Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dünyanın En Zengin Kadınları Nasıl Zengin Oldu?

Bonjour forum, bugün sizlere dünyanın en zenginlerinden bahsedeceğim. Fakat cinsiyet faktörlerini ele alacağım, yani kadınlar nasıl zengin, erkekler nasıl zengin oldu. Hem kadın hemde erkekten 5 örnek göstereceğim ve herhangi bir servet sıralaması falan yok baştan belirteyim.

Kadınlar

MacKenzie Bezos

Eşi Jeff Bezos'tan boşandı ve nafaka olarak 36.8 milyarlık amazon hissesi devretti. Servetini kaynağı kocası.

Iris Fontbana

13,7 milyar dolarlık servetini babasının kurduğu Antofagasta PLC şirketine borçlu.

Laurene Powell Jobs

iPhone'lardan bildiğimiz Apple'ın kurucusu rahmetli Steve Jobs'un eşi. Serveti 20 milyar dolar.

Shari Arison

Babasının kurduğu Carnival Corporation'un sahibi, serveti ise 5,4 milyar dolar.

Abigail Johnson

Dedesinin kurduğu Fidelity'nin başına geçti ve 17 milyar dolar serveti var.

Erkekler

Jeff Bezos

Kurucusu olduğu Amazon'un sahibi. 148 milyar dolar net serveti var.

Bill Gates

Hepimizin evine bilgisayarların girmesini sağlayan Bill Gates Microsoft'un kurucusu ve sahibi. 89,9 milyar dolar serveti var.

Elon Musk

SpaceX ile uzaya, Tesla ve Solarcity ile araba ve enerji sektörüne, geleceğe yön veren dahi girişimci Elon Musk 39 milyar dolarlık servete sahip.

Warren Buffett

Kurduğu yatırım şirketi ile kendini en zirveye taşıyan Warren 83.1 milyarın sahibi.

Larry Page

Google'un kurucusu olan Larry Page'in serveti 51.5 milyar dolar.

Görebileceğiniz gibi en zengin ve kadınlardan 5 örnek gösterdim sizlere. Kadınların serveti elde edişi ve erkekleri karşılaştırın ve ne düşündüğünüzü belirtin. Ben kendimi fikrimi belirtmeyeceğim, bilgiyi verdim fikir oluşturması sizden.

kadınlar gün geçtikçe artık daha da kötüye gidiyorlar eskiden yemek yapanlar, temizlik yapanlar vb. vardı şimdi hiçbiri öyle bunları yapmak istemiyor eğer böyle giderlerse sadece seks objesi olmaktan öteye gidemeyecekler

kadınlar gün geçtikçe artık daha da kötüye gidiyorlar eskiden yemek yapanlar, temizlik yapanlar vb. vardı şimdi hiçbiri öyle bunları yapmak istemiyor eğer böyle giderlerse sadece seks objesi olmaktan öteye gidemeyecekler
Yüz vermezsin öylelerine olur biter :)

100 gram vajina ile zengin olmak mümkün. Görüyorum kadının hiçbir vasfı yok hayatta kalmak için yapabileceği tek şey orasını burasını açmak çok yazık çokk sorun bunlara ekmek yediren yıkık heriflerde.

100 gram vajina ile zengin olmak mümkün. Görüyorum kadının hiçbir vasfı yok hayatta kalmak için yapabileceği tek şey orasını burasını açmak çok yazık çokk sorun bunlara ekmek yediren yıkık heriflerde.
10 numara cevap.
Cinsiyetçilik diyecekler ama bilinki erkekler kadınlardan daha zekidir .
Hatta çoğu zaman daha ahlaklıdır.
Yanlış anlamayın 40-50 yaşındaki Anadolu kadını analarımız ayrı. Onlara laf yok.
Ama bu devirdeki kızlar sıkıntılı.

Son düzenleme:
Ne kadar sığ insanlarsınız
Yıllarca kadınları okula gönderme yok kadınlar işe gidemez falan sonra da kadınlar söyle rererere

Ne kadar sığ insanlarsınız
Yıllarca kadınları okula gönderme yok kadınlar işe gidemez falan sonra da kadınlar söyle rererere
Günümüzde üniversiteye gitmeyen kadın var mı ? 1980'li yıllardan bahsetmiyoruz dostum.

Günümüzde üniversiteye gitmeyen kadın var mı ? 1980'li yıllardan bahsetmiyoruz dostum.
Ahahahha
Bahsedilen adamlar girişimcilikle servetini kazanan insanlar, Buffett hariç. Buffett da babasından dolayı zaten zengindi. Baba parasıyla yatırıma başlamış birisi.

Kadınların kaçı Bill Gates, Jeff Bezos'un şirketlerini kurdukları yıllarda girişimcilik yapabilecek toplumsal haklara sahipti?

Hem dünyanın en çok kazanan CEO'su bir kadın. Merkel ise yıllardır Almanya'yı yönetiyor. Bilim dünyasında aktif olan bir sürü kadın var
Trp sitelerinde evrimsel psikoloji diye saçma sapan yazılar okuyup fikir sahibi olmaya çalışıyorsunuz

forumda redpill diye blackpilli avucla yutmus adamlari gormek uzdu. arkadas hakli, dunyanin en zengin kadinlari erkekler sayesinde zengin oldu ama bunun uzerinden butun kadinlara saldirmak sacmalik. yemek yapamayan kadinin sadece sikilmek icin varoldugunu dusunen bile varmis. isterseniz sizi ortacaga alalim.

forumda redpill diye blackpilli avucla yutmus adamlari gormek uzdu. arkadas hakli, dunyanin en zengin kadinlari erkekler sayesinde zengin oldu ama bunun uzerinden butun kadinlara saldirmak sacmalik. yemek yapamayan kadinin sadece sikilmek icin varoldugunu dusunen bile varmis. isterseniz sizi ortacaga alalim.
Ahahahha aynen. Ataerkil yapı daha yeni yeni kadınlara eğitim hakkı tanırken gelmiş kadınlar söyle böyle.

Hayatı Trp ile öğreneceğini sanan ergenler bunlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8