Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Film Elveda Berlin

Merhaba beyler.
Son 4 gündür bu filmi izlemek için kendime zaman ayırmaya çalışıyordum. Fakat çalıştığım yer de, her defasında kapanış olduğum için 1 gibi çıkıyordum.
Gündüz de film izlemeyi sevmediğimden izlemiyordum.
Bugüne denk geldi ve izlemek istedim.
Size de öneriyorum izlemenizi.
Size bu film erkeklik hakkında pek bir şey katmasa da, hem biraz bir şey öğretir.
Hem de ufkunuz açılır.
Yeni hayaller oluşturur.
Monotonluktan çıkarsınız lan daha ne olsun !

Film tanıtımı; Maik Berlin'de kopuk fakat zengin bir ailede büyüyen genç bir çocuktur. Ailesiyle geçireceği yaz tatili bir anda yerle bir olur. Maik'in annesi rehabilitasyon merkezine yatırılır, babası da genç asistanını bir anda ortaya çıkan bir iş gezisine götürmesi gerektiği bahanesiyle ortadan kaybolur. Maik evde tek başına kalmıştır ve yazın ne kadarını böyle geçireceği de belirsizdir. Evde tek başına kalan Maik zamanını havuza girip dinlenerek geçirmeye başlar. Ancak okul arkadaşlarından biri olan genç Rus göçmeni Tschick bir anda kapısında çalıntı bir arabayla beliriverir. Arkadaşının planı sakin evlerini geride bırakıp Maik'le birlikte bir maceraya atılmaktır. Birlikte yola koyulan çocuklar plansız programsız bir şekilde Berlin'i terk etmeye karar verirler. Bu ikisi için de büyük bir macera olacaktır.

Film; fragman

Goodbye Berlin 2016 ( Elveda Berlin )
maxresdefault.jpg

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8