Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

El bakımı önemlidir.

El Bakımı Önemli

Selam Gençler,
Bugün cidden önemli bir yazı ile burdayım
EL BAKIMI NEDİR,NASIL YAPILIR
Ama bundan önce neden bu kadar önemli ?
Kızlar erkeklerin ellerine çok dikkat ederler,bir kızı hiç çaba göstermeden elleriniz ile etkileyebilirsiniz.Bakın etkileyebilirsiniz diyorum Yatırır sikersiniz ya da sevgiliniz yaparsınız demiyorum.
Neyse...
El Bakımı nedir
-------
Tombul parmaklarınız varsa
Çok kısa, çok uzun parmaklarınız varsa
Bunları değiştirmiycem (Tombul parmaklıklar az kilo versin amk)
Estetik cerrahı değilim sonuçta
El bakımı, eli Yumuşak,Nemli ve güzel tutmaktır

El Bakımi basıl yapılır
------
1-)Tırnaklarını kes
Artık mağarada yaşamıyoruz Kardeşim Gitar felan çalmıyorsan Uzatma Kes işte amk
2-)Nemlendirici kremler kullan
Nemlenmesi lazım aga elin kuruyor,çatlıyor,Sert Taş gibi oluyor amına koyim kızın memesini avuçlasan meme kopar böyle olmaması için elleri nemlendirin
3-)Son Olarak Efsane Tarif
Evet beyler her sabah bir kere yapsaniz efsane olur.
Benim elim yara izi doluydu onlar bile geçti amk
Çok Basit 1 Tatlı kaşığı zeytin yağı ve 1 Tatlı kaşığı şeker
Bunlari avucunuza alın elinizi 30 saniye boyunca ovalayın çok zevkli bir acısı var amk
Daha sonra 30 saniye bırakın öyle dursun sonra Ilık su ile yıkayın İlk halinden eser kalmıycak amk

JaimeLannister'dan Sevgilerle bebeklerim ??

Kardeşim okulda bir kız vardı bu sene kız biraz ayar olunacak bir kızdı garipti. Arkasında oturuyorduk ara sıra kavga ediyorduk sonra gel barışalım diyordu elini uzat diyordu uzatmayacam tamam barışalım diyordum. Tamam uzat öyle barışalım diyordu. Konuyu elime getiriyordu eli güzel erkek başka ya diyordu elimi elliyodu. Bazen sinir kapıyodum kıza o yüzden üstüne düşmüyodum. Güzellik desen gideri vardı orta sayılır gözleri güzeldi ama değişik olunca kız bende soğuma olmuştu kıza ilgi göstermemiştim?

Zeytinyağı ve şeker tarifini merak ettim, denedim cidden işe yaradı.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kesinlikle tırnak yemeyin
+1

Kanka bu yara izlerine gerçekten işe yarıyor mu

Kanka benim ellerimde boks antrenmanlarindan basket antrenmanlarindan felan kalan küçük yaralar vardı geçti denemekte fayda var
Kardeşim okulda bir kız vardı bu sene kız biraz ayar olunacak bir kızdı garipti. Arkasında oturuyorduk ara sıra kavga ediyorduk sonra gel barışalım diyordu elini uzat diyordu uzatmayacam tamam barışalım diyordum. Tamam uzat öyle barışalım diyordu. Konuyu elime getiriyordu eli güzel erkek başka ya diyordu elimi elliyodu. Bazen sinir kapıyodum kıza o yüzden üstüne düşmüyodum. Güzellik desen gideri vardı orta sayılır gözleri güzeldi ama değişik olunca kız bende soğuma olmuştu kıza ilgi göstermemiştim?

Hahah elin önemi canlı canlı

Zeytinyağı ve şeker tarifini merak ettim, denedim cidden işe yaradı.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizde yalan olmaz üstad

Zorunlu edit
Herkese merhaba Beyler dilenci değilim belese destek oluyorum postu beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın

tırnakları bazen derinden yamuk kesiyorum şekilsiz büyüyor bazen tam istediğim gibi kesiyorum bakarken bile hoşuma gidiyor ama uzarken çirkinleşiyor.

evde zeytinyağı olmadığı için ayçiçek yağıyla denedim sonuç harika çok güzel oldu lan

Hala tırnak yemekten kurtulamadım çok basit bir şey gibi olsa da bırakamıyor insan tavsiyesi olan varsa alabilirim

Tırnak yeme konusunu ben de aşamadım. Acı oje falan da sürmem. Bir de eldeki yaralar neden kötü ki? Ben sporda ellerim kanasın istiyorum. Kemiklerin etrafında yaralar ya da morarmalar gördüğüm zaman daha erkeksi ve özgüvenli hissediyorum. Neden kız gibi pamuktan ellerim olsun isteyeyim ki? Ama dediğim gibi tırnak yeme ve tırnak çevresindeki etleri koparma konusunda tavsiyesi olan varsa alırım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8