Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Düşüncelerinizi bekliyorum

Merhaba dostlarım.
Sizden bir konu da yardım isteyeceğim. Fakat bilgili kişilerin yazması daha makbule geçer zira telefon kullanma sürem kısıtlı.
İnstagram normal de kullanmayan bir insan olarak instagram açmış durumdayım. Sebebi ise; instagramı şu an en yüksek reklam, kendini pazarlama şirketi olarak gördüğüm için.
Fakat instagram da tam olarak nasıl yükselebileceğimi bilmiyorum ve bilgili olan kişilerdeb yardım istiyorum.
Mesela; profil düzeni ve uyumu nasıl olmalı?
Atılan fotoğraflar, çekilenler vs.
Vsvs..
İyi bir cihaza sahibim( xiaomi not9pro yeni aldım hala kutu da açılmadı. )
Udemyden de fotoğrafçılık kursu aldım kendimi o konu da geliştireceğim.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Amacım; şirketimizin ürünlerini tanıtacak kadar kitleye sahip olup ürünlerimizi tanıtmak.

Model - oyuncu olma yolunda kendimi pazarlama.
Zira instagram profili ve takipçi çok rağbet görüyor bu hususta.
Bilgili olanlar yardım etsin de herkes faydalanmış olur.

Dostum öncelikle burada en önemli faktör senin ne kadar emek gösterdiğin.
Takipçilerini büyütebileceğin bir sürü yol var .
Reklam vermek
Büyük Sayfaların Gönderilerinin Altına Reklam Yorumu Yapmak
Eşe Dosta Takip etirmek ve takip etirmesini söylemek
Gt yapmak
Büyük sayfalara gt yazmak
Bir konsepte sürekli foto paylaşırsan bu tarz şeyler keşfete çıkabiliyor aynı youtube gibi ne zaman çıkacağı beli değil o yüzden az beğeni alsan bile istikrarlı bir zaman süresi ayırıp gönderi paylaşmanı öneriyorum .
Ayrıca youtube veya başka sitelerde video içeriği oluşturabilirsen oradaki kitleyi instagrama çekebilirsin .
Yani kişisel bir hesap gibi olacaksa büyümesi zor olabilir gerçekten o yüzden emek ve reklam önemli ; Kitlelere ulaşmak için en iyi yöntem 300 liraya reklam paketi falan almak geçenlerde bir instagram hesabına denk geldim 5 milyon kitleye story + post 300 tl falan bu tarz bir bütçe ayırırsan kısa sürede emeğinle büyüyeceğini düşünüyorum . Kitlelere ulaştıktan sonrası zaten senin yeteneğin ve yaratıcılığına bağlı olacak .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8