Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Elveda.

Beyler bugün forumu bırakma kararı aldım.
Tamamen forumu bırakacağım.
Yazılarımı sildim, çünkü çoğu vasat yazılardı.
Hayatımda bazı değişiklikler yapmaya çalışıyorum.

Değişiklikler, yenilikleri beraberinde getirecek ve kendimi daha ileride bir noktaya taşıyacağım.
Benimle ilgili dalga geçiliyormuş, geçilsin efendim sorun değil.
Depresif bir yazı değil bu. Herkesin düşüncelerine saygı duyarım.
Lakin onların doğru düşündüğünüde söylemiyorum. Gerek kendimle ilgili, gerek şu bıkmadan, usanmadan konuştuğumuz kızlarla ilgili.
Düşüncelerim çoğu erkeğe göre farklı durumda şuan sebebi ise yaş almamın verdiği hayat tecrübesi.

Ben bu foruma 2 sene önce başladım ve 2 senedir öğrenebilmek için sürekli ne öğrendiysem yazdım.
Pekiştirmek içindi hepsi. İnsanlar beğendiğini söyleyince yazmaya devam ettim.
Ama şuan geldiğim noktada eski yazılarma baktığımda "çöp" diyebiliyorum.
5 sayfa konu açmışım. Bana göre iyi olan yazı sayısı 1 sayfayı geçmiyor. Sadece adam olmaya giden yol yazısını bıraktım.
Podcastleride silmek istedim. Acemice duruyor. Üstelik insanlara tavsiye verip, şunu yap, bunu yap demeyi, artık doğru bulmadığım için yaptım bunu.
16 yaşımdayken başladım yazmaya 2 sene geçtikten sonra eski yazılarım hakkında böyle düşünmem normal.
Eski halime bir çok hakarete bulunmak istiyorum.
Hatta eski halimin bir yansıması olsada pompalıyla kafasına sıksam o derece eski halimi sevmiyorum.

Daha öncede söylemiştim hatırlayanlar vardır.
Ben bir kız beni öpmek isterken öpemeyecek kadar çekingen bir heriftim.
19 yaşımdan gün alıyorum şimdi.
Bir çok tecrübem oldu. Çok değiştim. Eskiden yapamadığım şeyleri yapar oldum.
Düşüncelerim değişti kadınlara hafiften doymaya başladım.
Doydum desem yalan olur ama biraz bu eğlenceli işlerden uzaklaşmam gerekiyor.

Benim kadın düşkünlüğüm, kadınların çoğunun, "güzel olanların bile" dandik karakterli olduğunu görmem sonucu değişmedi.
Aynı tas aynı hamam devam ettim uzun bir süre. Uçkuruma yenik düşüyorum ama artık yeter dedim kendime.
Artık daha iradeli olacağım sizlere söz veriyorum.
Hayat şartları git gide zorlaşıyor biliyorsunuz.
Babama bir söz verdim.
Bu yüzden kadınlara düşkün tavırları, sürekli onlarla ilgili konuşup, onları tavlamak için zahmetlerde bulunmayı ve hatta setler açmayı bırakıyorum.
Ve forumu üzülerek tamamen bırakıyorum.
Yinede bazı iletişimde olduğumuz arkadaşlar var. Onlarla arkadaşlığımıza devam ederiz diye düşünüyorum.

Şimdi bir çok sevenimde var bir çok sevmeyenimde. Kime ne kötülük ettim de beni sevmedi onu ona sormak lazım gerçi beni sevmeyeni bende sevmem problem yok.
Öncelikle Enes diye bir arkadaş edindim.
Onda kendi eski halimi gördüğüm için ona yardımlar ettim. Uğraşlar verdim.
Kendi doğru bildiğimi söyledim. Dinletemedim kendimi. İnandıramadım kendime.
Söylediklerimde ve tavsiyelerimde haklı çıktığımı söyledi ama özür dilemek yerine hakaret etmiş.
Yaşı şuan küçük o yüzden hata yapar problem değil ama ben burdan ona yaptığının yine yanlış olduğunu söylemek istiyorum.
Ve bu yardım etmenin sonucu aldığım hakaret karşılığında artık yardım etmemeye karar verdim. Bence insanlar neyi öğrenmek istiyorlarsa emek harcamalı. Yoksa kıymetini-
Bilmezler. Ve verdiğiniz tavsiyeleri ne dinlerler ne de sizi anlarlar. Onun için bazı insanları erkenden kendi haline bırakmak daha iyi. Öğrenme ve gerçekten değişim gösterebilenler sizin çabanız dışındada kendisi için bir şeyler yapabilecek olanlardır. Diye düşünmeye başladım.

Herşey kadınlarla ilgili değil.
Kendimizin yaptığı hataları fark edip odağı kadınlardan alıp, kendimize çevirip çok daha mutlu ve güzel bir hayat yaşayabiliriz.
Hayat bir pasta olsa kadınlar bu pastanın en küçük dilimi olabilir. Bu pastanın çok daha güzel ve büyük dilimleri var.
Tabi sizin için tam tersi en büyük dilim kadınlarda olabilir. Saygım var düşüncenize.
Yine de bence içinize bir bakın gerçekten bunu mu istiyorsunuz yoksa farklı bir şey mi istiyorsunuz, kendinizi keşfedin.
Çünkü ben kadınlarla ilgili uğraşlarımda başarılı oldum ve bir zaman sonra artık farklı şeylerde istediğime karar verdim. Kariyer başarısı gibi.
Diğer isteklerime göre kadınlar bana daha kolay ulaşılabilir bir hedef olarak geldi.
Çünkü kadınlara ulaşabildim. Onlardan istediklerimi alabildim.
Ama bu kariyer konusunda pek başarılı olamadım şimdi bu maceraya atılacağım biraz.

Son bir kez olsun güzelce son düşüncelerimi aktarmak istedim.
Belki birinin düşüncesine dokunur. Yararına olur düşüncesi vardı kafamda.
Aynı zamanda siz güzel insanlara, güzel veda etmek yakışırdı bana da.
Elveda Alfaloji Forum.
Sizi özleyeceğim.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8