Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Dünyanın En Zengin Kadınları Nasıl Zengin Oldu?

Ne kadar sığ insanlarsınız
Yıllarca kadınları okula gönderme yok kadınlar işe gidemez falan sonra da kadınlar söyle rererere
bunu söyleyenin kafası pespembedir.

Cumhuriyet Dönemi, 1923-1950[değiştir | kaynağı değiştir]
1924
: Tevhid-i Tedrisat Kanunu (Öğrenim Birliği) çıkarıldı Böylece eğitim laikleştirilerek tüm eğitim kurumları Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlandı Kız ve erkekler eşit haklarla eğitim görmeye başladı.
1926: Türk Medeni Kanunu'nu ile erkeğin çok eşliliği ve tek taraflı boşanmasına ilişkin düzenlemeler kaldırıldı, kadınlara boşanma hakkı, velayet hakkı ve malları üzerinde tasarruf hakkı tanındı.
1930: Kadınlara belediye seçimlerinde seçme ve seçilme hakkı tanındı.
1930: Doğum izni düzenlendi.
1933: Kız çocuklarına mesleki eğitim vermek amacıyla Kız Teknik Öğretim Müdürlüğü kuruldu.
1933: Köy Kanunu'nda değişiklik yapılarak kadınlara köylerde muhtar olma ve ihtiyar meclisine seçilme hakları verildi.
1934: Anayasa değişikliği ile kadınlara seçme ve seçilme hakkı tanındı.
1936: İş Kanunu yürürlüğe girdi. Kadınların çalışma hayatına düzenleme getirildi.
1937: Kadınların yeraltında ağır ve tehlikeli işlerde çalıştırılmasını yasaklayan 1935 tarihli 45 sayılı ILO sözleşmesi kabul edildi.
1945: Analık sigortası (doğum yardımı) 4772 sayılı yasa ile düzenlendi.

kadınların gördüğün gibi uzun yıldır okuma hakları var ayrıca tiktok gibi saçma sapan uygulamaların bugün indirilme oranı kimin sayesinde peki?
kadınların çoğu özünde doktor, mimar da olsa işsiz dir kardeşim lan benim etrafımda bir sürü mimar doktor öğr. kadın var hepsi rahatlık peşinde mk

bunu söyleyenin kafası pespembedir.

Cumhuriyet Dönemi, 1923-1950[değiştir | kaynağı değiştir]
1924
: Tevhid-i Tedrisat Kanunu (Öğrenim Birliği) çıkarıldı Böylece eğitim laikleştirilerek tüm eğitim kurumları Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlandı Kız ve erkekler eşit haklarla eğitim görmeye başladı.
1926: Türk Medeni Kanunu'nu ile erkeğin çok eşliliği ve tek taraflı boşanmasına ilişkin düzenlemeler kaldırıldı, kadınlara boşanma hakkı, velayet hakkı ve malları üzerinde tasarruf hakkı tanındı.
1930: Kadınlara belediye seçimlerinde seçme ve seçilme hakkı tanındı.
1930: Doğum izni düzenlendi.
1933: Kız çocuklarına mesleki eğitim vermek amacıyla Kız Teknik Öğretim Müdürlüğü kuruldu.
1933: Köy Kanunu'nda değişiklik yapılarak kadınlara köylerde muhtar olma ve ihtiyar meclisine seçilme hakları verildi.
1934: Anayasa değişikliği ile kadınlara seçme ve seçilme hakkı tanındı.
1936: İş Kanunu yürürlüğe girdi. Kadınların çalışma hayatına düzenleme getirildi.
1937: Kadınların yeraltında ağır ve tehlikeli işlerde çalıştırılmasını yasaklayan 1935 tarihli 45 sayılı ILO sözleşmesi kabul edildi.
1945: Analık sigortası (doğum yardımı) 4772 sayılı yasa ile düzenlendi.

kadınların gördüğün gibi uzun yıldır okuma hakları var ayrıca tiktok gibi saçma sapan uygulamaların bugün indirilme oranı kimin sayesinde peki?
kadınların çoğu özünde doktor, mimar da olsa işsiz dir kardeşim lan benim etrafımda bir sürü mimar doktor öğr. kadın var hepsi rahatlık peşinde mk
İşte dostum arkadaş olaya bir kadın gibi baktığı için anlayamıyor.

Arkadaşlar cinsiyet olarak insanların mesleki yönelimleri farklı olabilir. Konudaki servet sahibi insanların ortak noktası girişimci olmalarıdır. Kadın girişimciler yok ya da yok denecek kadar az diye kadınların zekasını düşürüp alçaltamazsınız. Bu komik olur. Evet kadınlar tictoc üzerinde fazla vakit geçiriyor belkide. Ancak genellemek yanlış olacaktır çünkü kendi hayalleri uğruna çalışan kadınlar çok fazla görünürde yok. Siz sadece sosyal medyada olduğunuzdan ötürü bu tarz insanları görüyor ve maruz kalıyorsunuz.

Bazıları da black pill gibi davranmamak için kadınları yalıyor :Dd

He kadınlara yalakalık yapıyoruz ya 2iq lu ergen seni. Kendiniz gibi düşünmeyenlere böyle saldıran, düşüneme yetisinden yoksun kişilikleriniz var
Noldu la niye saldırdın :D gururunu mu okşadık aslan. Tamam ben senin için siyah haplı olurum en alfa sensin hadi yine iyisin

Noldu la niye saldırdın :D gururunu mu okşadık aslan. Tamam ben senin için siyah haplı olurum en alfa sensin hadi yine iyisin
Siyah hap ne demek onu bile bilmiyorum. Benim üstteki yazdıklarıma cevap vermek yerine siyah hap map saçmalayan bir varlıktan ötesi değilsin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8