Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

E*corta gitmenin çekingenliği yenmede faydası oluyormu?

Uzun süredir aklımda bu fikir var fakat bir türlü harekete geçiremedim bazısı işe yarar diyor bazısı hiç faydası olmaz ama neticede ihtiyacımıda gideresimde var amacım şeyimi deliğe sokmak değil daha çok erotik fantezileri yaşamak istiyorum bunlar inanılmaz hayailimi süslüyor

siz ne dersiniz?

Eskort'tan sevgili muamelesi beklemek yanlış olur ki, gitmeni önermiyorum. Bunu herhangi bir kızla bir zaman sonra yapabilirsin.

Uzun süredir aklımda bu fikir var fakat bir türlü harekete geçiremedim bazısı işe yarar diyor bazısı hiç faydası olmaz ama neticede ihtiyacımıda gideresimde var amacım şeyimi deliğe sokmak değil daha çok erotik fantezileri yaşamak istiyorum bunlar inanılmaz hayailimi süslüyor

siz ne dersiniz?
Bu benim de merak ettiğim bir konu. Tecrübe etmediğim için nasıl birşey olduğunu çok merak ediyorum ve dediğin fantezi olayı + utangaçlığımı yenmemde faydalı olur mu acaba diye düşünüyorum belki de bu muymuş diyip kasmayacağım fakat diğer taraftan, bunun berbat birşey olduğunu düşünüyorum bir kadının sadece para karşılığı seninle ilişkiye giriyor oluşu kötü geliyor

Olmaz.bunlar içsel olarak çözmen gereken şeyler bir kız tavlayayım özgüven kazanırım diye birşey yok tavlamadan kendine saygı duyan biri ol.kızlardan çekinen utanan adamın aşağılık komleksi vardır bunlar içerde çözülecek şeyler.

Gitme şaka mısın, cinsel organı kurumuş kadına o kadar para vereceksin ve bir kere gittin mi devamı gelir emin ol. Onun yerine potansiyel bir partner bulsan onunla beraber yasayacaklarin seksten bahsetmiyorum bile daha cok keyif verir ve karsindaki insanla duygusal bir bagin olacagindan daha iyi hissedersin kisaca iradene sahip cik

Dolaylı yoldan bilinçaltına seks paralı kadınlar paralı algısı verirsin.eskiden gitmiştim kendi pualık yolculuğuma çıkmadan önce iyi bişey değil.

siz ne dersiniz?
Kanka bende gitmeyi düşünüyorum. Ucuz yollu karıya gitmem çok çürüktür onlar. Bence herhangi bir sıkıntısı olmaz. Ki cinsellik üzerine çekingenliği giderir bence. Gittikten sonra yazıcam buraya direkt aga.

Cidden sevişmek için para mı vereceksin. Bide almanyada kanka yapma etme :):):)

Bence kendine her türlü iyi bir partner bulabilirsin orada ki hatunların çoğunun senin fantezine ayak uydurabileceğini düşünüyorum.

Cidden sevişmek için para mı vereceksin. Bide almanyada kanka yapma etme :):):)

Bence kendine her türlü iyi bir partner bulabilirsin orada ki hatunların çoğunun senin fantezine ayak uydurabileceğini düşünüyorum.
Bu çekingenlikle nasıl bulacağım? Cinsel konuları asla kızların yanında açamıyorum zaten yaşım 25 tecrübem olmadığı için kızlardan red yememde yüksek ihtimal.

Başka çaremmi var şu anlık?

Bu çekingenlikle nasıl bulacağım? Cinsel konuları asla kızların yanında açamıyorum zaten yaşım 25 tecrübem olmadığı için kızlardan red yememde yüksek ihtimal.

Başka çaremmi var şu anlık?
Usta Almanya da olduğunu bilmiyordum bence git bi gece kulübüne falan oradan yürü hem isteğin gerçekleşir hem de kızlarla aranı düzeltirsin. Ben küçük bir kasabadayım emin ol senin imkanın bende olsa beni kimse tutamaz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8