Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dövüşmek için doğduğumu hissediyorum

çünkü başka hiç bir şey ilgimi çekmiyor. herkes kendince bir dövüşçüdür (savaşçıdır). sende dövüşçüsün, ben de dövüşçüyüm, bu odadaki herkes hatta gazeteciler bile dövüşçü. fakat herkes her sabah kalkıp koşmuyor. herkes her sabah spor salonuna gitmiyor. ama soyunma odasında 2-3 saat bekleyip sonra da ringe çıkıp yıllarca onlara salonlarda öğretilenleri yapacak disiplin kimsede yok bu da bir şampiyon ile ortalama bir dövüşçünün arasındaki farktır

bu lafların üstüne gazeteci peki ya yetenek diyor. mike laflarını hazırlamış zaten. sağlı sollu yapıştırıyor:

yetenek ben yeteneğe inanmıyorum. yetenek size kararlılık ve irade sahibi olduğunuz sürece yardımcı olur. ihtiyacınız olan tek şey bu ve kazanmak için azimli olmalısınız

Mike tyson bu konuşmanın sahibi üstelik 16 yaşındayken yapıyor bunu gazetecilere muazzam bir agresif gerçekçi kişilik.

Sadece en iyiler en iyilerle çalışır Cus D'mato gibi
Mike Tyson, Kevin Rooney'den ayrıldıktan sonra boks kariyeti tökezledi farketmişsinizdir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8