Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dönen eski flört

Dostlar bir sorum olucak .Aşırı beta davranışlarla ilgisini kaybeden ve friendzonelayan hatun u bıraktım daha doğrusu o bıraktı.4 ay sonra tekrar yazmaya falan başladı 6ay sornada özür diledi falan değer veriyorum falan vs ama hala arkadaşlığa oynuyor bende yürüdüm rahatsız olmadı bu rdurumda ne yapılır.Arkadaşlığa oynuyor arada anlayamadım kızı tahminimce alternatifim bu durumda bırakmak mı daha doğrudur.

Yürüdün ve rahatsız olmadıysa, sen de istiyorsan tabağın olur o yüzden sorun yok devamm

O kız artık senin hareminde diye kafana koy,kafana takma sık sık başka kızlarla konuşmaya devam et ve her zaman kız senden hoşlanıyor diye düşün basit gibi gelebilir ama mükemmel etkili

Kıza şey yaz, "sana ilgim var ama sen arkadaşlığa vuruyorsun ben de seni artık yedekledim belki bir gün beraber oluruz, dur şu köşede."

Anladığım kadarıyla aranızda fiziksel birşey geçmemiş, bi de yeni moda bu oldu flört, dönse ne dönmese ne bence sen öncelikle bir ilişkiden ne beklediğini keşfet sonra kız işlerine geri dön

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8