sen zengin çocuk. Son olarak seni dinleyelim.
Zengin Çocuk: Bro vallahi bizde para bok. Ama buluştuğum her kızın yemek parasını ödediğimle kalıyorum. Param olduğunda mutluluğa ulaşacağımı sandım ama hiç de öyle olmadı. Hala istediklerimi elde etmiş değilim. Bir boşluk var gibi.

Ve beklenen oldu! Çocuklar birbirleriyle sözlü dalaşa girdiler. O onu eleştiriyor, o onu yerin dibine sokuyordu. Ortama kaos hakimdi.
Birisi erkek ortamına doğru yaklaşıyordu.Yaklaşırken biraz sinirli gözüküyordu ama yüzünde değişik bir gülümseme vardı. Ruh halini tam anlayamadık.

Don Juan çocuklara seslendi. Hepsini sıraya dizdi. Yapılı, güçlü bir erkekti. Hepsi içlerinde onun sözünü dinleme ihtiyacı hissetti.

Don Juan: Evet beyler sırayla yargılamaya başlayalım.

Don Juan iyi çocuğun testislerine bir tekme, kafasına bir yumruk savurdu. İyi çocuk yerde kıvranırken sıra zengin çocuğa geldi. Zengin çocuğun testislerine bir tekme, kafasına bir yumruk savurdu. Zengin çocuk yerde kıvranırken sıra Okulun Popüler Çocuğuna geldi onun da testislerine bir tekme, kafasına bir yumruk savurdu. Üçü birden yerde acı içinde testislerini tutarak kıvranıyordu. Son olarak kötü çocuk kalmıştı onun da kafasına bir yumruk indirdi. Üçü de Kötü Çocuğun neden testislerinden yargılanmadığını anlamadılar.

Don Juan: İyi çocuk, zengin çocuk ve okulun popüler çocuğu. Sizin testislerinizde ve kafanızda sorun var. Kadınlar sizin erkek olduğunuzu düşünmüyor bile, siz de kendinizin bir insan olduğunu düşünmüyorsunuz. Sen kötü çocuk! Senin de kafanda sorun var. Ne kadar erkek olursan ol! Kadınların ilgisi ne kadar üzerinde olursa olsun! Zehirli bir kafa yapın var!
Don Juan: Siz üçünüz erkek olmayı öğrendiğinizde kafanızdan yargılanacaksınız. Henüz yeni başlıyoruz. Şimdi kötü çocuk anlat bakalım uzun vadede kızlarla birlikte olamasan da kısa süreli ilişkilerin nasıl bu kadar iyi? PUA nedir bilir misin? Red Pill nedir bilir misin? NoFap yapar mısın?

Kötü Çocuk: Söylediklerinin ne olduğunu bilmiyorum. İhtiyacım da olmadı zaten. Ben sadece kızlara yürümek istiyorum ve yürüyorum. Başka hiç bir şey düşünmem gerekmiyor. Ona ne teknikler uyguluyorum ne de başka bir şey yapıyorum. Doğal halim yetiyor anlayacağın.

Don Juan: Evet çocuklar duydunuz. Kötü çocuk hiç bir teknik vesaire bilmiyor ona rağmen kadınların radarına giriyor. Gel bakalım kötü çocuk sana PUA nedir, kırmızı hap nedir, nofap nedir göstereyim elimde bir sürü internet sitesi ve tonlarca makale var.

Kötü Çocuk, Don Juanın telefonundan açtığı sitelere, makalelere göz attı.
Bir kaç dakika sonra Kötü Çocuk yerlere yatarak gülmeye, avazı çıktığı kadar bağırarak kahkahalar atmaya başladı.

Don Juan: Ne oldu Kötü Çocuk neden gülüyorsun?
Kötü Çocuk: Ben bunların gerçek olduğuna inanamıyorum. Bunca erkeğin kadınların radarına girmek için, kadınlarla başarılı olmak için bunları öğrendiğine inanamıyorum. Bu çok komik geldi bana.
Pick Up Artist Çocuk sinirli bir bakış attı Kötü Çocuğa.

Don Juan: Evet gördüğünüz gibi Kötü Çocuğun umurunda değil bu akımlar. Çünkü buna ihtiyacı yok. O zaten kadınların radarında. Peki kötü çocuğun sırrı ne? Hadi cevap verin bakalım.
İyi Çocuk: Kadınlara kötü davranması, onlarla dalga geçmesi ve kadınların ilgisini bu şekilde çekmesi mi?
Don Juan: HAYIR!
Zengin Çocuk: Kadınları takmaması, onlarla sadece işini görüp gideceği bir objeymiş gibi bakması mı?
Okulun Popüler Çocuğu: Yakışıklı, boylu poslu bir çocuk. Tipi olmasaydı kesinlikle bakmazlardı bence olay tamamen bu.

Don Juan: Söyle bakalım Requital nedir piçin sırrı?
Requital: Pook dan öğrendiğime göre aşırı maskülenite!
Don Juan:
İŞTE BU! Testosteronundan korkmayan, kendi cinselliğinden korkmayan bir ERKEK olduğu için!
Don Juan: Kanınızdaki asil kanda mevcut olan testosteron! Bundan korkmayan bir erkek olduğu için!
Don Juan: Gelin bakalım çocuklar. Oturun karşıma. Sizlerle kötü çocuğun bile farkında olmadan yaptığı bu şey hakkında konuşalım.

Don Juan gençleri karşısına aldı ve anlatmaya başladı...

-----------------------------------------------------------------------------------------
(Devam edecek. Gün içinde bir - iki devam yazısı daha gireceğim. Beklemede kalın yorumlarınızı esirgemeyin dostlar.)
-----------------------------------------------------------------------------------------

Üçüncü Ders Geldi: Don Juan Mantalitesi Ders - 3 || Kötü Çocuk Olmak Doğru Yol Mu? || Kötü Çocuk vs İyi Çocuk

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Tek kelime ile muhteşem . Harika bir yazı Requital .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8