Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Eğlenemiyorum.

Bildiğiniz gibi pandemi, ekonomik kriz vs derken çoğu iş yeri kapandı eğlence sektörü bitti gibi bir şey bende ufak zaten ufak yerde yaşıyorum ve yapacak bir şey bulamıyorum dışarı gitsem arkadaşlarla eğlenemiyoruz boş boş gezip dönüyoruz iki bira alalım eğlenelim mangala falan gidelim desek fiyatlar ateş pahası yanına yaklaşılacak gibi değil eğlenemediğim için ne kitap okuyasım geliyor ne bir şeylerle uğraşasım arkadaşlarla buluştuğumuzda konu direk ekonomi araba fiyatlarına siyasete falan geliyor ne tavsiye edersiniz?

Para kazanmanın bir yolunu bul sorun buysa. Evet fiyatlar pahalı adapte olmalısın yeni Türkiye böyle :/

Bildiğiniz gibi pandemi, ekonomik kriz vs derken çoğu iş yeri kapandı eğlence sektörü bitti gibi bir şey bende ufak zaten ufak yerde yaşıyorum ve yapacak bir şey bulamıyorum dışarı gitsem arkadaşlarla eğlenemiyoruz boş boş gezip dönüyoruz iki bira alalım eğlenelim mangala falan gidelim desek fiyatlar ateş pahası yanına yaklaşılacak gibi değil eğlenemediğim için ne kitap okuyasım geliyor ne bir şeylerle uğraşasım arkadaşlarla buluştuğumuzda konu direk ekonomi araba fiyatlarına siyasete falan geliyor ne tavsiye edersiniz?
Bir hedef koy. Örneğin ideal fiziğe ulaşmak. Bunu yaparken o basamakları tek tek çıkmanın hazzını yaşayabilirsin. Dediklerin doğru ve başka bir şey aklıma gelmiyor.

Artık 10 yaşındaki çocuklar bile sokakta siyaset konuşuyor.Ülkedeki siyaset ve ekonomi herkesi etkilemiş durumda.Küçük çocuklar diğer youtuber'ların oynadığı oyunlara veya bilgisayarına iç geçirirken , gençler köle gibi çalıştırılıp yurtdışında olsa altına çekebileceği arabaları veya yaşamı hesaplayıp iç geçiriyor.Gerçekten ne hale getirdiler ülkeyi yazık

Artık 10 yaşındaki çocuklar bile sokakta siyaset konuşuyor.Ülkedeki siyaset ve ekonomi herkesi etkilemiş durumda.Küçük çocuklar diğer youtuber'ların oynadığı oyunlara veya bilgisayarına iç geçirirken , gençler köle gibi çalıştırılıp yurtdışında olsa altına çekebileceği arabaları veya yaşamı hesaplayıp iç geçiriyor.Gerçekten ne hale getirdiler ülkeyi yazık
“Umutsuz durumlar yoktur umutsuz inslar vardır ben hiçbir zamana umudumu yitirmedim”
Dostlar unutulan bir şey var en kötüyü gören en iyisi için çalışır emin olun bizim gençliğimizde ki jenerasyon Avrupa’da ki gençlik jenerasyonunu zorlayabilir farkettiyseniz gemnçlik Atatürkçü olarak ilerliyor ülkeyi biz kalkındıracağız moruklar değil onun için durmaksızın çalışmaya devam

Aqa be bizde her yer açık Virüs 20% -du
Hafif eğlenceler bula bilirsiniz (tâbi ne kadar bulana bilirse)
Toplanıp Pikniğe gidin Nehir mi deniyor sizde artık bilmiyorum oraya gidin masrafsız oluyor. Biz aqalarla arada gidiyoruz aç olursanız da Domates Ekmek mis givit ekonomik.
Ya da Gelir kaynağı oluşturmak lazım

sosyal yardım kuruluşlarında gönüllü olabilirsin. kendi açından daha mutlu olursun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8