Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

En önemlisi özgüven

Dışarda gezdiğinizde bir analiz yapın güzel kızların yanındaki erkeklere bakın diyin acaba bunun neyi var bi düşünün bakalım en temeli özgüvendir özgüvenli adam terlik çorapla bile iş yapar amigolar takılmayın fazla ne giysem bunla ne gider vb diye ona harcıyacağınız zamanı kitap okumaya veya 20şınava harcayın özgüveniniz yerine gelir üstünüze tam oturcak bir şey giyin yeter artar ağız laf yapacak sonrakide bu 🦍👌🏽😂

Kız tersledi diye yılmak yok beden diline bakın hareketlerini analiz edin,seninde hoşuna gidiyo hee diyin güler büyük ihtimal 👌🏽😂

Hareketlerini beğenmezseniz Hooop diğerine denizde çok balık var diğerlerini avlarsınız

Videonu izledim. Temizlikçi dayı sana ağaca karşı gölge boksu yaptığın için kafanda sorun mu var falan mı diyordu? İşte Özgüven vs Toplumun Yozluğu adına güzel bir örnek oldu.

Aklına geldikçe kendine bazı hatırlatmalar yaptığın veya yapacağın not defteri gibi geldi bu konu 😂

Videonu izledim. Temizlikçi dayı sana ağaca karşı gölge boksu yaptığın için kafanda sorun mu var falan mı diyordu? İşte Özgüven vs Toplumun Yozluğu adına güzel bir örnek oldu.
Yok kankam bana dediki bizim evdede 3 yaşında bi oğlan var nerden gördüyse hep boks yapıyor falan dedi,beni ilk gördüğünde küpe ne öyle yakıştıramıyorum erkekler takmaz falan demişti şimdi hep selamlaşıyoruz :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8