Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Eleştiri

Merhaba dostlarım, çok uzun zamandır bilinçli ve bilinçsiz olarak yaptığımı fark ettim. Herşey ve herkes hakkında kategorize edip sınıflandırıyor yorum yapıyorum. Çok fazla hem de tabii hepsini dışa vuruyorum fakat istemsiz olarak yapmaktayım. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz

Bende yapıyorum. Dobra oluyorum açık açık söylüyorum, aynı şekilde insanlarında bana dobra olmasını isterim :D Tek tavsiyem insanlara duymak istediğini söyle. Hatta analiz yapıp yüzüne söylüyorum(tabi analizlerim tutuyor ve verdikleri tepki alttaki video gibi oluyor :D )

Bende yapıyorum. Dobra oluyorum açık açık söylüyorum, aynı şekilde insanlarında bana dobra olmasını isterim :D Tek tavsiyem insanlara duymak istediğini söyle. Hatta analiz yapıp yüzüne söylüyorum(tabi analizlerim tutuyor ve verdikleri tepki alttaki video gibi oluyor :D )
Ben gerçekleri anlatıyorum ve insanlar nefret ediyor sınıfta özellikle bize söylenen bütün yalanlara karşı çıkıyorum. Açıklayıp kanıtlıyor ve en sonunda hepsi bir ağızdan. Uffff tamam Kargıcı yeter DİYORLAR.YALAN DUYMAYA VE Sİ*İLMEYE BAYILAN BİR TOPLUM

Ben gerçekleri anlatıyorum ve insanlar nefret ediyor sınıfta özellikle bize söylenen bütün yalanlara karşı çıkıyorum. Açıklayıp kanıtlıyor ve en sonunda hepsi bir ağızdan. Uffff tamam Kargıcı yeter DİYORLAR.YALAN DUYMAYA VE Sİ*İLMEYE BAYILAN BİR TOPLUM
İnsanlar okumuş cahil. Etrafta bende bakıyorum adam uni okuyor bana şekil yapıyor. Adamla munakaşaya girip kazanıyorum hala üsteliyor. Artık duymak istediklerini söylüyorum. Bir olay mı oluyor, direk aslansın kaplansın yaparsın, sadece dost katagorisine koyduklarıma acımasızca söylüyorum.
O yüzden cahil cüheyla insanlara duymak istediğini söyle. Onlarla pek münakaşaya girme haklısın de geç ortamda millet zaten olayı anlar. O yüzden bırak onlar akıllı biz aptal olalım :D Nabza göre şerbet felsefesi rahat çevre edinmemi sağladı.

En sevdiğim laflardan biri :DEğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan, dışarıdan bakanlar 2 aptalın sohbet ettiğini sanar. [Gandi]

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8