Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

DOSTLARLA NASIL EĞLENEBİLİRİZ ?

Benim en eğlendiğim zamanlar genellikle arkadaşlarımın yanında oluyor . Ben zaten arkadaşlarımı kendime çok benzeyen yada benzeme potansiyeli olan kişiler üzerinden seçiyorum yada çok eğlenceli , komik olması yani herhangi bir bana artısı olabilecek ondan gelebilecek beni yükseltebilecek bir şey mutlaka beklerim yani ben kendim kaliteli , iyi bir insansam , insanlara kötü davranmayı sevmiyorsam arkadaşlarımı buna göre seçerim . Diğerlerine yol almak düşer .

Böyle olunca insanın kafası çok rahat oluyor . Benim arkadaşımda bana benzediği için çapkın oluyor . Eğlenceli biri oluyor . Gidiyoruz aquaparkta , denizde , hatta tuvalet sırasında bile set açıyoruz .

Şuana kadar set açmakta sorunu olan varsa yaklaşmayı bildiğiniz zaman , mala vurmadığınız zaman kızlar ay tecavüz ediyolar falan demiyor . Korkmayın lan
Neyse işte ben genelde arkadaşımla adrenalin , heyecan , rekabet tarzı aktiviteler veya şeyler yaptığımda daha çok eğleniyorum . Ve Her zaman bir sürü komik anı çıkıyor .

Yani demem o ki arkadaşlar sağlam bir dost güzel bir kızdan çok daha iyidir . Hayatınızı bir üst noktaya taşıyabilir . Sizde onun hayatına bir şeyler katabilirsiniz . Ben arkadaşıma özgüven aşılamıştım hemde çok fazla . Ve buna değdi 4 yıllık dostuz . Dertlerimiz , Eğlencelerimiz , Sıkıntılarımız yani sizi anlayan , dinleyen kızlar dışında insanların olması sizi çok mutlu eder . Erkekler erkek erkeğe de çok iyi eğlenebilir .

Biz Erkek Erkeğe genelde pek eğlenemiyoz gerçi kız oluyor hep yanımızda arada gs-fb derbisi olduğunda falan eğleniyoruz :D Birbirimizin takımlarıyla kendimizle dalga geçerek :)

Baslikla yazi pek tutarli degil. Nasil egleniriz? Diyince bende daha realistik maddeler canlaniyor. Fakat sen dostlarinla olan uyumuna ve sadece yapilabilir bi madde olarak set acmayi , derbiye gitmeyi önerir gibi olmussun. Dusuncene saglik fakat baslikta umdugumu paragraflarinda bulamadim. Lutfen heves kacirici bir elestiri olarak algilama yoksa cok dogal ve iyi bir insana benziyosun :)

Baslikla yazi pek tutarli degil. Nasil egleniriz? Diyince bende daha realistik maddeler canlaniyor. Fakat sen dostlarinla olan uyumuna ve sadece yapilabilir bi madde olarak set acmayi , derbiye gitmeyi önerir gibi olmussun. Dusuncene saglik fakat baslikta umdugumu paragraflarinda bulamadim. Lutfen heves kacirici bir elestiri olarak algilama yoksa cok dogal ve iyi bir insana benziyosun :)
Teşekkür ederim .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8